Снимки

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.

Харесва ли ви лентата със снимки?

Да
15
37%
Идеята ми допада, но вида в момента не ми харесва
12
29%
Не
14
34%
 
Общо гласове: 41

sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Снимки

Мнение от sofy »

:oops: Пак откривам топлата вода :lol:
Не е невъзможно-200, 300 редовни посетители всеки да извади инфото от форума за по 1 роза и ето го началото.Може би само си мечтая...
А розата на Цвети ни обединява,дава ни лице,чувство за принадлежност.

Моите объркани мисли малко поизместиха нещата,а мисля,че това което написа Admin е важно.
Какво ще правим?
sofy
Баш кафе майстор
Мнения: 2060
Регистриран на: Юли 6, '12, 08:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 26 пъти

Re: Снимки

Мнение от sofy »

admin написа:. Другото е, че още лятото достигнахме максимума на един от параметрите на споделения хостинг, който ползваме в момента. С разни настройки, с които си поиграх тогава успях да закрепя положението за няколко месеца, но това е временно. Има няколко варианта как да продължим, но като че ли всичко е по-скоро временно и вървим неизбежно към по-високо ниво на хостинг обслужване, което обаче е около 10 пъти по-скъпо от текущия вариант. :snif: Това в момента не го пиша, за да подхванем пак идеята за събиране на пари, така че моля ви не ми го предлагайте. Ясно е, че ако се наложи, можем да съберем сумата. Въпросът е друг - това е текущ, ежегоден разход, дори и да съберем за година-две, по-скоро е по-добре да се търси перманентно решение. Форумът има потенциал според мен ако не в началото, то в перспектива да се самоизплаща от реклами, така че е неизбежно да се пуснат реклами. Като намеря време, ще пусна реклами, за да видим как върви и ще го мисля пак. така че не се учудвайте ако в даден момент се появят. Това неминуемо ще натежи изгледа на форума, но според мен това е най-чистото решение.
...
Ще се радвам ако има още мнения и идеи. :daaa:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Снимки

Мнение от admin »

Вие за момента няма нужда нищо да правите. :) Всичко това го написах само информативно. Аз имам работа да пусна реклами и т.н.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 367 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимки

Мнение от botan »

Тези реклами как функционират и може ли ти да определиш точно къде да стоят?

ПП: Кефят ме резултатите от анкетата. :lol: :lol: :lol:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Снимки

Мнение от Noel »

botan написа:Тези реклами как функционират и може ли ти да определиш точно къде да стоят?

ПП: Кефят ме резултатите от анкетата. :lol: :lol: :lol:
Ама пишем :lol:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Снимки

Мнение от calico »

А защо да не събираме пари за годишна такса и да не ни се мотат реклами?

По 10 лв на човек на година ще стигнат ли? Примерно от 200 души

А можем и с поръчките да ги събираме.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
dal

Re: Снимки

Мнение от dal »

За лентата - хем е хубаво да има повече снимки , хем това изисква повечко присъствие и администриране и няма кой да му слугува ?

за облика на форума - ние сме свикнали със синьото ,сигурно ако отворя хобито в екрю със целени запетайки напръскано ще подскоча , но то е цвят който автоматично всякакви аранжировки на снимки горе ги прави кичозни , несъчетаеми. или повече от половината .

за снимката на Цветелинка роза - виж точка две. Стои като ярко мушкато на сини дървени капаци , а това не харесва всекиму. Историята и е хем трагична , хем напомня някои неща . Има го обединителния елемент. Съдбата да я има или не , както и горните въпроси ще се решат от мнозинството .

Аз съм за лента със снимки ! да побира последните 5-6 ми се вижда достатъчно :hmmm:
Против може би основния син фон - може би да е по неутрален , но технически не мога да давам акъл защото не разбирам.
За Цвети розичката- при мен е дамгосване и не е правилно да взимам отношение , вие ще си решите .
Ако отваря тема с качени снимки на розата цъфнала из страната /Белл :tzeluvka: / , ще можем да оставим темата За Цвети да потъне може би , преди да стане хиляда страници ....

р.р.
аз първо писах , а после прочетох назад обстойно мненията
вярно е , че на човек може да му писне от рози , разбирам Ботан ,
ама хора , какво да направим като ние розарите тук живеем в България , тук гнездим?
пък сме и повечко , а и влечем нови хора , а новите хора се наместват и по другите секции
аз съм ЗА да се отделят розарите някак , ако може да не тежат на останалите при общ преглед , но не знам как да се направи
За рекламите , мисля че не можем се отърва дълго . Но не е проблем да събираме и пари , доказа се :daaa:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Снимки

Мнение от краси кубарелова »

Ще ми се по някакъв начин Розата Цвети да се вмъкне в логото. Все ще дойде момент, в който Равик ще ни осъвремени, тогава и логото може да се пипне, ако кажете.
Бих искала да има тема за цъфнали рози Цвети, сигурно ще има не само от нашите , в България засадени, но и чуждоземски.
А темата за Цвети нека си остане, там да споменаваме децата.Тя тази тема на майките кураж дава, държи ги над земята.
За моите хора дръвчета посадих и така са около мен, на другото място ходя четири пъти в годината преди Задушница.
Ако решите да правим наша си розотърсачка, мога да превеждам каквото трябва.
За сайта, Равик ще каже, на мен рекламите не ми пречат, но не ми пречи да има и годишна такса.
А лентата ми харесва, и без това е трудно да се избере само една снимка. От хубавото- по много! :gush:
Благодаря ти, Равик, че ни зачиташ мнението :gush:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 367 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимки

Мнение от botan »

dal написа:вярно е , че на човек може да му писне от рози , разбирам Ботан ,
Не е като да имам особено много против розите, даже не бих казал и че са ми писнали. Нито отглеждам нито са 1000, няма как реално да ми писнат, просто не ми се иска форума да натежава на едно място а другаде да няма никого. Баланс си требе. ;)
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 458 пъти
Получил благодарност: 862 пъти

Re: Снимки

Мнение от greeneyed »

Тази лента хмм ми досажда; не се вписва във визията на екрана, а е непрекъснато пред очите ми. :hmmm:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”