Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Албена »

Ох бе, Миленко,чудя се аз що така ни замря форумния роман ,а ти си се контузила. Да се оправяш бързо! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аз рози не мога да режа ,но имам ножица! Айде, "Бухалът буха бухалката" .Само свирни и ще отскоча от Габрово до твоята градина. ;)
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Noel »

Миленко :gush: луда главо :lol:
Знам че те боли,ма не се сдържам.Давай знак,аз ги фризирам въз нисичко,но ти ще бдиш над мен.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
sasha

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от sasha »

Ох Миленко, всякакви неща си представях да ти се случат, но това надмина очакванията ми!
Бързо да се възстановиш! Твърде далече съм, а и до сега никога рози не съм рязала, но мислено ще бъда с четата помощници. Не че това ще помогне, ама толкова си мога :tzeluvka:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от ToBo »

Бухалът буха бухалката :daaa:
Никога не е късно да засадиш клематис...
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от iv.tarlen »

Много ме кефиш, винаги с ирония тръгваш към проблема.Много танци, поне до срещата в Кавала се спри.И това ще мине, ти го знаеш.Прегръдка!
elena kirilova

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от elena kirilova »

Миленкооо,ако не съм на работа ще дода да помагам
и да ти видя новата визия :lol: :tzeluvka:
викай и момъка с лопатата,че аз не го познавам и искам да видя аджеба как стои до нащо момиче
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Димана »

elena kirilova написа:Миленкооо,ако не съм на работа ще дода да помагам
и да ти видя новата визия :lol: :tzeluvka:
викай и момъка с лопатата,че аз не го познавам и искам да видя аджеба как стои до нащо момиче
Спамосвам малко, ама не се сдържам да кажа, че добре стои, добре... :tzvetentze:
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от polyabs »

Боже Миленко 02, ти може да не си била неотразима в съда, но си такава тук ! :liubov: А това е по важно!
GIOIA(Джоя)

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Голяма си скица,Миленко! :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от milena02 »

"Пуякът пуйчи пуйката", колеги от градинарските спец служби. :tzeluvka: Благодаря за отзивчивостта! Не си представях, че такава ще е първата ни масова среща в моята градина, ама на! :ufff: Нищо! Затова пък през юни, като дойдете, всяка ще си нагледа розата, дето е подрязала. Е.... дано не се наложи наистина да правим бригада. Все се надявам някак да се оправя. :stiskam: Що се отнася до помощника, мобилизиран е. Вие само режете - щото за тая работа си се иска акъл и професионализъм, а той като по-прост събира и изхвърля с колички орязаните клони. Инструктиран е и да е гол до кръста за вдъхновление на градинарките, а пък и прави някакъв си негов коктейл с бананов сок, водка и сметана. :hihihi: Аз такваз лигоч не пия, но приятелките ми припадат по тоя напитък.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”