Въпроси разни и разнообразни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5253
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Daniela Pargu »

Марго, благодаря, мила!Отивам да търся! :tzvetentze: :tzeluvka:
qn4eto
Кана кафе
Мнения: 522
Регистриран на: Дек 22, '09, 19:59
Местоположение: Силистра
Дал благодарност: 69 пъти
Получил благодарност: 79 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от qn4eto »

dung написа:Янче, това ли търсиш:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=11&t=60" onclick="window.open(this.href);return false;
Благодаря :dovolen: :tzvetentze:
Deleted User 2919

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Deleted User 2919 »

http://agroplovdiv.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B ... B5-%D0%BC/" onclick="window.open(this.href);return false;
elena kirilova

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от elena kirilova »

някой знае ли как бих могла да си възстановя изчезналите снимки от снимка.бг
толкова скъпи снимки , спомени от родителите ми имам там и от много време вече не могат да ми се отварят
просто изчезнаха :cry:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31533
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 819 пъти
Получил благодарност: 1743 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Мария Николова »

Лени, работя с Гугъл фото, който "погълна" уеб Пикаса. Преди години се уредих с чужда помощ да платя едни никакви 20 лв. за допълнителен обем в уеб Пикасата. Свободният обем вече намалява и е време да се погрижа за ново увеличение.
Не съм работила със Снимкабг, но принципът е един - имат определен лимит за обема файлове, които пазят. Също както е при ЛС тук във форума. Всяко сто и първо ЛС във "Входящи" изтрива стотното ЛС.
Няма как да си ги възстановиш в Снимкабг, Лени... :snif:
Но чашата е наполовина пълна. :daaa: :lol:
Остава ти да се ровиш в компа и да ги откриеш запазени в някоя забравена папка, от която си ги качвала в Снимкабг. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
mama_li

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от mama_li »

Мария, снимка.бг имаха някакъв много сериозен проблем. Не е до надхвърляне на определения лимит. Изчезнаха снимки на всички потребители. Някои по-късно се възстановиха, но повечето така си изчезнаха :snif: . Лени, пиши на админа в снимка, да видим какво ще ти отговори. :stiskam:
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от scleri »

Снимка.бг наистина нещо омешаха конците, но според мен снимките не са съвсем загубени. Знаете че когато качваме снимка тук във форума не копираме самата снимка, а нейния адрес в Снимка.бг. Когато човек поради някаква пречина реши да изтрие снимката от Снимка.бг то тази снимка изчезва и от форума. Отворете някоя стара страница на която и да е тема и ще се уверите колко много снимки вече ги няма. Всички мои снимки обаче тук във форума все още стоят. Следователно не са изтрити безвъзвратно от Снимка.бг. Сега направих няколко опита.

Когато отворя Снимка.бг се вижда това.
Изображение


Тук щракнах с десния пръст на мишката и използвах команда " Отворяне на връзката в нов прозорец". Сами виждате снимката се отвори.
Изображение

При тази обаче номерът със "Отваряне на връзката в нов прозорец " не мина. Пробвах обаче с команда" Отваряне на връзката в прозореца " инкогнито", и снимката се отвори. Ето я пред вас.
Изображение

Така че отделете малко време, пощракайте, пробвайте различни команди и ще спасите някои от снимките си. Е има снимки които не успях да отворя както и да опитвах. Факта обаче че не са изчезнали от постовете ми тук във форума означава че не са изтрити от сървъра на Снимка.бг. Явно има някакъв проблем с намирането на адреса на снимката от самият сайт Снимка.бг.
elena kirilova

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от elena kirilova »

Много благодаря на всички ви.Всичко ще опитам,половината да намеря ще съм благодарна.Толкова скъпи са ми тези спомени.Благодаря още веднъж.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от libra »

Много е жалко,че изчезнаха снимките в снимка.бг,а от там и във форума.Преди време ,по повод на проблеми с тинито ,Равик беше писала ,че след време снимките ще изчезнат.Може би Равик и Джони да кажат какво мислят по въпроса.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от libra »

Изображение Toва е проба с една снимка на Мама-ли ,става с инкогнито.За сега ,не мога да отворя и копирам снимката в голям формат
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”