За една голяма лъжица

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Аника »

МГХ написа:Добре дошла и от мен!
Аз сега съм до морето и се радвам на този климат, защото при нас в Русе е горещо през лятото и екстремно студено през зимата. Макар че градината ми е в Балкана и там е доста по-меко , но не като при вас все пак.
Тук е доста по-умерено и вероятно е благодат за градинарите. Като гледам какви иглолистни растат , направо им се радвам от сърце.
Харесва ми перспективата на това , което правиш. Знам ,че ще стане хубаво.
Един прост съвет - спазвай отстоянията /ако успееш да се въздържиш ,де /.При мен се оформи хубава джунгла и тепърва ще мисля как да реша проблема , т.е. кое да махам и кое да остане.
:daaa: И при мен ММ не иска да се занимава със строежи и градини.Какво да се прави. Сами също можем.Нали сме силния пол :hihihi:
Здравей и на теб :)
Знам го Русе-страшно е там, зимата студ, лятото жега, голямо геройство е да правиш градина там. На морето проблем би могъл да е зимният вятър, ще видим тая зима-ще е първа за повечето декоративни, миналата плодните я понесоха добре.
Благодаря за съвета за отстоянията, решила съм да се самоизлъжа с пълнеж от едногодишни или непретенциозни многогодишни, да видим дали ще мога :)
А относно моженето-много ясно, че можем, нали има поговорка "Зад всеки успешен мъж стои една силна жена", ама обратната няма :mrgreen:
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Аника »

Една снимчица специално за clock :)
Е, не са цветя, но се надявам да я хареса

Изображение
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2515
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 602 пъти
Получил благодарност: 547 пъти

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Lalel4e »

Аника написа:...Тути, много се радвам, че оценяш чувството ми за хумор, не е чак очебийно и хората понякога се стресират, та често се налага да повтарям "Шегувам се" :D - смятай що за чувство е...
Здравей и от мен!
Аз съм по-новодошла от теб, даже, в интерес на истината, това е първият ми пост тук... но преди да се представя се зачетох, естествено в темичката с най-интересното заглавие и... ми то като се почне от заглавието, като се мине през 48-те кг, като продължим с разстоянието София-Бургас, та до чувството за хумор... ами то за мен писано ;)
Мога само да ти се радвам отстрани и да си казвам, че щом при теб е станало, може и при мен... Аз съм от Русе, но вече повече от 20 години живея в Пловдив - омъжена тук и си имам едно много любимо, бленувано, прекрасно (за мен) място... познай къде - Русенско :snif: Има-няма 320 км от тук по най-прекия път.
Да не ти пълня темата повече, ще се представям тия дни по-официално и обстойно, но да знаеш, че ти се радвам и пожелавам да си здрава и финансово обезпечена за дългия скок (София-Бургас) и за всичките мечти по огромната ти градина!
Успех!! :daaa:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2515
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 602 пъти
Получил благодарност: 547 пъти

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Lalel4e »

На този ден преди една година съм дръзнала да напиша първия си пост в този форум. В тази тема.
Година по-късно все още никой не е писал... :snif: Голяма уста пита какво се случва с Голяма лъжица :lol:
В друга тема ли показваш развитието на градинката?
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: За една голяма лъжица

Мнение от Аника »

Lalel4e написа: Окт 21, '18, 14:44 На този ден преди една година съм дръзнала да напиша първия си пост в този форум. В тази тема.
Година по-късно все още никой не е писал... :snif: Голяма уста пита какво се случва с Голяма лъжица :lol:
В друга тема ли показваш развитието на градинката?
Сори, не бях поглеждала скоро тук :)
Ами има развитие, нова тема в Нашите албуми, май Сезони я кръстих.

Ама сега преди 10-на дена преместих едни огромни вейгели (за 1 пълна година станаха 2м и нагоре храсти), та дори и там не е съвсем актуално
Но напролет с полет ще качвам нови снимки, надявам се по-интересни :)
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”