Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Технически проблем

Мнение от calico »

Виола написа:Аз мисля, че може да зависи от софтуера на компютъра, който ползваш, не от версията на Хром. :hmmm: Моят постоянно го обновявам и не съм имала никакъв проблем с Тайни пик. :hmmm:
да де, ама той софтуера е такъв откак е купен, години наред си ги качва и изведнъж не ще.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от ravik »

Проблемът е, че явно ТайниПик са си обновили версията. По принцип, отговорност на софтуер разработчика е да си тества, че новата му версия е съвместима и със старите браузъри. Но понякога това или не се прави или се взима решение, че някои браузъри/версии няма да се поддържат и това е. Обикновено това е проблема.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Технически проблем

Мнение от hrissi2009 »

Защо когато получавам нови съобщения, не се отбелязва, а си стои (0 нови съобщения), това го забелязах тази вечер? Какъв може да е проблема? :hmmm:
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Технически проблем

Мнение от hrissi2009 »

Всичко е ОК :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Технически проблем

Мнение от calico »

ravik написа:Проблемът е, че явно ТайниПик са си обновили версията. По принцип, отговорност на софтуер разработчика е да си тества, че новата му версия е съвместима и със старите браузъри. Но понякога това или не се прави или се взима решение, че някои браузъри/версии няма да се поддържат и това е. Обикновено това е проблема.

аз съм на Хромчето. Това значи ли че ако обновя браузъра, проблема ще се оправи?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10772
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 453 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

Имам чувството, че има проблем с търсачката. Като натисна разширено търсене и задам опцията "Търси за всички въведени думи" ми излизат резултати като за "Търси за коя да е от въведените думи". :hmmm:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17029
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от Миша »

Не мога да видя снимките, качени последните два-три дни през Тинито, от предни дни ги отваря, не ги отваря нито компа, нито лаптопа, нито телефона, но 3 джи-то на Теленор ги отваря , някой може ли да ми обясни какъв може да е проблемът?
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Вискяр
Кафевар/ка/
Мнения: 709
Регистриран на: Окт 24, '11, 18:49
Местоположение: В полите на Вискяр планина
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от Вискяр »

През ден-два системата ме изхвърля.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от ivanina »

....значи-и, при мен нещата се повтарят - стават нещо като хронични.Но честно да ви кажа - писна ми , от тоз компютърен хулиган...постоянно ми краде снимките от Албума. От доста време се е околисал и ми задига снимката от 9 та страница , и на нейно място ми вре, все тоя пълен със зелени гущери портфейл. :x
Изображение
...Някъде тук да съм казвала , че не ми стигат парите и се нуждая от подаяние !?...Не! :evil:
....Ми това е безобразие, моля озаптете го! :svekurva:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Мария Николова »

Иванинка, не се тормози, мила! :gush: Никакъв хулиган не безчинства из албума ти. :nod:
Прочети нагоре какви обяснения е писала ravik.
Това същото се случва и при теб. Виж какви съвети ще намериш и опитай да направиш "изкуствено дишане" на тупик. :angelche:
При мен не се случва, защото аз не ползвам тупик, както наричам ТайниПик, а уеб пикаса.
Щото съм като в поговорката "Едно знае баба, едно бае". :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”