Реклами

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Реклами

Мнение от admin »

Във връзка с това, което бях писала преди:
admin написа:... Другото е, че още лятото достигнахме максимума на един от параметрите на споделения хостинг, който ползваме в момента. С разни настройки, с които си поиграх тогава успях да закрепя положението за няколко месеца, но това е временно. Има няколко варианта как да продължим, но като че ли всичко е по-скоро временно и вървим неизбежно към по-високо ниво на хостинг обслужване, което обаче е около 10 пъти по-скъпо от текущия вариант. :snif: Това в момента не го пиша, за да подхванем пак идеята за събиране на пари, така че моля ви не ми го предлагайте. Ясно е, че ако се наложи, можем да съберем сумата. Въпросът е друг - това е текущ, ежегоден разход, дори и да съберем за година-две, по-скоро е по-добре да се търси перманентно решение. Форумът има потенциал според мен ако не в началото, то в перспектива да се самоизплаща от реклами, така че е неизбежно да се пуснат реклами. Като намеря време, ще пусна реклами, за да видим как върви и ще го мисля пак. така че не се учудвайте ако в даден момент се появят. Това неминуемо ще натежи изгледа на форума, но според мен това е най-чистото решение.
активирах реклами. Трябва да са видими до около два часа. Тогава и ще видя как да ги наместя.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Реклами

Мнение от Димана »

Ураааа! Най-после и тук ще ни препоръчват разни работи....
Сетих се един виц и не мога да се въздържа...
Две баби гледали рекламите за дамски превръзки и едната рекла:
-Пенооо, Пено. При туй изобилие на превръзки-с крилца, с аромат, с капки, направо е престъпление да ти е спрял цикъла...
Извинете ме за спама. :angel2:
Равик, :tzvetentze: !
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Реклами

Мнение от admin »

Нямаме много избор. :( С настройките през август изчислих, че ще имаме още 5-6 месеца, но те си минаха, хората пишат ли пишат и така.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Реклами

Мнение от libra »

Добре,дее,ще ги изтърпим като трябва! :liubov:
Знаеш,че можеш да разчиташ на нас и за спонсорство!
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Реклами

Мнение от admin »

Така както го гледам, над 1000 лв ще са на година. Няма много смисъл, ако може да се изплаща от реклама. По-добре за озеленяване или за благотворителност да отиват тези пари. Аз така или иначе не съм сигурна какво ще се получи с рекламите де - ще видим до няколко месеца.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Реклами

Мнение от vodo-leika »

На мен рекламите изобщо не ми пречат. Каквото не се покрие, ще финансираме ние! ;)
denitsavm

Re: Реклами

Мнение от denitsavm »

Аз пък не виждам реклами засега
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Реклами

Мнение от admin »

По-лошото е, че и аз не виждам. :lol:
Пишеше до два часа, но после прочетох, че може и до 48 часа да отнеме. Или пък аз нещо не съм догледала. :) Ще проверя пак по-късно. :)
П.С. Мда, открих къде е драмата. Ще отнеме малко време.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Реклами

Мнение от Мария Николова »

admin написа:По-лошото е, че и аз не виждам. :lol:
Пишеше до два часа, но после прочетох, че може и до 48 часа да отнеме. Или пък аз нещо не съм догледала. :) Ще проверя пак по-късно. :)
П.С. Мда, открих къде е драмата. Ще отнеме малко време.
Даже от Нова Загора се виждат още от първото събуждане на компа. Отворих и разгледах рекламата "подари спомен за преживяване".
Къде бяха тези, мамка им, преди 40 години!!! :svekurva: :sdevil:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Реклами

Мнение от ravik »

О, Мария, кажи какво е това, за което си мечтаеш, сиурна съм, че ще намерим начин. :)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”