Обновяване версията на форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от johnstalker »

s_t_m написа:Искам да ви кажа и избрах тук - станахме триста!!! :smusic: :smusic: :smusic: :sdance: :sdrink: :ssvirka:
За мен водка, ако може! :sdrink:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от Мария Николова »

johnstalker написа:
s_t_m написа:Искам да ви кажа и избрах тук - станахме триста!!! :smusic: :smusic: :smusic: :sdance: :sdrink: :ssvirka:
За мен водка, ако може! :sdrink:
:lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
stellatua
Kафенце
Мнения: 8
Регистриран на: Авг 13, '15, 22:03
Местоположение: Пловдив

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от stellatua »

Здравейте!
Бих искала да попитам, има ли техническа възможност за въвеждане на деректен chat между потребителите на форума?
По мое скромно мнение САМО това му липсва. Директният разговор придава много багри на общностите, ускорява личностното опознаване - знам го от личен опит от форуми в чужбина.
Предварително моля за извинение, ако запитването ми се дублира с друго такова.
С много симпатия... :tzvetentze: :sflower:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от ravik »

Не съм се замисляла скоро за това. Май не е лоша идея... Ще помисля какво и как би могло...
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от calico »

ravik написа:Не съм се замисляла скоро за това. Май не е лоша идея... Ще помисля какво и как би могло...
Бележките не са ли за това?
според мен форумът само ще загуби от чат
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от calico »

ravik написа:Не съм се замисляла скоро за това. Май не е лоша идея... Ще помисля какво и как би могло...
Бележките не са ли за това?
според мен форумът само ще загуби от чат
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
stellatua
Kафенце
Мнения: 8
Регистриран на: Авг 13, '15, 22:03
Местоположение: Пловдив

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от stellatua »

calico написа:
ravik написа:Не съм се замисляла скоро за това. Май не е лоша идея... Ще помисля какво и как би могло...
Бележките не са ли за това?
според мен форумът само ще загуби от чат
Изображение

По мое скромно мнение чатът е за директен контакт между членовете на тази забележителна общност...същият е за размяна на бързи съобщения и поздрави, насоки към някоя секция... личните съобщения са безкрайно полезни за въпроси отправени по конкретен повод...в директния chat излизат наяве настроения, черти от характера, предпочитания и колективен РАЗГОВОР, поздрави персонални или не, раздумки...много препоръчителна цветова гама за т.н. допълнителен , ежедневен ЖИВЕЦ...
Прилагам снимка от единствения италиански рибарски форум, в който активно участвам...текстът, който съм приложила в чата гласи: condoglianze di tutto il mio cuore, FIGGIU....anche da tanto lontano, ti sto vicina... съболезнования от все сърце, FIGGIU..макар и от много далеко, чувствай ме близо до теб..
Това е тъжен пример, но той е актуален...вижда се дата и час на вписване..обикновено там се изписват ежедневни поздрави и не малко закачки... безобидни и никога отровни , понякога много иронични..чета ги от 2000 км, смея се с глас, УЧАСТВАМ в състезанието за чувство за хумор, отговарят ми в същия стил...бих го нарекла АТМОСФЕРА, ХАРМОНИЯ и СТИЛ на хора с еднакви интереси, каквито сме и ние..
Определено смятам, че си заслужава да се помисли и не се извинявам, че съм си позволила да ви съдействам за това!
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”