Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Tanet »

http://dama.bg/article/bulgarski-eksper ... riza/4226/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2356 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Мария Николова »

Представете си маймуна, която с гордост барабани с юмруци по гърдите си. Е, маймуната съм аз в момента. :srofl:
Предпазителят изключи осветлението при натискане на ключа. Преди да вдигна обратно предпазителя, махнах капака на виновния електрически ключ, за да видя къде е причината. И щях да я видя, ако първо не развих всички видийки. :lol: Но все пак разбрах. :daaa: Медният тел бяга покрай затегнатата видийка и контактът става несигурен. Ако извия медния тел като питанка - ? - но "затворена", контактът ще бъде винаги супер. Ходих до магазина за инструмент, с който се правят такива извивки. Очаквах щом вдигна предпазителя и светна, пак да се изключи.
Не се изключи, бре!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Баба електричарка. :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dany
Кана кафе
Мнения: 602
Регистриран на: Фев 2, '14, 20:34
Местоположение: Варна

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от dany »

Инженерна мисъл, а не маймунджилъци :)
Браво!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Гео, граф »

Мимет, ти какво бърникаш по тоците, а :o ! Зорлем си търсиш белята :svekurva: :svekurva: ! Има си специалисти за такива неща. Днес си се справила и си горда от себе си, но повече недей да вършиш опасни неща, моля те :sworried: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2356 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Мария Николова »

Гео, граф написа:Мимет, ти какво бърникаш по тоците, а :o ! Зорлем си търсиш белята :svekurva: :svekurva: ! Има си специалисти за такива неща. Днес си се справила и си горда от себе си, но повече недей да вършиш опасни неща, моля те :sworried: !!!
Стига, Графиньо, ще се карам на твоя шеф, че не те е научил, че щом токът е спрян от предпазителя за осветлението, може да се човъркат всички ключове в цялата къща.
Важното е само в къщи да не влезе някой, та като види свален предпазител, услужливо да го вдигне. За да е полезен. ;)
Аз бях добра ученичка. :sblush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от venetka70 »

Мария Николова написа:
Гео, граф написа:Мимет, ти какво бърникаш по тоците, а :o ! Зорлем си търсиш белята :svekurva: :svekurva: ! Има си специалисти за такива неща. Днес си се справила и си горда от себе си, но повече недей да вършиш опасни неща, моля те :sworried: !!!
Стига, Графиньо, ще се карам на твоя шеф, че не те е научил, че щом токът е спрян от предпазителя за осветлението, може да се човъркат всички ключове в цялата къща.
Важното е само в къщи да не влезе някой, та като види свален предпазител, услужливо да го вдигне. За да е полезен. ;)
Аз бях добра ученичка. :sblush:
Ти не разчитай на тоя номер със сваления предпазител. Ако си си правила сама инсталацията- да, ама когато е правена от БГ майстор винаги имай едно на ум. Затова си има фазомер- първо проверяваш при изключен предпазител, че няма захранване с него и тогава човъркаш.
Още имам лош спомен от един уж несвързан удължител на баща ми и оголени кабели по него. Настъпих го с влажен крак и ме метна 3 метра настрани. Летенето беше супер, ама за приземяването да не говоря. А пък кракът ми беше изтръпнал почти месец.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Гале

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Гале »

Мери, Венетка ти е написала. Никога не забравяй фазомера. :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2356 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Мария Николова »

Хехехе! :lol: Все превръщам фазомера в малка отверка и го прецаквам като фазомер. Но ще те послушам, Венетка, и ще си взема. Благодаря ти! Имам си аз страхопочитание ;) към тока. Никога не влизам под душа, преди да изключа бойлера. Веднъж реших да се насиля и да не изключвам бойлера. Ами на петата секунда под душа, отворих вратата и го изключих. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 350 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Di_Va »

Мерка, момичетата са те предупредили, че с тока шега небива, обаче това да изключваш бойлера, когато ползваш банята, ме разби :o , ние бойлера въобще не го изключваме, мислех си че е безопасно, сега ме хвърли в чуденка :?: :?: :?:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2356 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Мария Николова »

Di_Va написа:Мерка, момичетата са те предупредили, че с тока шега небива, обаче това да изключваш бойлера, когато ползваш банята, ме разби :o , ние бойлера въобще не го изключваме, мислех си че е безопасно, сега ме хвърли в чуденка :?: :?: :?:
Дафи, тази ми (единствена!) фобия възникна от "нещо интересно" в някакъв вестник преди 100 години. "Жена загинала под душа от токов удар. По улицата минал камион с извънгабаритна височина на товара, закачил провиснал от жегата проводник, станало късо съединение и през включения бойлер токът настигнал жената."
Не знам на колко милиона случая веднъж може да се повтори такава случайност. Забравила съм от тогава хиляди вестникарски "интересни" неща, но това се заби като пирон в мозъка ми. :twisted:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”