Реклами

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2190 пъти

Re: Реклами

Мнение от Мария Николова »

ravik написа:О, Мария, кажи какво е това, за което си мечтаеш, сиурна съм, че ще намерим начин. :)
Равик, Равик... "Жизнь прошумела и ушла." Не е за вярване, че на 17 намирах за актуален този стих! :srofl: Да знаеш само как си вярвах, че ми е станало безпощадно ясно. :sgiggle:
Уффф! :ufff: Бях се заклела никога да не се надсмивам от бъдещето към миналото, а само от миналото към бъдещето, а ето че си наруших обещанието... :sblush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Реклами

Мнение от ravik »

Мария Николова написа:Да знаеш само как си вярвах, че ми е станало безпощадно ясно. :sgiggle:
Е как да не знам -всички знаем как всичко знаем на 17. :lol: :lol: :lol:
Ама доколкото помня, ти имаш още 30-тина някъде - позволявам ти като минеш 100-те, пак да си нарушиш обещанието за всезнайковците в ранните 70. :D
Казвай сега какво то е на душата - да не са делтапланерите - за тях мога да разкажа. :D
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2190 пъти

Re: Реклами

Мнение от Мария Николова »

ravik написа:
Мария Николова написа:Да знаеш само как си вярвах, че ми е станало безпощадно ясно. :sgiggle:
Е как да не знам -всички знаем как всичко знаем на 17. :lol: :lol: :lol:
Ама доколкото помня, ти имаш още 30-тина някъде - позволявам ти като минеш 100-те, пак да си нарушиш обещанието за всезнайковците в ранните 70. :D
Казвай сега какво то е на душата - да не са делтапланерите - за тях мога да разкажа. :D
Цветята на Мария
Мнение от orkud » Сря Авг 10, 2011 10:43 am

Не знам на делтапланер, или на парапланер, може и с памперс, но ще летя :hihihi: :hihihi:
Равик, оркуд е абонирана за всякакви планери! :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Има време за мен, като понаближа стоте, ще сФирна. :swink: :daaa: :sangel:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10763
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 433 пъти
Обратна връзка:

Re: Реклами

Мнение от botan »

Хо-хо-хо новата реклама гласяща "Нека мразим всички знаедно!" много ме кефи! :lol: :lol: :lol:
На какъв пинцип са Равик, трябва ли да се клика върху тях за да трупат $$$?
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Реклами

Мнение от ravik »

Това са реклами от Гугъл адсенс - генерират приход и от показване, и от кликане. Но няма нужда да кликате излишно. Ако нещо ви хареса или ви е интересно, ок. Но Гугъл си имат строги правила за генериране на фалшиви кликове, тези неща се следят много внимателно и има не един и два сайта с деактивирани профили в адсенс заради това. Така че няма нужда да правите нищо. :)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Реклами

Мнение от Denis »

Рекламите не ме дразнят,
ноо ако може,
НАЙ-ОТГОРЕ да са само на - БУКИНГА-
като влезна и хайде започват пътешествията, ползвам за резервации букинга отдавна, мин.година само за края на лятото направих три резервации супер находки бяха /обаче, Равик, отивам в букинга и забравям на момента за форума :D /
Ако може да са НАЙ-ОТДОЛУ,
тези за лошите болести и лековете им
и най-вече тези за отслабването и фигурата :angelche:да не ги виждам при влизане.
Ако може :liubov2: /то знам, че не може де, защото са пакети, ама все пак/
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”