Здравейте от Ава_и_мама

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от Ава_и_мама »

Здравейте, момичета!
Ава е нагушкана! В момента е разгонена и като всяка една жена е много чувствителна, при нея и малко лигава - иска повече внимание.
От игликите ще раздавам. Като прецъфтят съм обещала на Калико( нейните са по- светли). Майка ми каза, че трябва да ги разредя, така че ще има. Не ме бива като фотограф, на живо са като кадифени. Не са купешки, в селото си ги разменят, вземи жълти дай ми винени. От много години са.
:gush: :tzvetoman: :tzeluvka:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5264
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 88 пъти
Получил благодарност: 98 пъти

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от Daniela Pargu »

Ина мен ми се виждат винени/не лилаво-розовеещи/!Значи- нареждам се на опашката за коренче! :nod: :stiskam:
И да пазиш красавицата ,да не я напъплят ергените8щом е такъв отговорен момента/! :hihihi:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5264
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 88 пъти
Получил благодарност: 98 пъти

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от Daniela Pargu »

Ина мен ми се виждат винени/не лилаво-розовеещи/!Значи- нареждам се на опашката за коренче! :nod: :stiskam:
И да пазиш красавицата ,да не я напъплят ергените/щом е такъв отговорен момента/! :hihihi:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от Ава_и_мама »

:daaa: :liubov: Като прецъфтят. Пиши на ЛС, адрес, тел. :gush:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от pepelqshka71 »

pepelqshka71 написа:Здравей и от мен Таня. Утрепах се да те търся в Нашите албуми, а ти под прикритие в представете се :lol: :lol: :lol: .
Аз съм голяяяма :ovtza: . Хем веднъж съм те издирвала и пак два дни търся в Нашите албуми :lol: .
Момичета слагам едни закъснели снимки на Таня. Танче, съжалявам, че така късни, но пък ще изненадаме всички с цъфнали люляци :hihihi:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тази хоста като порасне, ще моля за нея. Насреща давам каквито поискаш. Имам 30-тина вида :tzeluvka:
Изображение

А от тази кандилка ще моля да събереш семенца. Прекрасна е :daaa:
Изображение

И сега - не обещавам, но до няколко дни ще кача актуални снимки на Танчето. Танче поздрави и :tzeluvka: . Снимай и панорами. Красиво е при теб.

А тук поздрав от Ава
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от Ава_и_мама »

:tzeluvka: Пепеляшченце прекрасна!!! :tzeluvka: :gush:
Много ти благодаря за качените снимки. Каквото искаш давам! Обичам да давам, обичам и да ми дават! Ако е подарък не би ме зарадвало така както подарено цвете. Ще събера семена от всички кандилки.
Тъкмо се жалвах и на Калико как нямам дори и едно ирисче и ти си ми подарила две снимки с ириси. Благодаря ти! :D :tzeluvka: :tzvetoman:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от pepelqshka71 »

Ауу, а чии са тогава :hmmm: . Август се разсаждат ирисите и от каквото има бебета ще ти дам. Нямат имена, щото кучето разнесе табелките, но всички са прекрасни, подарени ми от прекрасни хора (Мери, Влади, Жозефин, и Муроф). Падна ми батерията на телефона, затова не мога да сваля новите снимки, а утре ще садя пипер след работа, но в близките дни обещавам да се отчета. Снимай малко панорами за да знам какви сенки имаш - цветята ми са за сенки(за да знам какво да изпращам). Поздрави :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от pepelqshka71 »

Върнах се да разгледам снимките на ирисите - ми те от моя двор :ufff: . Нищо - ще имаш и във твоя :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от pepelqshka71 »

Малко фото
Изображение

Изображение

Това какво е?
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Иии поздрав от Ава
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4381
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1961 пъти
Получил благодарност: 682 пъти

Re: Здравейте от Ава_и_мама

Мнение от Emilly1212 »

Ава е сладурка, а цветенцата са прекрасни. :liubov: Това за което питаш е Лупина. Тази година си поръчах и чакам да цъфне.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”