Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17034
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Сутринта се зачетох във "Вавилонска хроника" на Станислав Стратиев, сякаш онзи цитат е точно за тази наша Черна книга на разхищенията :eeeh:
— Но това е нереално! — казва категорично госпожата. — Това не може да се случи!… Даже и на сън!…
— Нереалното, госпожо — казва следователят, — по тези места има някои особености. А именно — че си е чиста реалност. Дори повече от необходимото.
:senvy: :sboi:

Не че не си го знаем, ама....
http://www.fnf-southeasteurope.org/wp-c ... ersion.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13713
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 202 пъти
Получил благодарност: 388 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от zeleno »

борът отново го няма :!:
за втори път , от едно и също място скубят ...
ура за Коледния дух :mrgreen:
wenche

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от wenche »

Не съм чак толкоз бяла и добра, затова на този му пожелавам нещо на ръчичките му :twisted:
Deleted User 2919

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Deleted User 2919 »

Гледах предаването..И оставам с убеждение, че от наказанието избяга момичето циганка Албена..Тя карала е колата, но явно на Хюриет платили да поеме вината ,тези , които му платили, го изкарали из страната и му помогнали с наемането на работниците в строителен бизнес в Германия.Явно родителите на Албена са от този бранш..Да Хюриет направи много престъъпления и ако би изтърпял присъди за тях, то възможно децата на Галя и Валя били са живи..не би се срещнали на пътя с колата на разглезена циганска богаташка Албена..Но това е моето мненние.Нямам намерение с никого да споря. Огромна правосъдна грешка, че оставят висящи дела с наказание, води до смърта на хората. Едно престъпление, друго ,трето..и няма наказание.Това е лошо. Смятам, че и Албена , не понасяйки този път наказание, ще направи друго и може би по -тежко..Така стана с циганката от Разградско Анита Мейзер:тя крадяла, лъжела ,мошенничка , но не понесла никакво наказание и стигнала до убийство с цел ограбване в САЩ, пак остана без наказание и в България пак уби, и пак с користна цел...
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

Не разбрах какво е мнението ти- богаташката циганка Албена кара колата и на нашия идиот е платено за да я прикрива и за да избяга? До този момент никой не е доказал,че тя е карала колата.А и така да е -тук говорим ,че един психопат ,който на всяка крачка прави престъпления ,включително и в случая най-малкото прикрива друг убиец.Той за тези 90 преписки нереализирани би трябвало да лежи поне 45 години в затвора.И това не са преписки на едно място,,да кажеш че един човек не си е свършил работата,това е из цяла БГ,това е много страшно.Този случай трябва да се изучава в учебниците по право ,в МВР школата и къде ли не -това е еманация на българското безхаберие,овчедушие,всички сме се накиснали в това блато.
Според мен ,всички непредвижени преписки трябва да се разглеждат отново-на него мисля,че по нашето законодателство не могат да се акумулират присъди,но хората които са ги оставили в шеста глуха извън сроковете ,трябва да бъдат санкционирани.Непрекъснато се говори за мудно правосъдие,което не води до правосъдие.
dal

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от dal »

Само да кажа - той е карал . Има днк експертиза кръв от шоф врата защото еърбега му е разбил носа , а има и свидетели от първата кола след децата- шофирал е хуриет. Приказките за богатство не почиват на реалии- това са амеби гнусни и примитивни ...
Deleted User 2919

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Deleted User 2919 »

libra, тази катастрофа ме заинтересува още не познавах нито Валя, нито бях в този форум активнои не знаех нищо за това , което засегна преко и форума.....От самото начало журналисти ровили в намирането на истината:кой виновник..Именно Албена караше колата, след катастрофа тя побягна, така правят не знам защо всички циганки:бягат..я като я хванали, призна, че караше колата.https://dariknews.bg/regioni/pleven/sho ... it-1258422" onclick="window.open(this.href);return false; .Хюриет в едно е прав:манипулация имало е..Но не от страната на родителите на убититте деца, а от страна на родителите и роднини на Албена, с цел да избегне наказанието.. << Водачът и пътникът в „БМВ“-то са без сериозни наранявания, като 24–годишната жена, която е заявила, че е шофирала лекия автомобил, не притежава свидетелство за управление. 5 май 2014, 12:51>> http://www.bgsever.info/news/2014/05/05 ... %85%D0%B0/" onclick="window.open(this.href);return false;

