Ядоса ме това, че ...... (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Tanet »

Ами ние живеем в жилището, но пък свекървата и зълвата не. Въпросът е те като това не има е основно жилище плащат ли такса смет и ако посочат, че не живеят там ще им се намали ли тази такса за техните дялове, което пък е някакъв абсурд защото апартамента все пак е е обитаван от нас и ние генерираме отпадък. Искам да кажа дали ние ще плащаме такса смет за 1/4 собственост върху основно жилище, а те намалена за 1/2 и 1/4 от същото като неосновно защото те не живеят в него :angel2: :lol:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от scleri »

Българи оплакаха загиналите османци на Шипка

Изображение

По повод 3 март у нас някои празнуваха освобождението от турско робство, а други ... почетоха паметта на загиналите османски войни в битките!

Стоян Тодоров алармира в социалната мрежа, че Лютви Местан, мюфтията и турският посланик са отслужили молебен на Шипка за османските войници!

Ето какво написа вчера г-н Тодоров:

"Местан, мюфтията и цялото ръководство на ДОСТ, заедно с турския посланик, са били на 2 март следобед, на Шипка, м.Орлово гнездо/до кръста/, правили са молебен /дуа/ за загиналите мюсюлмански войници на Сюлейман паша.

Някоя българска медия отрази ли този позорен, срамен и унизителен факт? За ДАНС не питам".

Източник : dunavmost.bg
sasha

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от sasha »

Звездице, мило момиче!
Не знам каква е личната ти драма, твоя си е, но искам да ти кажа:
Всичко минава, само търпило.Има една поговорка:"Всяко зло за добро". Когато сме в окото на драмата, дори да се сетим за това, си казваме: Е не може от тази боза да излезне нещо добро! Но повярвай ми, от дистанцията на времето разбираме, че това е било най-доброро, което е можело да ни се случи, за да ни предпази от други беди.
Много хора в този форум те мислят само с добро.Тази енергия не може просто така да се пропилее, повярвай ми!
Миленко, наистина преживя много трудности, ама я виж колко хубава и щастлива си сега!
:liubov: :liubov: :liubov:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Tanet »

scleri написа:Българи оплакаха загиналите османци на Шипка

По повод 3 март у нас някои празнуваха освобождението от турско робство, а други ... почетоха паметта на загиналите османски войни в битките!

Някоя българска медия отрази ли този позорен, срамен и унизителен факт? За ДАНС не питам".

Източник : dunavmost.bg
Ако това е вярно е голям позор за нас.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
presto
Кафевар/ка/
Мнения: 870
Регистриран на: Юни 25, '13, 11:25
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от presto »

споко, разбира се, че не е вярно.
те не са Българи - а най-обикновени ченгета от бившето ДС, с турски имена с арабско-персийски произход. да не забравяме, че повечето си имат и турски паспорти и единствената им цел е да си получат навреме кайметата от турската престъпна организация-дианет, дето тяхното правителство я финансира, е сигурно ще се пообидят малко, но наистина е странно, що не ходят да си правят дуата на баба теке, а сами се врат между шамарите. същите тези, предвождани от курския посланик, преди време обикаляха из помаклъка и безплатно осакатяваха млади момчета в името на техния идол и псевдопророк, имаше и документален филм по въпроса, който показваха с гордост в анадолската си родина. с алтъните от дианета пращаха полуграмотни високопланински диваци да учат за имамчета в бурса, не че много от тях изкласиха там, но завърналите се разправяха, че било голем кеф да зубрят наизуст корана, барем станат хафъзи, само дето не знаели арабелския език и трябвало да го учат с фонетична транскрипция.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 262 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

Провокация...реакция...нищо не се случва...значи може ;)
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от milena02 »

"Това не е учебна тревога!", както казват градинарките във форумния роман. Аз просто не успях да намеря подходяща тема, та избрах тази. Питам ясно и конкретно. Ако ръката ми не се възстанови до края на месеца, мога ли да разчитам на онези от вас, които живеете в или около София да направим една бригада някоя събота и да орежем розите? Работата е там, че вчера паднах лошо, имам рани по цялата физиономия, но това е малката беда. Голямата е, че си помлях и китката на дясната ръка. Не мога цигара да си запаля с нея, камо ли да работя с градинарска ножица. Виж, кекс мога да направя с кухненския робот, па и кафе да сваря. Та, както ние с колегата Оскар Уайлд обичаме да казваме: "Не изкуството копира живота, а животът изкуството". В една от последните глави на "Роман с продължение" Тинтява повика по спешност цветарската мафия, а сега аз съм в същата ситуация. Така че паролата е: "Пуякът пуйчи пуйката". Ако чуя в отговор: "Бухалът буха бухалката" - значи слагам джезвето на котлона.
Може обаче и да не се наложи! Аз вчера се пребих и днес доста ме боли. Но след ден-два може да поразмине и да се справя и сама, особено ако се окаже, че не е счупване, а разтегнати сухожилия само. Утре ще вървя на снимка. Трябва да видите на какво мязам... :ufff: Аз на Гео й разправях - като ветеран, оцелял от Първата световна война съм. Най-смешното е, че днес имах бракоразводно дело и от месеци си бях начертала в главата следния сценарий: да се явя с безупречен костюм, дискретен грим, изрядна прическа и горда печал в сините очи, та да види бившият ми тъпак каква жена изпуска. Да, ама се изтипосах в съда с омотана с марли кратуна, лейкопласт по носа, челото, скулите и брадата и бинтована ръка. По едно време ми мина през акъла да река: "Гусин съдия, вижте на кво ма напраи тук присъстващия ми мъж, преби ма и сега искам сто хиляди месечна издръжка!", ама реших, че не е уместен момента да се бъзикам. А щеше да е голям виц :lol:
За сведение на онези, които не са идвали в градината ми, селцето Драговищица се намира на 15 км от София в западна посока, веднага след Костинброд.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от libra »

Ох,Миленкооо,това само на теб може да се случи баш кога требе да си най-неотразима!!Ама,наистина ли чак и главата ти е бинтована?
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 262 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от kim »

:lol: :lol: :lol:
Извинявай Милена, май не е смешно. :liubov:
milena02 написа: Виж, кекс мога да направя с кухненския робот,
Как се казва... ;)
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от milena02 »

Ако чуя: "Бухалът буха бухалката", ще ти кажа рецептата. Иначе е държавна тайна.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”