Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече...

Мнение от ida_ili64 »

Ето такава една тема,за да запазим чистотата на другите :daaa: !Защото си е вярно,че превърнахме всичко в бърборилник!
Аз казвам:'Бръм" :hihihi: !
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от DarinaN »

и тази ще я оспамим :hihihi:
за какво са
въпроси разни и разнообразни
вечерно лафче ...
ядоса ме....
зарадва ме ....
и т.н. ?
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от maili »

Боли ме зъб :sitwasntme:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Мария Николова »

Ида, разбирам добрите ти намерения. Но, ако аз спамех във всяка тема и се кефех, че ме четат толкова много хора, като ме пращаш тук, в "изолатора", със сигурност щях да те заподозра, че го правиш с цел да ме лишиш от аудитория. :svekurva: :svekurva: :svekurva:
Какво са без публика - все едно очарована, скандализирана, или разярена публика - трагикът, клоунът, или спамерът??? :snif: Нещо, което напълнено с въздух, става балон... :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Satori »

"Изолатора," а? :lol: :lol: :lol:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от ida_ili64 »

Мерита,всички "заразни" трябва да имат изолатор,за да не заразяват другите :nod: !В него може да се ядат и мелбички!!! :D
А аз ,освен че съм доста сериозен човек,имам и собственни изблици на "бяс" ,та си се застраховах предварително! :lol:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от DarinaN »

ida_ili64 написа:Мерита,всички "заразни" трябва да имат изолатор,за да не заразяват другите :nod: !В него може да се ядат и мелбички!!! :D
А аз ,освен че съм доста сериозен човек,имам и собственни изблици на "бяс" ,та си се застраховах предварително! :lol:



ха ха ха - смях . голям смях .
то си пише с големи букви за кой е темата
без притеснения, моля
факт е , че лудите щъкат по улиците , а нормалните са в изолатора за да оцелее негово величество човека
нема що да лицемерничите и да не пишете имена - по - прозрачни сте от стъкло
/ не визирам тебе , Иди/
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от ZAPLESKA »

ихаааа още едно местенце да си дрънкаме за разни и разнообразни нещенца :ieeee: пък аз днеска си купих много яка ризка, къде ли е местенцето да се изфукам, тук ще да е :) нали?
ИзображениеИзображениеИзображение
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Satori »

ZAPLESKA написа:ихаааа още едно местенце да си дрънкаме за разни и разнообразни нещенца :ieeee: пък аз днеска си купих много яка ризка, къде ли е местенцето да се изфукам, тук ще да е :) нали?
Ами то си има вече такава темичка :dovolen: Даже май повече от една :nod:
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от DarinaN »

моля, моля - тука да има цензура и ред . мястото за фукане и за забележки е другаде . тука е за бесни и временно побеснели, последна фаза на заболяването . айде всеки да си знае мястото - надзирателката така каза / не съм аз :hihihi: /
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”