Блокиран вход към форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от el pistolero »

При теб може да мине с едно изчистване на кеша на браузера, изтриване на бисквитките и едно допълнително сканиране с anty spy програма за трепане на шпионски бисквитки и други файлове, които не се ловят от антивирусната.
Принципно можеш и ръчно да изтриеш проблемната гад, понеже по-горе си изписала и местонахождението и в C:users\ani\AppData\Roaming\Yontoo и конкретния файл, но на мен ми прилича на цялата папка Yantoo че си е за затриване и че се е самоинсталирала без да усетиш. Тъй че всичкото Yantoo в коша и да не го мислиш повече. Добре ще е да погледнеш и с някоя програма за деинсталиране на софтуер и зачистване на регистри, като Recuva примерно или пък с уиндоуските настрийки за инсталиране и деинсталиране на програми да разгледаш има ли инсталирана подобна или друга незнайна програма и първо оттам да се деинсталира и зачистят регистрите, ама и да не направиш тая проверка, то директното затриване на файла или цялата папка Yantoo мисля, че ще ти решат проблема.
Забелязал съм, че тия гадчета много обичат да се трупат в папка Roaming, та профилактично едно замитане на съмнителни елементи там не е излишно, принцично анти спай програмата ще го свърши сама. Пък може и Аваста да се справи, ако го пуснеш на едно няколкочасово пълно сканиране.

На мен ми дава много често сигнал за някаква гад при влизане в тема, където има постнати линкове или снимки от определени руски сайтове, които вероятно са определени изначално от антивирусната, като хронични вирусоразпространители. Примерно в темата за Остин розите на последните няколко страници пищи, та се къса антивирусната, точно заради руските линкове на снимки, ама не ми пречи особено. Нали туй и е работата на антивирусната- да блокира и уведомява, пък задклавиатурното устройство да прецени доколко е истинска или не заплахата и дали да продължи там където е или да бяга.
И аз съм с Аваст от години и съм много доволен от нея сравнена с Есет, Авира и АВГ, които също съм ползвал.
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от el pistolero »

el pistolero написа:Добре ще е да погледнеш и с някоя програма за деинсталиране на софтуер и зачистване на регистри, като Recuva примерно.
Тука се пообърках с името на програмата- Revo uninstaler, не Recuva, тя е за други цели. :ufff:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
anvelin
Kъсо кафе
Мнения: 81
Регистриран на: Яну 24, '11, 16:11

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от anvelin »

Имах проблем с влизането като рег. потребител не само тук, но и в други форуми.Връщаше ме на началната страница като гост. Регистрирах се отново тук, но резултата - същия. С рефреш на компа проблема се реши.

За протокола - не съм мъж, дано при днешната регистрация да съм гледала по-добре :shock: !
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от Tanet »

JuliS е с блокиран IP и пита как да се справи?
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от ivanina »

Преди малко опитах да вляза в темата Вредители по цветята но ме посрещна голяма табелка Блокиран вход от злонамерен софтуер :shock:
...и какво правим сега :hmmm: ...чакаме го да си отиде сам ,
или трябва да го изгоним? :swonder:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
valentina64
Кафевар/ка/
Мнения: 934
Регистриран на: Дек 1, '12, 18:19
Местоположение: Нова Загора

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от valentina64 »

Същото се получи и при мен току-що! :hmmm:
Моята градина: http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=6&t=4927" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/valentina.ilieva.5686" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/6369842 ... ment_reply" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от denitsavm »

Ами подминавай го - там си пише "разширени" и "продължете на свой риск"

Аз от 2 дена се боря, разбрах откъде е и чакам включване да се оправи :nod: Не е нищо фатално, няма да ти се скапе компютъра. Един сайт, откъдето е качен нечии аватар дава проблеми :dovolen:
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от tsvetina »

:dovolen:
Ура, вече мога да пиша във форума :ieeee:
/изписваше ми "блокиран IP адрес :hmmm: /
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от admin »

tsvetina написа::dovolen:
Ура, вече мога да пиша във форума :ieeee:
/изписваше ми "блокиран IP адрес :hmmm: /
Кога последно видяхте такова съобщения?
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Блокиран вход към форума

Мнение от admin »

Tanet написа:JuliS е с блокиран IP и пита как да се справи?
Писах лично на JuliS, но не знам дали ще го види. Досега проверявах IP-тата, с които е писала, а те са към 100-тина :), но ми изглежда, че няма проблем. Все още ли не може да влезе? След изчистване на кеша и историята на браузъра, не се ли оправиха нещата? Ако не, ще ми трябва точното съобщение, което й изписва. Може на лични да ми го пратиш ти, ако тя не може или да ми дадеш телефона й, за да звънна и да видя точно как да оправя нещата.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”