Здравейте,аз съм Оля

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от elmaz »

Лелееее, шапка ти свалям, браво! :nod:
Все си мислех, че не съм разбрала.
Пък и всеки си намира начина за терапия. :dovolen:
Чудесни са творенията ти :tzvetentze:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Lois

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Lois »

Привет и от мен, Оля, добре дошла! Тук всички сме заразени от същите или подобни отклонения :)
Кучета, котета, градини, ръкоделия и разни други девиации :angelche:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от dar »

Добре дошла, Оля! Страхотна градина, прекрасни любимци, а за хобито ти нямам думи :tzvetentze:
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от prijatel62 »

Оля написа:Тъй като в нашето семейство никой не обича да снима,повечето от снимките са правени от приятели.За съжаление нямам снимки преди и след,що се отнася до старотиите.Оправяла съм врати,шкафчета,дюшеме съм състарявала.Мога да кача някои снимки на парцалените ми истории.Тях ги правя ръчно.
Харесва ми. Как го състаряваш дюшемето, Оля?
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от ra4eto »

Здравей и от мен! Добре дошла на това доста интересно местенце приютило толкова различни люде,болни от една и съща болест:)
А ти на всичко отгоре,пет години си устояла на заразата поръчки,размяна на пръчки,буци пръст и коренища!!!
Имаш страхотен двор,или по-скоро имот 4 декара.Това си е една мечта.Питай нас с носните кърпи как бленуваме за възможността да си разтегнем градините!И аз се нареждам на първи ред и чакам още от това което те прави щастлива.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от ivanina »

Тази градина , и съвсем без нищо да остане , а само пет , шест ниски зелени топки от отсрещната далечинка да пренесеш и засадиш в нея - пак ще изглежда приказно! Заобиколена си...притежаваш страхотна природна картина Оля!...дано го осъзнаваш и цениш. :nod:
Защото градина можеш да си направиш всякак , но природната гледка няма как да я докараш до вас. :mrgreen:
Добре дошла! :tzvetentze:
Оля написа:Изображение Това пак за съжаление е стара снимка.Сега,където са камъните ми са билките и зеленчуците.
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

prijatel62 написа:
Оля написа:Тъй като в нашето семейство никой не обича да снима, повечето от снимките са правени от приятели.За съжаление нямам снимки преди и след,що се отнася до старотиите. Оправяла съм врати, шкафчета, дюшеме съм състарявала.Мога да кача някои снимки на парцалените ми истории.Тях ги правя ръчно.
Харесва ми. Как го състаряваш дюшемето, Оля?
Здравей, prijatel62, ремонтирала съм един апартамент от 30те години, който имаше боядисано дюшеме. Аз процедирах така (след като го изциклиха естествено) - първо го байцвам с цвят тик, след това го изшкурвам, докато белне на места, изчиствам прахоляка и лакирам с безцветен лак. Изображение
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Изображение Благодаря на всички, които са ми писали.Научила съм много от всички вас и съм ви наистина задължена. Надявам се с времето и аз да допринеса за развитието на форума. А сега усмивка с Лебовски ;) Изображение
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от ra4eto »

Лебовски е не сбъдната мечта на ММ,и за сметка на това спокойно и добро английско момче,сега отглеждаме английска дама беладжийка-бигъл!
Целунете го муцуната от нашето семейство.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Margaritenia »

Оля, привет и от мен и добре дошла! :tzvetentze:
Ти сърце нямаш, момиче, цели 5 години да криеш толкова интересни неща от форума, то градина, то хоби, то любимци (уникални са):)))))))))
Страхотно е, че освен да градинарстваш и твориш пачуърк, от тук насетне ще намираш време и да снимаш, както си обещала по-напред в темата, за да радваш и нас с красотата около теб!
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”