Благодарности (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 338 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Di_Va »

Мерко, благодаря ти за тортата, мила, :tzvetentze: напълно реална и вкусна!
И за това, че стана причина да се съберем тукашните форумни човеци! Иначе от доста време си бяхме разменили телефоните с Кети, ама време да се организираме така и не намерихме, до като не се намеси ти! Жива и здрава бъди, наше съкровище форумно :tzeluvka: !
Дължа ти реванш със сладолед, реален!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Голяма работа сте станимашките девойки, ей! Браво на вас! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Дафи, може пак да си мисля, че съм платила тоците и пак два чака да ги чакам, но за сладоледа няма да забравя! :srofl:
В незнаен ден да е, в незнаен час да е - все ще помня за него! :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 338 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Di_Va »

Мери, това с тока е епидемия :lol: !
Нали ММ е оставен тук да има грижа за всичко, (до като баба Дафи скита из Европата ;) ), та звъни ми, пита как и къде да плати тока, и уж платил, ама не съвсем, забравил точно тока в къщи и ЕВН му "кръцнали жицата"!
Та и той първо мислел, че просто токът е спрял, а като разбрал истината и той платил глоба, не разбрах колоко е, ама сега ще го майтапя бая време. За първи път ни се случва такова нещо, обаче покрай неговите и твойте патила, научих, че има вариант да се абонираш за услугата предупреждение при закъснение :nod: . Ще трябва да се възползваме!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Di_Va написа:Мери, това с тока е епидемия :lol: !
Нали ММ е оставен тук да има грижа за всичко, (до като баба Дафи скита из Европата ;) ), та звъни ми, пита как и къде да плати тока, и уж платил, ама не съвсем, забравил точно тока в къщи и ЕВН му "кръцнали жицата"!
Та и той първо мислел, че просто токът е спрял, а като разбрал истината и той платил глоба, не разбрах колоко е, ама сега ще го майтапя бая време. За първи път ни се случва такова нещо, обаче покрай неговите и твойте патила, научих, че има вариант да се абонираш за услугата предупреждение при закъснение :nod: . Ще трябва да се възползваме!
[video][/video]

"Малка съм аааааз..." още :stongue: и няма да се абонирам за никакни предупреждения. :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Благодаря ти,Мария! Едно простичко "благодаря",защото всичко друго няма да е достатъчно описателно,
няма да отрази онова,което ти ми причини с любов и от любов! :liubov: :tzeluvka: :sbear: :sbear:
Благодаря и на вас,Влади :tzeluvka: ,Диманко :tzeluvka: ,Мама-Ли :tzeluvka: , за това,че ви чух с прекрасните ви пожелания!
Всички вие-бъдете здрави и продължавайте да радвате!! :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Гуш! :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Благодарности

Мнение от ravik »

Заключвам тази тема, тъй като стана доста голяма.
Новата тема е тук: http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=8&t=7342" onclick="window.open(this.href);return false;
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”