Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Брей, Изи, ти сигурна ли си, че отглеждаш котарачета, а не охлюви :hmmm: ... :lol: ?
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Ей :gush: ей те бе...появи се :tzeluvka: и то как :lol: тихомълком викаш :mrgreen:
Голям си образ :nod: да знайш Изи Руми Алиса Кукундрелска...последната да затвори :mrgreen:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Много снимки споделихме на цъфнали дръвчета, но не мога да не споделя колко умиление предизвикват у мен малките бебенца, които се появяват след цветчетата .... кайсийките заснети днес:

Изображение

Изображение

надявам се само да няма поражения следващите мразовити дни :stiskam:

ето още едни мили душици се подават от сламата .... Детелинките - Оксалисчета

Изображение

не очаквах че са издържали през зимата на -16 С отвън ... но днес ме изненадаха приятно
сега прочетох че са символ на щастието - а дано!

много нежни цветчета:

Изображение

Изображение

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Гео :liubov2: охлювите са разбрано животно ... аз ги имах миналата година но не сме си пречили ... те ядяха долните листа на марулите а аз горните и така си живяхме в мир и любов ... но котките са друго нещо - те господар, ти прислуга ... знаеш как е ... таз твойта кокорка голям образ - аз не бих издържала емоционално на тез погледи .... ако ми беше в къщата :liubov2: :liubov2:

Иде, Милейди има много дълго потекло - не може то така ..... :hihihi:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Emilly1212 »

Ех, че красиво... :liubov: Руми, много щастие да ти носят детелинките, колко са хубави, подали главички през сламата.
Моля се и аз да няма поражения от застудяването! :stiskam:

А за онова моето растение (дето прилича на копривка) така и не успях да си намеря тази вечер листчето от Светлето-къщичка! Много се ядосах, ама съм го подредила някъде и това е :ufff:
Само да оцелее лятото и ще ти пратя! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Силвия »

Аз в първия момент бях като една :ovtza: докато схвана преображението :lol: :tzeluvka:
Стискам палци за кайсийките, че тук сняг валя :svekurva: добре, че на този етап не беше много.
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Еми ще копирам снимката ти в темата "Кое е това растение" да питаме как се казва :dovolen:

Сис разбрах за снега при вас ... всяка година все изненади през април ....
тези кайсийки са ми много мили - те са първи зреещи и все те са подложени на тези изпитания ....
за преображението - Тили ми е кръстница :lol: /ама тя още не е разбрала/
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от clock »

И аз като една :ovtza: се хванах на заглавието :glupav: Викам си, Изи-Руми е направила нова тема и кога са се изписали двайсет и кусур страници! Аз къде съм бляла?! И къде остави дъските сега? Ами сламата? Но аз и така си те обичам! Защото Isa Bel за кратко наричана Руми носи нестандартното в себе си! Ти така разчупи моя (а и не само моя, със сигурност!) светоглед, че няма връщане назад! Алиса наистина е второто ти име, а чудният свят, в който ни развеждаш, е твоята приказка!
Котараците на синджир! Как може една марулка за охлювчетата да не оставят! :svekurva:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Лилчо :liubov2: :liubov2: ... котаните са големи разбойници ... но днес разрових в сламата - има към 18 оцелели марула - от 100 посяти ... :lol: ... аз вече засях нови 40-50 - само да са ги пипнали :svekurva: ще ги държа на марулена диета!!!!

Еми, разкрихме цветето - Ламиум :lol: /всъщност пак си е копривка но не мръзне през зимата/
и .... познай колко много имам от него но в червеният вариант /Великденче/ :liubov2: :liubov2:

Изображение

ето го отблизо

Изображение

при мен всичко е едно голямо поле и Великденчето се е разпростряло в целият двор ... това обаче не пречи да му добавим за разкош и зеленият вариант - нали :lol: :lol: ... а Миленка /МГХ/ показа че има даже и жълт ... ако взема от нея и жълт - вие ще показвате разкошни градини - а аз едно шарено поленце .... ми кой каквото си има :D :D
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Emilly1212 »

Руми :gush: браво на теб, че се сети да пуснеш цветето за разпознаване. А твоите полянки са приказни! :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от gabi123 »

Ех ..много красиво ,как съм пропуснала да те поздравя :ufff:
Добре дошла Isa Bel!!! :tzvetentze: :tzvetentze:
Връщам се да се разходя отново :ieeemyzh:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”