Здравейте,аз съм Оля

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
dung
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1776
Регистриран на: Апр 16, '15, 15:04
Местоположение: Раднево
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 124 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от dung »

Добре дошло и от мен! :tzvetentze:
Всичко при теб е много хубаво - и градината, и кучетата, и ръчно направените уникати! Шапка ти свалям!
ПП Поздравления и за народните танци. Радвам се да срещна съмишленик и в тази област. :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Мария Николова »

dung написа:Добре дошло и от мен! :tzvetentze:
Всичко при теб е много хубаво - и градината, и кучетата, и ръчно направените уникати! Шапка ти свалям!
ПП Поздравления и за народните танци. Радвам се да срещна съмишленик и в тази област. :gush:

dung, Оля е като огромната луковица на лилиума "Африканска кралица" - съставена е от безброй мощни люспи - дарования, обичи и мечти, които правят едно цяло, увенчано с цвят, от който не можеш очи да откъснеш. :gush: :liubov: :tzeluvka:

Изображение

И гледаме така - отдолу нагоре това момиче с разностранни сътворени красоти. :mrgreen: :gush: :liubov:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Трогнахте ме с милото си отношение.В другите теми по-нататък ще пусна и други неща , но някак си ми е неудобно да влизам и още в самото начало -от главата за краката(ако това беше правилният израз). Истината за мен е , че обичам да се занимавам с много неща , свързани с майсторенето ,но истинската ми страст ,неочаквано и за самата мен се оказа градинарстването. Нямам много снимки ,защото снимането не е" мойта бира" и разчитам на снимки от приятели.Затова и последните ми са от пачуърците-една приятелка ми ги наснима.Даже телефона ми е от старите т.е. само за разговори.Оттук нататък това естествено ще се промени. Изображение
Аватар
mileidiv72
Кафевар/ка/
Мнения: 756
Регистриран на: Яну 5, '13, 16:09
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от mileidiv72 »

Здравей и добре дошла при нас :tzvetentze:
Градината с присадените рози
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от jesi »

Оля написа:Нямам си Calico, това , коета каза за търпението, до голяма степен е така. Всичко правя на ръка и е много времеемко.Този зимен юрган с тройна вата напр. е шит четири месеца Изображение
Четири месеца,четири месеца,ама направо си е супер
Добре дошла и от мен!
И давай красотички,давай не се притеснявай
elfy

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от elfy »

Добре дошла и от мен, Оля :tzvetentze: Възхищавам ти се на търпението, което изисква пачуъркът. Наистина трябва да се шие на ръка за да стане хубав, а твоите са страхотни. И от градината ти лъха спокойствие и уют - много ми харесва. :tzvetoman:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от calico »

Оля, аз и повече от 4 месеца мога да чакам за това, :potekoha: ти само приемай заявки и продавай

че ние едни резници кат моливи от Америка ги чакахме две години, ма първо ги платихме. Че това ли :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Еха , това означава много , казано от естети като вас .Най-обичам да ми е уютно във всеки смисъл ,а вие знаете как да посрещате новодошлите :gush: Изображение
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от viktoriaivanova »

Обичам Асеновград. Родното място на майка ми. Обичам и Родопите. Добре си дошла при нас, Оля.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от serena »

Оле, юрганът е страхотен! Много харесвам такива неща, но у дома не бих сложила цял юрган, защото за мен си е направо произведение на изкуството и ще искам да се пази, а ако го постеля някъде, котките ще му видят сметчицата с ноктищата си :D по може калъфка за възглавничка да сложа, тя по може да се запази.
А кучовците са страхотни :liubov: :liubov: големи, пуФкави и казваш, че са нежни. А пазачи ли са? Тази порода за пръв път я чух тук. А пък Херичка на Нини е просто прелест :liubov:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”