Връзка с admin

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Brambar
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Яну 5, '14, 18:30
Местоположение: София

Re: Връзка с admin

Мнение от Brambar »

Нещо, нищо не ми е ясно. :ufff: Но имам съобщение на лични от тези гадове.
РОУЗ

Re: Връзка с admin

Мнение от РОУЗ »

Докладваш с удивителната.
Аз не разбрах да докладвам или вече съм докладвала в темата? :hmmm:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от botan »

В горния десен ъгъл има в обърнат триъгълник с червен удивителен знак, като поставиш скролера върху него пише Докладвай, там се цъка и после изпрати.

Току-що говорих с Админа, и потвърди съмнението ми, че са платени китайчета/индийчета. Каза, че бот трудно ще мине през първоначалната защита и че ще вземе мерки възможно най-бързо. Също така сподели, че са на вълни и сега вероятно заради почивките са се навъдили повече, така че моля ви, бъдете търпеливи.

РОУЗ, други потребители бяха докладвали същото потребителско име та успях да го блокирам. :daaa:
Insta: ex_hort
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от Миша »

botan написа:В горния десен ъгъл има в обърнат триъгълник с червен удивителен знак, като поставиш скролера върху него пише Докладвай, там се цъка и после изпрати.

Току-що говорих с Админа, и потвърди съмнението ми, че са платени китайчета/индийчета. Каза, че бот трудно ще мине през първоначалната защита и че ще вземе мерки възможно най-бързо. Също така сподели, че са на вълни и сега вероятно заради почивките са се навъдили повече, така че моля ви, бъдете търпеливи.

РОУЗ, други потребители бяха докладвали същото потребителско име та успях да го блокирам. :daaa:
Добре де,ако трябва спрете регистрацията на нови членове около празниците ,няма да изгубим кой знае колко ,или поне сложете някакъв въпрос ,това вече не се издържа,отварям днес форума,2 страници спам :o :eeeh: ,а как ги триете едно по едно направо не ми се мисли :eeeh:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от lenuza73 »

:| И тази сутрин за Добро утро -Поръчките са пълни отново :hmmm: странно ,че тази тема им е любимата....там се цвъкат най -много
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 352 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от Di_Va »

Миша написа:...

Добре де,ако трябва спрете регистрацията на нови членове около празниците ,няма да изгубим кой знае колко ,или поне сложете някакъв въпрос ,това вече не се издържа,отварям днес форума,2 страници спам :o :eeeh: ,а как ги триете едно по едно направо не ми се мисли :eeeh:
Мисля, че това е разумно, иначе, като видя подобно нашествие, отварям само темите, в които съм писала за да не се дразня.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от botan »

Вие бяхте свидетели на това, което се нарича флууд. :daaa:

Преди имаше система за филтриране на такива глупости, но тя не беше перфектна и "улавяше" редовни потребители. Имаше проблеми, имаше оплаквания, спря се и за това сега скъпите ни съседчета могат по-лесно да вилнеят.

Сега се мислят нови защити, които хем да бъдат юзър-френдли хем да ограничават спама, а повярвайте ми това не е лесна задача. Да се спре регистрацията НЕ е решение. Както ви казах по-рано Админа е предупреден и при първа възможност ще вземе мерки. До тогава бъдете търпеливи, защото ако вас ви дразни да ги гледате, повярвайте ми, триещите повече ги дразни да ги чистят :!:
Днес хванах артроза на показалеца. :lol:
Insta: ex_hort
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Връзка с admin

Мнение от Noel »

Благодаря,Ботан :gush:
Днес сутринта беше страшилище,като отворих...
Благодаря за светкавичната реакция!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Връзка с admin

Мнение от vasileva »

lenuza73 написа::| И тази сутрин за Добро утро -Поръчките са пълни отново :hmmm: странно ,че тази тема им е любимата....там се цвъкат най -много
аз пък като ги видях и в темата за Cvetelina ROMANTICA така се ядосах, че им писах едно гневно лично, но не го отварят :eeeh: :sboi: :sboi: :sboi:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от botan »

Вместо да правите щуротии да бяхте докладвали поста.
Писането на лични не помага, нито отговорите в темите. :swait:
Insta: ex_hort
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”