Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

.....................................................

Аз и моята банда котаци ви пожелаваме :

Изображение

/отново композицията е изцяло тяхна - аз само снимам ... :ieeee: /
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от serena »

Щастлива нова година и от нас, а вие сте имали и сладурче с петънце на бялата брадичка, у дома двама са ми такива :dovolen:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

serena видях ги аз твоите сладурковци с петънцата - в темата за котките. :liubov:
Този красавец тук беше баткото на малките 5 котака с които нашата Мая ни изненада. Той е пак от подхвърлените в двора ни - беше с ударено оченце и ние се погрижихме за него - израстна голям красавец ... но го изгубихме /отнеха му живота на улицата/ - но той си е все още сред нас и продължаваме да говорим за него и за историите свързани с него ... :sheart: .... В момента на село котаците около мен са 9 ... и както е в живота - едно загубиш - друго те намира ...
:sbear:
Lois

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Lois »

Ей, Иса Бел, най-накрая и аз попаднах на твоите нестандартни експерименти, и трябва да кажа, че съм много впечатлена! Идеята с дървените капаци е направо гениална! При мен май няма как да стане, защото охлюви много всякакъв вид, а и градинката ми е малка, но със сигурност ще опитам поне при салатите :)
Котараците ти са чудни и ти много умело ги снимаш :)
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от tili »

Здравей, IsaBel, наричана за краткост Руми :)
И аз като Ема и ТМ си запазвам място на балкона, за да се наслаждавам на постингите ти :hihihi:
Очарована съм от твоето представяне, от котаците, от градината, от идеите ти! Запазих си снимката с двуцветните салати. Май ще се изкуша напролет да си купя разсад от пазара и да оцветя мястото за домати, от които се отказах.
Нямам котки, но обгрижвам 5-6 безпризорни. Някои хора като зазимят вилите си и оставят на произвола домашните си любимци, та се опитвам да им ги опазя до следващия сезон. Оставила съм открехната вратата на бараката да спят на топло ако им харесва :)
Земята си е за обичане и възхищение, че ни търпи с всичките ни човешки идиотщини! Дано повече хора осъзнаят, че Живота е безценен и Земята ни е единственото обитаемо място в известния космос!
Пожелавам ти хубава и успешна Нова година ! :tzvetentze:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Привет Lois :dovolen:
при мен не е имало проблем с охлювите - може да е от почвата - щом при вас ги има повече можеш да опиташ с малко като за начало ... аз също съм виждала идея и с палетите пак за салатки и лук :dovolen:

tili привет и на теб!
май скоро ще трябва да осигурявам и пуканки за тез на балкона :hihihi:
моята градинка се опитвам да е хем зеленчукова хем цветна за да компенсирам липсата на цветя ... но може 2017 да наблегна и на цветята - ще видя колко време ще ми остане :dovolen:

и накрая тъй като съм пропуснала поста на Алина се опитах да и се реванширам в руската темичка с една любима песен ... си мисля че тази песен е един хубав Новогодишен завършек на моята кратка тема /от Коледа до Нова година/

[video][/video]

Под небом голубым есть город золотой,
С прозрачными воротами и яркою звездой.
А в городе том сад, все травы да цветы;
Гуляют там животные невиданной красы.

Одно - как желтый огнегривый лев,
Другое - вол, исполненный очей;
С ними золотой орел небесный,
Чей так светел взор незабываемый.

А в небе голубом горит одна звезда;
Она твоя, о ангел мой, она твоя всегда.
Кто любит, тот любим, кто светел, тот и свят;
Пускай ведет звезда тебя дорогой в дивный сад.


Тебя там встретит огнегривый лев,
И синий вол, исполненный очей;
С ними золотой орел небесный,
Чей так светел взор незабываемый.

:sbear:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Руми! :tzeluvka:
Посрещни я с радост, изживей я с любов и я изпрати с успехи!!!
Късметът и здравето да бъдат постоянни гости в дома ти!!! :liubov:
Изображение
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Kaira много ти благодаря мила! Да се връща умножено при теб!!!! :tzeluvka:


.... и аз да се отчета с поздравите :

Изображение

:ufff: простете, че носът на Снежната лейди е паднал в ... но не съм забелязала докато снимам :sthinking: :sthinking: :sthinking: - ама така става като си вириш много носът ... :swait:
обаче пък по-идиотска снимка от това едва ли би станала :srofl: :srofl:
за 5 мин. котките и разказаха играта и ... останаха само банските - отказах се да правя нова :smmm:

:sbear: желая ви да сте все такива СЪРЦАТИ и ТОПЛИ ... да сте ДОВОЛНИ и ОЗАРЕНИ !!! :sbear:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5507
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1486 пъти
Получил благодарност: 1446 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Тутти »

Много оригинална снежна женичка,малко без нос,но явно си има други прелести под банските. :hihihi:
Желая ти да си все така креативна и нека 2017 година да донесе за теб изобилие от мечтани придобивки.Нека любовта те следва във всичко и навсякъде.
А твоите котешки снимки могат успешно да запълнят цяла котешка изложба.А може и да обогатят всеки реномиран ветеринарен кабинет или ветеринарна клиника,детски градини и училища.Навсякъде тази неподправена котешка красота може да усмихне хората.Благодаря ти,че се появи в този форум и продължавай да разказваш.Всичко е толкова интересно!
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Тутти - като видя тая палава жълта звездичка да ми ходи из темата - така ми става драго :gush: :tzvetentze:
Толкова мили думи си написала - благодаря ти от сърце!!! :gush: Да ти се радва душата много тази година!!!


... казваш да продължавам да разказвам ... а аз все си казвам - "стига съм бъбрила ..."
.... когато се записах тук си мислех, че е градинарски форума - за зеленчуци де ... :ssmiah: ... после се усетих, че е цветарски ... а аз цветни градини нямам /само малко цветя пръснати наоколо край зеленчуковата ми градинка / ... но затова пък където и да ида открадвам по някое цвете на снимка - това поне мога да споделям....
незнам как да ви върна топлината, с която ме посрещнахте - макар и да не съм много на място тук ... имам пълна торба с мигове спиращи дъха ми запечатани в снимка - ще извадя от торбата подарък за вас:

Това място е една малка рекичка край града - не е от онези забележителни туристически обекти ... малка рекичка - гьол ... където рибарите ходят за риба ... там ходим и ние с ММ понякога ... ако попаднеш на това място в точното време - както Пепеляшка то се превръща в една вълшебна приказка ... елате сега, застанете до мен и гледайте :ssun: :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

И нека тази година красивите мигове - спиращи дъха - да ни съпътстват :ssun:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”