За една голяма лъжица

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: За една голяма лъжица

Мнение от tili »

Ей, колко хубаво! Още едно българско кътче ще придобие по-съвременен и цивилизован образ :) Мащабите са впечатляващи, ще следя развитието на проекта с голям интерес.
Добре се обадила, Аника :tzvetentze:
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Аника »

Гео, граф написа:Е това е жена да се грабне имот да прави - и терена ще ти нивелира, и къща ще ти построи, и зеленчукова градина ще спретне, и подпорни стени ще вдигне, баня може и да няма, но розите ще ѝ цъфтят :!: Света ще обърне детсъвика :angelche:

Аника, момиче крехко, еша си немаш, бре :shock: ! За година и половина викаш :o ? Машалла, аферим, ашколсун, мъжа ти е ударил тройна шестица от тотото с тебе, добре е да го съзнава 8-). Засядам пред компа в очакване на още снимки, че това твоето си е като в ония филми по Дискавъри, дето показват в 10 минути издигането на небостъргач на 74 етажа :shappy: ...

А, да, забравих, къде са ми възпитанието и акъла :glupav: !

Добре дошла :tzvetentze: !!!
Благодаря, Гео! Мед ми капе на душата от похвали :) Ех, как искам някой ден да ви запозная с мъжа ми, че да можеш така на ушенце да му говориш, да му повтаряш, че и потретваш :angelche:
След това амбициозно занимание като чуя някой да ми се оплаква, че ще прави ремонт на кухнята или ще избира мебели, смешно ми става, аз това за нищо го нямам :twisted:
Шегата настрана-човек не знае на какво е способен, докато не пробва, важното е мечтата да го крепи и да не го домързява, все ще се успее
Ето сега мебелите са готови в склада, но латексът не е боядисан, на двора сянка няма, а идва време за лютеници-такива синхронични проблеми имам :)
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Аника »

tili написа:Ей, колко хубаво! Още едно българско кътче ще придобие по-съвременен и цивилизован образ :) Мащабите са впечатляващи, ще следя развитието на проекта с голям интерес.
Добре се обадила, Аника :tzvetentze:
Благодаря, Тили! За мен мащабите са потресаващи-и в пряк и преносен смисъл. Обаче си викам-как има хора, дето озеленяват цели паркове, аз тука с 3 декара да не се оправя. Е, то и средства иска, та няма да е всичко наведнъж и веднага с 3 метра дървета, но райграс тази есен ще има :stiskam:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Гео, граф »

Начи мъжете ни трябва да бъдат обработвани непрекъснато и постоянно, Аника, бавно и полека, както казва поета, и ще пораснат с няколко века 8-) ! Не случайно казвам на мъжа ми Шефе, а той мърка и тича да свърши каквото съм го помолила, защото аз не нареждам, а моля и галя по косъма :angelche:...
Аника написа:... Ето сега мебелите са готови в склада, но латексът не е боядисан, на двора сянка няма, а идва време за лютеници-такива синхронични проблеми имам :)
Добрия ръководител се познава по това как разпределя работата между подчинените си :twisted: . А за него все ще се намери един плажен чадър да се разпъне в двора, не ли :scool: :sitwasntme: .
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Daniela Pargu »

Чудесно се справяш,мила!Ще стане страхотно! :daaa:
Нещата напредват !Либра е права- добре обмисляй посевите!
По морето може много неща, но и не всичко! :tzeluvka: :gush:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Тутти »

Каква свежа нова и талантлива форумна душа с размах има тук !!! Мащабно мислене и смелост, браво на теб. Много ми харесва и чувството ти за хумор. Радвам се, че си сред нас и добре дошла.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Аника »

Гео, граф написа:Начи мъжете ни трябва да бъдат обработвани непрекъснато и постоянно, Аника, бавно и полека, както казва поета, и ще пораснат с няколко века 8-) ! Не случайно казвам на мъжа ми Шефе, а той мърка и тича да свърши каквото съм го помолила, защото аз не нареждам, а моля и галя по косъма :angelche:...

...
Добрия ръководител се познава по това как разпределя работата между подчинените си
Мъдра си ти, Гео, за мен това начинание беше голям урок. До преди година и половина бих се определила като асоциална, очаквах хората да ме разбират от половин дума, всеки да си върши неговите неща по времето на възникването и толкоз. Сега-след школата на десетки майстори, роми, турци, шофьори, доставчици, мениджъри, съседи, бюрократи, архитекти и специалисти, след стотици мейли, телефонни разговори, обяснения и повтаряния, май съм по-различна.
Но за мъжа-не се научих, продължава да е най-лесно да не го закачам, той се оказва най-добрият ръководител :nod:
Но пък си има други предимства, всеки е добре да си знае силите и посоката, и да си оре на неговата нива :)
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Аника »

Даниела, Тути, благодаря за посрещането, момичета :tzvetentze:
Тути, много се радвам, че оценяш чувството ми за хумор, не е чак очебийно и хората понякога се стресират, та често се налага да повтарям "Шегувам се" :D - смятай що за чувство е

Абе друго си е да ти се радва някой на постиженията :tzeluvka:
Домашните като нямат моята картинка в главата и всеки ден им е стрес, всеки недошъл майстор-проблем, всяка счупена плочка-криза. Та не виждат голямата хубава гора, дето ще поникне :)
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: За една голяма лъжица

Мнение от vanina_g »

Добре дошла Аника! Страхотно място и мащабите са :potekoha:
Аз с мойте мижави ремонти вече повече от половин година не мога да се оправя, но отчитам един голям пропуск и те моля да не правиш и ти като мен - не снимам! Ми забравям бе! :oops: Като се кача горе и така се захласвам с работа и по къщата и по градинката, че забравям да снимам!
А ти снимай! Снимай и показвай да се наслаждаваме на израстването на прекрасния двор! :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Emilly1212 »

Внушително е Аника! Шапка ти свалям за всичко това, което си организирала и направила. Спомних си те от темата за подпорните стени, след като видях снимките! :gush:
Имаш огромно поле за действие, ще стане невероятно! Ще следя с огромен интерес! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”