Пак повтарям, мое е мнението. А моето мнение не влияе нито на делото, нито на съдебната система. То е лично. Боже как не искам да чопля пак раната на Валя..Простете ми, Валя Т. и Галя Г, ако неволно ви доставям болка с моето изказване.И отново изказвам моите съболезнования. :tzvetentze:
Дал, Хюриет посрещал е хората от България за строителен бизнес, но нали някой в България му ги събирал,изпращал ги а за това трябват пари..
Petya_
Кафевар/ка/
Мнения: 744
Регистриран на: Фев 9, '16, 14:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 48 пъти
Получил благодарност: 104 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Petya_ »

Здравейте на всички,

не съм сигурна дали тук мога да задам въпроса си, но ще опитам. Ако не е правилното място - нека бъде премахнат.
Имаме съседи на вилата само от една страна - ама какви само! Купихме имота преди три години, а от две години имаме проблеми с тях всякакви:обяснение, че те е трябвало да купят къщата, а не ние, жалби, влизане в двора ни, преместване на ограда, на поставени означения за граници от лицензиран геодезист, извика ни в самото начало да ни каже, че ни забранява да идват определени хора в нас, защото на НЕЯ не са й приятни....и др. За пръв път се сблъскваме с такъв абсурд. Смятахме, че с течение на времето и при положение, че по никакъв начин, никога не сме й отвърнали с лошо, тя ще се умори да ни тормози, но не....! Това, което ме ядосва най-много е, че съседката полива засадените от мен рози до оградата, която ни дели редовно с някакъв препарат с ужасна миризма. Листата на розите стават мазни, а тя излива явно с легена. Първо започна да ги реже с ножицата /розите са посадени на около 40 см от оградата през 2016 година./, след това от лятото на 2016 година започна да ги пръска системно. Тя живее там постоянно, по цял ден си е у дома /безработна е/ и открито ни заплаши, че ще си прави каквото иска и да внимаваме, защото ходим там само събота и неделя, че нямаме свидетели и никой нищо не може да докаже. Жал ми е за розите, всеки път вадих почвата около тях и я подменях с нова, сложихме мрежа за засенчване на оградата с цел да предпазим растенията и съответно затрудним нея. Но тя намира начин, буквално излива с легена. Нищо не сме предприели, защото нямам представа има ли смисъл да подадем жалба до полицията и дали въобще те могат да направят нещо. Като знам за какви престъпления не си мърдат пръста... Питането ми е, струва ли си да подадем жалба в полицията. Единственото, което искаме и двамата с ММ е да се наслаждаваме на природата и на резултатите от нашия труд, в нашия първи имот! Извинявам се за дългото излияние.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

Алина,Aлбена е казала,че е карала колата ,защото идиота няма книжка и преди да разбере,че децата са мъртви.А преди всичко това ,Хюриет е избягал.Защо бяга ,след като Албена била или са се наговорили ,че е била водач.
Бил строителен предприемач-тая паплач се занимава с каквото дойде-проституция,наркотици ,кражби и с всевъзможни далавери. Като е бил великия предприемач ,за какво е арестуван в Давос?Това е етнос,който не желае да учи,да работи ,да си купи къща и да плаща данъци-търси се все далаверата.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

Петя,подавайте жалба за всяка мизерия.
До нейната ограда засади не рози ,а нещо супер инвазивно ,гадно ,дето не се яде и пие.В момента не мога да се сетя ,но ще измислим.
Имала съм такива съседи,до последно-20 години правеха мизерии-колкото българският селянин може да ги измисли и циганин не може.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”