Здравейте,аз съм Оля

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

ами тука, горе-долу се вижда какво имам предвид Изображение
Прибягвам до пейките в дъното на снимката, почти винаги,когато трябва да защитя някое растение.И така ,разхождайки се из двора, човек може да види новоразкопана леха с пръснати тук-там пейки :D .
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Asarina »

Добре дошла, Оля!
Много красота - и в градината и в къщи! :gush:
Относно пейките - супер идея! Аз досега използвах стари платнени столчета да покривам проблемни растения. А с пейчица може цяла леха да се покрие! :daaa: Знам и коя е лехата при мен :dovolen: /тази с резниците рози/ :liubov2: Напролет ще се пробвам от едни стари столове да спретна пейки :daaa:
Аватар
ketka
Виенско кафе
Мнения: 354
Регистриран на: Сеп 16, '15, 13:20
Местоположение: Асеновград

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от ketka »

Ха добре дошла и от мен, Оле :gush: ! Отдава ми се рядката възможност да ти благодаря официално :tzvetentze: , пред всички, че съм една от докосналите се до
твоята магия: градина, дом, семейство! Момичета и момчета, мога да заявя, че Оля е твърде скромна, толкова е талантлива : градинарка, майка,
мебелист, пачуъркист, танцьор и още разни други неща. Оле, пожелавам летящ старт във форума :tzeluvka: , пък и във всичко с което тепърва ще се захванеш!
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Еха, Кети, бая си ме нахвалила. Много се радвам, че вече ще общуваме и виртуално. :tzeluvka:
just

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от just »

Добре си дошла сред нас, Оля :tzvetentze:
Хубаво ще ти е тук още много пъти по пет години :daaa:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Здравей Just! Ами аз съм си се настанила тук и не смятам да мърдам :lol:
Заредила съм си и фотоапарата и като си пооправя малко градинката, ще си пусна нова тема в нашите албуми.
Надявам се да ми се получи нещо като дневник, а и с ваша помощ да ми се изяснят някои по-заплетени ситуации :tzvetentze:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от iv.tarlen »

Здравей Оля!Изчетох цялата тема и ми стана едно хубаво и чакащо.Дано ние да не чакаме 5 години снимки!Абсолютно си права за големия двор, никога няма да го видиш подреден целия.Много си талантлива и ти се радвам.Още един човек, който ще носи идеи и ще ги споделя.Успех и хубави мигове с нас!!!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от milena02 »

Добре дошла и от мен, Оля! Много ме зарадва с тези четири декара! Повечето от нас се оплакваме вече от липса на място, тъй че ще се вихрим в твоя двор. С идеи и разсади, естествено. :tzeluvka:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Благодаря ви момичета :tzvetentze: .Съвсем скоро ще ви досаждам за идеи, а не вярвам и да ви лишавам от присъствието си на форумните срещи.Много ще се радвам да се запознаем на живо (по-скоро вие да се запознате смен, аз вече ви познавам задочно) :gush:
just

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от just »

Оля написа:Здравей Just! Ами аз съм си се настанила тук и не смятам да мърдам :lol:
Заредила съм си и фотоапарата и като си пооправя малко градинката, ще си пусна нова тема в нашите албуми.
Надявам се да ми се получи нещо като дневник, а и с ваша помощ да ми се изяснят някои по-заплетени ситуации :tzvetentze:
Тя и да не е пооправена, ти пак си пусни темичка :angelche:

Там до вас в съседство не се ли продава нещо - къще, дворче, къще с дворче :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”