Благодарности (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
maiakt
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Яну 21, '15, 16:50
Местоположение: гр.София

Re: Благодарности

Мнение от maiakt »

" Понякога имаме нужда да видим как някой друг се е справил успешно със свое начинание, за да придобием смелостта да направим първата стъпка и ние! "
Благодаря за полезната информация, за многото снимки,които сте споделили и за помощта,която оказвате !
:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5590
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1662 пъти
Получил благодарност: 1827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Тутти »

И аз да благодаря на всички за положителните емоции и човечността,за това,че сякаш открих цяла рота подобни на мен,с които мога всичко да си кажа,за това,че сте добронамерени и свестни хора.Благодаря за идеите,за цветята,за цялата споделена красота и за това,че сте създали място,в което се чувствам прекрасно.Обичам ви освен това,бъдете щастливи.Благодаря. :liubov:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Deleted User 3996

Re: Благодарности

Мнение от Deleted User 3996 »

Благодаря на Ким за страничните поръчки с които ми помогна за отдавна мечтани семена :dovolen:
Deleted User 2919

Re: Благодарности

Мнение от Deleted User 2919 »

Тихомир написа:Благодаря на Ким за страничните поръчки с които ми помогна за отдавна мечтани семена :dovolen:
Аз теб благодаря за семената..Едно по едно почнаха да падат на дъното на купичката, потъват във водата:дано да имаме зелени кедъри. :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Изображение
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Вече съм модерна благодарение на Ноел.
Тедиии :
:sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1078
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 25 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Оля »

Много благодаря на Margaritenia, за бързата поръчка, която спретна за нашата мечталка :tzvetentze: !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Нуушеее! Паднах от смях под масата, като видях какви са "документите", :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: за които пише в еконтската разписка!!! Толкова много документи!!! :sdance: :ssvirka: Страхотна занимавка! :sdance: :ieeee: И Луиз Хей. А двете специални чаши за ice cream със "сладоледски" лъжички ме накараха на глас да се разцвиля до просълзяване! :srofl: :srofl: :srofl: Пък картичката! :sheart: :sheart: :sheart: Такава картичка виждам за пръв път, благодаря ти! Благодаря ти, благодаря ти, благодаря ти! Пожелавам ти днес да ти е толкова слънчево на душата, колкото слънчев ти направи моя ден! :sbear: :sbear: :sbear:
И още много слънчеви дни!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Благодарности

Мнение от vasileva »

Мария :gush: :gush: :gush: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Нуше, а фантастичното е, че колкото пъти погледна чашите с розени цветчета, ви-на-ги е ice cream time :ssvirka: :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle: - направо са измислени за мен!!! :daaa: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”