Странни постове

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Странни постове

Мнение от ravik »

От известно време има едни странни ботове, които се регистрират и пускат по едно мнение, като копират някакъв съществуващ текст/пост от форума. До момента съм баннала няколко такива от Пакистан и един от Германия. Ако видите някъде из темите единични постове на потребител с едно мнение общо, нямащи много връзка с действителността или копиращи друг текст, сигнализирайте ми ги моля.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Странни постове

Мнение от Мария Николова »

ravik написа:От известно време има едни странни ботове, които се регистрират и пускат по едно мнение, като копират някакъв съществуващ текст/пост от форума. До момента съм баннала няколко такива от Пакистан и един от Германия. Ако видите някъде из темите единични постове на потребител с едно мнение общо, нямащи много връзка с действителността или копиращи друг текст, сигнализирайте ми ги моля.
Един копирал мотото ми долу под линията. С 1 мнение и изчанчен ник. :daaa: Не си спомням в каква тема беше.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
benka77
Кафевар/ка/
Мнения: 865
Регистриран на: Яну 11, '14, 09:15
Местоположение: Варна

Re: Странни постове

Мнение от benka77 »

Мария Николова написа:
ravik написа:От известно време има едни странни ботове, които се регистрират и пускат по едно мнение, като копират някакъв съществуващ текст/пост от форума. До момента съм баннала няколко такива от Пакистан и един от Германия. Ако видите някъде из темите единични постове на потребител с едно мнение общо, нямащи много връзка с действителността или копиращи друг текст, сигнализирайте ми ги моля.
Един копирал мотото ми долу под линията. С 1 мнение и изчанчен ник. :daaa: Не си спомням в каква тема беше.

Написано е на първа страница в темата за Нарцис 2015 от ppasban .
,,Поведението е огледало, в което всички показват своя истински образ,, Гьоте
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Странни постове

Мнение от ravik »

Този го баннах. :) Пакистан. Бяха 7-8 общо.
Аз попрегледах, не съм ги трила, но ги баннах.
Надявам се, че всичките ги прихванах, но имайте го предвид ако има нови.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
mama_li

Re: Странни постове

Мнение от mama_li »

ето този 016hnoor
в темата ЧРД на Букет. Имам чувството, че от тогава в нея остана горчив привкус и каза, че ще разреди влизанията си тук :snif:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Странни постове

Мнение от Tanet »

mama_li написа:ето този 016hnoor
в темата ЧРД на Букет. Имам чувството, че от тогава в нея остана горчив привкус и каза, че ще разреди влизанията си тук :snif:
по-скоро защото малко хора са я поздравили, ама то е било събота , а аз например почивните дни съм все на някое село и изобщо не включвам компа и съм пропуснала :hmmmmmm:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Странни постове

Мнение от Noel »

Tanet написа:
mama_li написа:ето този 016hnoor
в темата ЧРД на Букет. Имам чувството, че от тогава в нея остана горчив привкус и каза, че ще разреди влизанията си тук :snif:
по-скоро защото малко хора са я поздравили, ама то е било събота , а аз например почивните дни съм все на някое село и изобщо не включвам компа и съм пропуснала :hmmmmmm:
Напротив,темата е прекъсната от бота.
В цялата тема тя се включи да каже,че не тази дата е рожденна,а просто така я е писала при регистрацията.
каквото и да я е огорчило,част от цялото се нарушава без нея и нейното присъствие липсва.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Странни постове

Мнение от Asarina »

Noel написа:
Tanet написа:
mama_li написа:ето този 016hnoor
в темата ЧРД на Букет. Имам чувството, че от тогава в нея остана горчив привкус и каза, че ще разреди влизанията си тук :snif:
по-скоро защото малко хора са я поздравили, ама то е било събота , а аз например почивните дни съм все на някое село и изобщо не включвам компа и съм пропуснала :hmmmmmm:
Напротив,темата е прекъсната от бота.
В цялата тема тя се включи да каже,че не тази дата е рожденна,а просто така я е писала при регистрацията.
каквото и да я е огорчило,част от цялото се нарушава без нея и нейното присъствие липсва.
Темата за ЧРД на Букетче е от 28 февруари, а този 016hnoor е писал и е честитил на 26 МАРТ, един месец по-късно!
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Странни постове

Мнение от Asarina »

Noel написа: част от цялото се нарушава без нея и нейното присъствие липсва.
Така е, :daaa:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Странни постове

Мнение от ravik »

mama_li написа:ето този 016hnoor
в темата ЧРД на Букет. Имам чувството, че от тогава в нея остана горчив привкус и каза, че ще разреди влизанията си тук :snif:
Този също съм го баннала.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”