Призив към Админа

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
zvezda_35
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Авг 22, '14, 11:52

Призив към Админа

Мнение от zvezda_35 »

От няколко дни не мога да вляза с ника,с който съм регистрирана от 2-3г.Направих поръчка,сега не мога да си я потвърдя :hmmm: !Какъв е проблема!?Вярно,че не съм от активните и не пиша,но това не значи,че не чета!.Никът ми е:sisi_35.
Надявам се,че проблема ще бъде решен!
Поздрав:Силвия
ilipili
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Фев 27, '11, 16:14
Местоположение: ВАРНА

Re: Призив към Админа

Мнение от ilipili »

Аз съм aloe и имам същия проблем.Забравих си паролата и влизам с ника и паролата на
ilipili.Търся помощ .
denitsavm

Re: Призив към Админа

Мнение от denitsavm »

За забравена парола си има бутонче под полетата за въвеждане на ник и парола :nod: Системата трябва автоматично да върне е-mail с нова, временна парола, която пък после да може да се смени от потребителския панел

За проблема на sisi_35 - няма някаква субективна причина. Принципно изцяло има някакъв проблем с блокиране на Ай Пи - та, автоматично. Ако обаче в момента пишеш от същото Ай Пи и си сигурна, че не си си забравила паролата или нищо друго, което може да е проблем при теб, то тогава трябва да изчистиш кеша на браузера и ако пак не става, пиши лс на админа и тук, за да и кажа и аз, съответно обясни /копирай/ точно какво ти изписва когато се опитваш да се логнеш :stiskam:
sisi_35
Kафенце
Мнения: 42
Регистриран на: Юли 13, '12, 12:19
Местоположение: Кубрат

Re: Призив към Админа

Мнение от sisi_35 »

denitsavm написа:За забравена парола си има бутонче под полетата за въвеждане на ник и парола :nod: Системата трябва автоматично да върне е-mail с нова, временна парола, която пък после да може да се смени от потребителския панел

За проблема на sisi_35 - няма някаква субективна причина. Принципно изцяло има някакъв проблем с блокиране на Ай Пи - та, автоматично. Ако обаче в момента пишеш от същото Ай Пи и си сигурна, че не си си забравила паролата или нищо друго, което може да е проблем при теб, то тогава трябва да изчистиш кеша на браузера и ако пак не става, пиши лс на админа и тук, за да и кажа и аз, съответно обясни /копирай/ точно какво ти изписва когато се опитваш да се логнеш :stiskam:
Благодаря :tzvetentze: !Проблемът е бил в браузера.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Призив към Админа

Мнение от admin »

ilipili написа:Аз съм aloe и имам същия проблем.Забравих си паролата и влизам с ника и паролата на
ilipili.Търся помощ .
Нямам лично за този проблем. Принципно бих могла и да сменя паролата на алое, ако сама не успява. Нека някоя от вас ми пише как да процедирам.
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Призив към Админа

Мнение от Роза1924 »

Бях писала по проблема на aloe i rumivarna до ravik. Съобщенията са ми още в Изходящи. Неправилно ли съм адресирала ?
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Призив към Админа

Мнение от admin »

Роза1924 написа:Бях писала по проблема на aloe i rumivarna до ravik. Съобщенията са ми още в Изходящи. Неправилно ли съм адресирала ?
Хмм, това значи, че не са стигнали до мен/не съм ги прочела... Странно... Можеш ли да ми пратиш едно тестово лично?
Румиварна май последно нямаше проблем - мисля, че го оправихме доколкото си спомням? Или бъркам? :hmmm:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Призив към Админа

Мнение от admin »

Руми е била активна последно днес, така че предполагам там всичко е ОК.
На алое мога аз да сменя паролата и да й я изпратя по някакъв друг начин - мейл/смс/др. След това тя ще пробва да влезе с новата парола и ще си я смени. Нека някой ми пише как да процедирам?
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Призив към Админа

Мнение от Роза1924 »

Изпратих две лични - до ravik и едно до admin
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Призив към Админа

Мнение от admin »

Ясно, разбрахме се. :)
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”