Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ivanina »

...Не, не бих казала че се чувствам ядосана - по скоро се натъжих , като видях днес на излизане на 100 метра от нас непосредствено до асфалтирания ни път тази опъната на земята млада лисичка. :snif:
Вярно , че не харесвам постъпките и описани в народните ни приказки , но винаги съм харесвала грацията , излъчването и , и гледайки я по дискавъри за дивите животни на планетата ни, много и се радвам - земна твар, сътворена също като нас! :hmmmmmm:
Дали от летящ автомобил , или пък от свободно движещите се в района ни кучета - животинката бе намерила своя фатален край!

Изображение

А трагедията в Хитрино - просто ме потресе! :cry:
Искрени съболезнования за загиналите и пострадали хора!...това може да се случи със всеки един от нас ,
крачейки в своята посока. :snif:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от jesi »

Наистина направо побеснях
Влязох в Шум,бг за да видя какво става с хорицата в Хитрино и се зачетох в коментарите
Абе какво става бе хора ,то никой не жалва хорицата ,а само глупости...то се намесват партии то хората били турци.....ами и те са хора и тях майка ги е раждала и те имат дечица и те страдат.До къде сме стигнали ,Боже,грам милост в сърцата и само глупости в главите!

Най искрени съболезнования на семействата на загиналите и много кураж и сила на всички останали,че хич няма да им е лесно все пак зима идва,а те без домове остават.
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 767
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от maranta »

Хитрино в момента изглежда като Алепо :snif: Тъжно, страшно, кошмарно!
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

To,не стига ,че взривът е издухал половината село,ами сега претакат горивото от влака в цистерни .Не искам да съм на мястото на хората,които ще го правят. :stiskam: :stiskam:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Джес, не се ядосвай, и не мисли, че това, което четеш, е представителна извадка на общественото мнение, просто ситото отсява "правилните" коментари , от време на време ме хващат нервите и напиша тук-там някой коментар, познай- почти винаги коментарите ми се трият , и то и в уж неудобните медии, обаче остават нецензурните и просташките коментари, и явно хващат декиш, виж как стигаш до извода какви изроди са българите... :snif: По-лесно е да насочиш коментарите в посока българи-турци, отколкото някой случайно да повдигне въпроса защо нямаме орган, който да се занимава с опасните товари например, или защо вече няма кой да прави ежедневни проверки на жп линии, мостове и т.нат като в онези мракобесни времена .то и да повдигне въпроса няма кой да отговори, щото специалистите вече ги няма ...Обръгнахме вече и само констатираме поредната трагедия в очакване на следващата ...
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ToBo »

Търсих дали са обявили някаква сметка за набиране на средства, ама няма. Още не са се окопитили.
Представете си, те са си спели и тоя взрив от нищото :snif:
Никога не е късно да засадиш клематис...
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

Toва,само по себе си е голям стрес.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Година след взривовете при нас подскачах при всеки хвърлен кашон, не го пожелавам на никого, горките хорица, до кога , взрив след взрив и виновни- клошаря , машиниста , загиналия ...
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1731 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Мария Николова »

Прегръдка за хората от Хитрино с пожелание по-скоро да зараснат раните в душите им, нанесени от нас! :sbear:
Извинявам се заради гаднярите-българи! :sblush: :sbow:
Чакам момента да узная как заедно с всички други ще мога и аз малко да помогна.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 767
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от maranta »

ToBo написа:Търсих дали са обявили някаква сметка за набиране на средства, ама няма. Още не са се окопитили.
Представете си, те са си спели и тоя взрив от нищото :snif:
До момента няма обявена сметка. Който има желание и възможност да помогне финансово, да поглежда сайта на радио Шумен. Имат и фейсбук.
Дано оцелелите нямат трайни психически травми! :stiskam:
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”