Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
wenche

Re: Технически проблем

Мнение от wenche »

Днес установих, че албумите ми в snimka.bg не се отварят или са изтрити или не знам какво - стоят кръстчетата, за които говори Светката.
Погледнах си в темата - и там същата работа - кръстчета. Саша каза, че и нейните албуми в snimka не се отварят.
Как да се свържем с администратора ?
Джониииии, помощ !!!
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10772
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 453 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

Моите албуми също са прецакани. Проблема не е във форума, така че администратора тук няма как да помогне. Проблема е в сайта на галерията, така че трябва да се свържете с хората от там:
Контакти http://www.snimka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;:
За да се свържете с нас, пишете ни на: [email protected]
Пратете им имейл със запитване.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
wenche

Re: Технически проблем

Мнение от wenche »

Имах предвид админа на Snimka.bg.
Писахме си с Джони.
Надявам се да помогне с контакти на админско ниво.
Ботанче, ти прати ли мейл ?
Btw., радвам се да те срещна :tzeluvka:
wenche

Re: Технически проблем

Мнение от wenche »

Ботанче, пробвах със [email protected] , но там ми се предлагат само опции yahoo.mail или gmail, а моята поща не е в нито един от двата, а не ми се отваря пощенска кутия заради едната жалба само.
Ти пробва ли да им пишеш ?
wenche

Re: Технически проблем

Мнение от wenche »

Свързах се с investor.bg.
Потвърдиха, че има технически проблем, по който се работи (дано!), но не се ангажираха с някакъв срок за отстраняването му.
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7216
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 27 пъти
Получил благодарност: 394 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от nadin »

лошото ще е че ако изгубят албумите или снимките аз макар и да си пазя снимките и ги кача някъде другаде няма да мога да си ъпдейтна линковете тука във форума, щото нямам права. Може би като се разбере какво е положението админите да ни съдействат с права за нашите теми само, поне там да можем да си ъпдейтнем снимките.
wenche

Re: Технически проблем

Мнение от wenche »

Не ми се мисли какво ще е, ако се загуби информация. Надупчени като решето ще са хиляди страници.
:stiskam: :stiskam:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11809
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

Технически проблеми имат, отговориха ми кратко и ясно без никакви излишни пояснения. ;)
Има опасност част от снимките да не могат да бъдат възстановени. Дето се вика хубава работа, ама българска. ;)
Препоръчам да се използват гугълски профили за съхранение на албумите. Там до сега нищо не ми се е губило.
wenche

Re: Технически проблем

Мнение от wenche »

Може всички потребители на snimka.bg да са получили това съобщение, но да то копна и тук

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!
2 Декември 2016

Уважаеми потребители,

Извиняваме се за причинените неудобства във връзка със сайта Snimka.bg, като ви уверяваме, че екипът ни работи приоритетно по възстановяването на снимките. Очакваме голяма част от съдържанието да бъде налично в началото на следващата седмица. Поради естеството на проблема, за съжаление не можем да дадем категоричен срок за отстраняването му.

Продължаваме да работим и се надяваме скоро да можем да съобщим добри новини.

С уважение: Екипът на Snimka.bg


Вие получавате този имейл като регистриран потребител на Snimka.bg. В случай че не желаете повече да получавате подобни имейли, моля използвайте този линк.
Инвестор.БГ АД © 2001-2016 Всички права запазени. Условия за използване
Investor.BG AD © 2001-2016 All rights reserved. Terms of use
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от pepelqshka71 »

Имам проблем. Трети ден не мога да качвам клипчета. Изписва ето това: Error, site not recognized. Дайте насока какво да правя. Това само тук. В другите форуми нямам проблем.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”