vanina_g

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: vanina_g

Мнение от clock »

:ieeee: Браво, момиче! :ieeee: :ieeee: Пийни един ароматен, топъл чай и се наслаждавай на победата в битката! :nod: Резултатът си заслужава болежките, пък и те утре вдруги ден ще минат, а завоюваното си остава твое, не на бръшляна! Много ти се радвам, да знаеш! :gush:
Deleted User 1445

Re: vanina_g

Мнение от Deleted User 1445 »

Браво Ванина :daaa: Догодина като погледнеш това място с наредените клематиси или рози, няма да има и спомен от болката. :tzvetentze:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Благодаря за подкрепата момичета! :tzvetentze:
Clock, да си призная, нещо по-силничко ударих вместо чая, ама съм си го заслужила :D !
И забравих да кажа - 8 кила сол наръсих на корените и сега един хубав дъждец чакам :twisted:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: vanina_g

Мнение от calico »

Браво на теб, Ванина.
Само не знам с тази сол там кога ще можеш нещо да засадиш, кога ще се отмие.
Вероятно и с Раундъп щеше да стане, но рязането пак не ти се отлагаше.
Какво ще я правиш бараката? използва ли се? Беличка и с клематиси? :lol:
или така
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

УАУ! Много готина тази барака! Няма да е точно така, но донякъде си ме нацелила в мечтите :angelche:
Те са две помещения с отделни врати и понеже къщата няма изба, едното ще се ползва за прибиране на разни неща - като голям килер, а другото мисля да си го направя нещо като работилничка за мойте хобита, ама и с диванче, масичка със шезлонг отппред и изобщо - това да си е моето място! :ieeee:
Нооо далечна работа това - живи здрави догодина пролетта ще се оформя тази част, тъкмо дотогава да се отмие солта и други препарати ако се налага да се слагат и така. Снимка довечера, че от тука не мога да качвам ;)
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Това е бараката-
Изображение
На най-високото място в имота, на тераска - от нея се вижда и двора и ей това "езерце" - малко изградено коритце, ама и за него какви планове имаааааам :D
Изображение
Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: vanina_g

Мнение от clock »

Ванина, започвай да ревеш от сега да ти обърнат вратата! Ей тази, лявата, по- близката на снимката. Представих си твоето местенце точно от тази страна на бараката. По- далечното да е килера. Тук ми се вижда, че има достатъчно място за масичка и шезлонг. Там е изглежда по- тесничко отпред. Та, така както е сега вратата като се отвори ще ти спира погледа навътре в стайчето. Ще захлупва и прозореца. Може би са поставили вратите така от някаква практична гледна точка. Но ако тя на вас няма да е нужна (практическата страна) заложи на естетическата. Дано твоят мъж не чете какви акъли ти давам и само работа да му намирам. :lol: А ти от сега реви :nod: Иначе ще стане приказно! И таз гора! Обичам мириса на гора, във всеки сезон! А това малко езерце.... Като миниатюрно водно огледало! Бях ти казала веднъж, че се влюбих в това място само от снимките, помниш ли? Още по- влюбена съм сега :angelche:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Олелееее, ама ти си много права! Абе друго си е още някой да гледа ангажирано и да го е грижа! :tzeluvka:
Да се похваля и тук - този красавец бодливко ще е за района на езерцето :ieeemyzh:
Изображение
Тъкмо го пуснах да го разпознаят в темата за иглолисните, че за 5лв. от хоуммакса пише само юниперос микс :D :D
Ама както казах, аз се влюбих от пръв поглед, грабнах го и какво като нямаше "три имена" :angelche: Мноооого е сладък, сега отивам пак в иглолистните да се пообразовам още, да не го уморя малкия ми бодливко златен :ieeee:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Така и не ми отговориха за юнипероса, но няма значение - той си ми е красавец :D Посаден, нагласен според това, което четох тук и да видим :stiskam: Посадих и хортензии - две, иглики и това е засега. Нацъфтели са зюмбюли, нарциси, черешата е цялата в цвят, ама забравих да снимам :ufff:
Следващата неделя ще е! С нетърпение чакам почивните дни да отивам нагоре! Ами то си е като "бягство в рая"! :ieeee:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Я вижте какво си имааам! Бели лаленца и един лилавко с интересна форма (малко и пръста ми се вижда, ама и да снимам по-добре ще трябва да се уча :mrgreen:
Изображение
Така ще е - тази година ще се изненадвам непрекъснато като нещо поникне някъде :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”