Diadolin

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Diadolin

Мнение от Diadolin1975 »

Честита новата 2017год.да е плодородна и слънчева за всички любители на цветята.Сигурно сте се питали досега кой може да бъде скритият гост който все ви разглежда форума от известно време-е това съм аз.Малко трудно се регистрирах,но накрая успях.Ще ви въведа в моето цветно царство в раздела за ,,албуми" ще се нарека ,,на една песен разстояние".Все още се уча как се пише във форума и надявам се ще помагате.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Diadolin

Мнение от libra »

Добре дошъл !
Най-лесно можеш да следиш форума чрез Виж активните теми ,горе дясно .
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2770
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Diadolin

Мнение от vladislava78 »

Добре дошла, Diadolin! :tzvetentze:
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: Diadolin

Мнение от Diadolin1975 »

libra написа:Добре дошъл !
Най-лесно можеш да следиш форума чрез Виж активните теми ,горе дясно .
Благодаря, и ако ми кажете бързо как да качвам снимки ще сам много благодарна.А псевдонима ми е на една героиня от игрален филм-драма.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: Diadolin

Мнение от Diadolin1975 »

Май разбрах как се качват снимки сега ще пробвам
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31682
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1024 пъти
Получил благодарност: 2359 пъти

Re: Diadolin

Мнение от Мария Николова »

Добре дошла при нас, Диадолин! Ако отбележиш в профила си, че си момиченце, веднага ще се види другия символ за пол и нямаше :oops: да те объркваме. (Потърси под аватарите символите "пол", за да видиш разликата. ;) )
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;
Тук е обяснено добре как се качват снимки. Но чети до края на страницата, за да научиш как в едно мнение да показваш повече от една снимка. :daaa:
Ника ти го чета като българофон. :lol:
Показвай снимки на китки, манджи, патки, куче, внуче - всичко! :angelche:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 23#p697723" onclick="window.open(this.href);return false;
Ааа! И не пропущай да си поръчаш стикери за колата, за врата и за чантата. :daaa: Отивай незабавно!!! :swait:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: Diadolin

Мнение от Diadolin1975 »

За снимките прочетох как става точно от този пост качих две обче никаде не ги виждам
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31682
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1024 пъти
Получил благодарност: 2359 пъти

Re: Diadolin

Мнение от Мария Николова »

Ако поставянето е било неуспешно, щеше да се види несполучливия опит. Но не се вижда. :snif:
Повтори упражнението.
Като си готова, първо цъкни на "Прегледай" - (и за снимки, и за текст, винаги първо "Прегледай"!!!) Виж какво си свършила и, като си доволна, тогава "Изпрати".
Мисля, че от притеснение не си цъкнала "Изпрати". (Аз го правя понякога от младежка разсеяност. ;) ) И тогава най-горе в ляво, под мъничката чашка кафе, със стрелката наляво връщам полето за писане и изпращам. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: Diadolin

Мнение от Diadolin1975 »

Мария Николова написа:Ако поставянето е било неуспешно, щеше да се види несполучливия опит. Но не се вижда. :snif:
Повтори упражнението.
Като си готова, първо цъкни на "Прегледай" - (и за снимки, и за текст, винаги първо "Прегледай"!!!) Виж какво си свършила и, като си доволна, тогава "Изпрати".
Мисля, че от притеснение не си цъкнала "Изпрати". (Аз го правя понякога от младежка разсеяност. ;) ) И тогава най-горе в ляво, под мъничката чашка кафе, със стрелката наляво връщам полето за писане и изпращам. :dovolen:
Благодаря ще пробвам пак
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1315
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 195 пъти
Получил благодарност: 93 пъти

Re: Diadolin

Мнение от Донка Тодорова »

Здравей, Diadolin1975 !На всеки въпрос ще получиш отговор. А щом снимките ще бъдат в "Албуми" значи имаш много за показване.Очаквам ги с нетърпение.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”