Снимки

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.

Харесва ли ви лентата със снимки?

Да
15
37%
Идеята ми допада, но вида в момента не ми харесва
12
29%
Не
14
34%
 
Общо гласове: 41

Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Снимки

Мнение от admin »

Тествам как би изглеждало с банер със снимки, така че промените са временни.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Снимки

Мнение от admin »

Избрах напосоки някои от последните снимки на седмицата, за да преценя как би изглеждало с банер с постоянни снимки. Нямам някакви предпочитания към снимките, освен че гледах да са хоризонтални и ярки. Нядявам се няма засегнати. Струва ми се, че е по-добре снимките да са по-малки. Това на пръв поглед. Идеи от Вас?
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Снимки

Мнение от admin »

Друго, което си мислех:
- снимките биха могли да се сменят веднъж на няколко месеца
- бихме могли да гласуваме и заедно да избираме снимките
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Снимки

Мнение от Роза1924 »

Така с лентата е много красиво :daaa:
За снимката на CvetelinaROMANTICA - дали не може да се сложи до логото на форума? Нещо като емблема на ХобиКафе.. :hmmm:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Снимки

Мнение от admin »

Мислих го, но се припокрива като идея със снимката на седмицата и затова така ми се стори по-удачно като че ли...
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Снимки

Мнение от Роза1924 »

Като размер може да е по-малка, а ако е в кръгче - още по-добре. Нещо да я отличава от снимките долу.
Но нека и другите кажат :dovolen:
bell

Re: Снимки

Мнение от bell »

Равик, на мен ми е малко тромаво с този прекалено дълъг банер от снимки. Дори да са по-малки снимките ми е доста шаренко :hmmm: Аз съм за стилизираната визия, която грабва вниманието.
Виж една идея за линия на форум http://www.helpfulgardener.com/forum/" onclick="window.open(this.href);return false;
Може да се скъси синята лента с логото на Хоби кафе и да останат два квадрата, не четири както са там. В единия да е Снимка на седмицата, а в другия Розата на Цвети. Като се кликне върху Розата на Цвети може, както при снимка на седмицата да се отваря тема, която да създадем. В нея ще публикуваме всички рози, които ще греят в градините ни!
И все пак каквото решите всички :tzvetentze:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимки

Мнение от botan »

Ъм, не искам да прозвуча като трибуквието, разбирам колко значи това цвете за вас, ама на мен лично биха ми дошли малко в повече розите... във всяка 3та тема се обсъждат рози и в поръчки всяка 2ра е за рози и аватарите са ви рози и никовете са ви рози. :lol:
Не че съм крайно против, ама ако ще има такива промени нека и интефейса да се попромени. Да стане с розов цвят, неактивните теми да са с цвят пепел от рози, а бекграунда да бъде на розови венчелистчета. :hihihi:

Относно банера, мнението ми се припокрива с това на Бел, но бих допълнил, че изглежда празнично.
Весело слънцестоене! :ssvirka:

ПП: Ето как изглежда при мен края на банера
Изображение
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Снимки

Мнение от sofy »

Мен, така както е в момента, направо ме дразни.Установих,че бързо ,бързо превъртам надолу, за да не ме разсейват снимките :ufff: Не знам дали няма да е по-добре снимката на розата на Цвети да отиде в горният десен ъгъл и другото да си остане по стария начин.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Снимки

Мнение от admin »

Ех, и какво? Не ви кефи, а? :) Ще изчакам още някое и друго мнение и ако всички сте против, ще го махна тогава. :) Ще мисля друг вариант.
Иначе за разтегнатия банер, знам за проблема - при мен пък идва къс на по-големия екран. Има начин да го оправя, но просто исках да видя дали въобще ви харесва идеята преди да се занимавам. :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”