Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Deleted User 2919

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Deleted User 2919 »

Бих могла да сложа този въпрос и за темата Въпроси разни и разнообразни.. но реших, че е обемно. Става въпрос за темата доста дискретна, лична..В селото внезапно почина един от тези, които са след пенсионирането си се върнали в родната си къща..Не можах така да разбера причината за смъртта му, но се породи толкова много проблеми след това за близките му..Даже не знаех, че той живее на гражданси начила с жената, която също в пенсионната възраст. На нея не дават да прибере тялото на мъжа и от болницата :snif: , защото няма сключен брак..Аз четох ,че уж граждански брак приравняват към юридически след много години съвместен живот.Оказа се, че не е така. Внучката му е в Англия, че чак от там да идва да освобождава тялото на дядото и :snif: ..Жената му плаче.. :snif:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Tanet »

http://potoka.bg/avtorski-tekstove/sreshha-v-troleya/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Deleted User 2919

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Deleted User 2919 »

" onclick="window.open(this.href);return false;
Лекувайте навреме остеопорозата, лошото кръвоснабдяване, понякога идващо от високото ниво на холестерола..да не възникне внезапно паника, страха, депресия..Но всичко може да намери лек..
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от violi16 »

Танет благодаря за настроението ! Много веселко ! :D
Потопих се в поточето!
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 66 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от къщичка »

Не знаех къде, за това тук.
Много приятно съм изненадана от един сервиз в София. Преди години си купихме прахосмукачка Зелмер от Технополис с гаранция 4 години. Е, прахосмукачката изгоря и между Коледа и Нова година я изпратихме по Спиди за тяхна сметка и пак така по Спиди (отбелязвам специално куриера :lol: ) днес я получихме ремонтирана. Такъв бърз сервиз не бях виждала!

А съм много бясна на Хенди. Купихме телефон преди 1 година за моят син. Играе си там на него и е спокоен, няма ли телефон обаче, голяма трагедия! Към гаранцията на телефона имаше и застраховка за падане и намокряне. Та значи, счупи се телефона и го дадохме в сервиза. Щом имал застраховка, значи щели да ни го върнат след 45 дена! Намерихме резервен през това време, който беше с малко функции, ама толкова. Не стига, че след месец ни върнаха телефона, ами и не му бяха сменили всичко и той пак беше счупен. Пак го върнахме, с хиляда уговорки за експресно оправяне, и пак чакане. В уговорения ден естествено не беше готов и добре, че ММ е сладкодумен, че ни дадоха нов накрая. Но 2 месеца в сервиза на Хенди не могат да сменят един панел и една батерия!

Налагало ми се е 3 пъти да давам телефон в сервиз на Мтел, винаги ми дават оборотен и до 2 седмици са ми върнали моя. Вече ако ми се наложи да си купя нещо, ще се съобразявам със сервиза. Аз за телефон мога да чакам, ама при малкия е друго и не мога да му обясня, че трябва да чака :(

Ама такива боклуци да продават...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31685
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1028 пъти
Получил благодарност: 2397 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Мария Николова »

Днес "многолюдието ми" :lol: го няма. От сутринта ТВ само ме съветва да проверя кабела на антената и няма сигнал. Реших, че някъде по трасето е станала някаква инфекция и спокойно чакам. Мразя тишина и безветрие. :evil: Преди малко реших да попитам моя оператор нали "грешката не е в моя телевизор". :D Нямат други оплаквания и сега чакам момчетата да дойдат да го видят. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от milena02 »

Мерка, пише ти човек, който... две години!!! не е гледал телевизия. Изобщо! Имам телевизор, естествено, но го включвам само заради DVD-то, че да си пускам стари филми на дискове. Ако си наложиш такава диета, направо ще се родиш! Ще се сетиш за книги, които напълно си забравила, ще си преоткриеш библиотеката, може и да пропишеш даже... Рахат изключителен е.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31685
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1028 пъти
Получил благодарност: 2397 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа:Мерка, пише ти човек, който... две години!!! не е гледал телевизия. Изобщо! Имам телевизор, естествено, но го включвам само заради DVD-то, че да си пускам стари филми на дискове. Ако си наложиш такава диета, направо ще се родиш! Ще се сетиш за книги, които напълно си забравила, ще си преоткриеш библиотеката, може и да пропишеш даже... Рахат изключителен е.
Хахахаха, Миленче, нужен ми е като шумов фон нон стоп, само да не е на новини. Знам си кога къде какво да си избера, като реша "да ида на кино". ;)
С две думи, не ми е господар. :daaa: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от scleri »

Силата на фотошопа когато е в ръцете на майстор.

Изображение

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Място за спам,бъбрене и който каквото желае да го нарече

Мнение от Гео, граф »

Наистина е майстор, щом и сянката е ''заслабнала'' :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”