Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1684 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Isa Bel написа:и .... :shock: що бе Гео ? - що пак ти бе? - как оцелих пак теб бе?
ми ти си навсякъде бе ... ми земи се прибери малко - разпростряла си се из целия форум :liubov2: :stongue:

та така... можеше и сериозно да го разкажа ама Графинята избра тоя начин .... :hihihi:
Ми що... знам ли и аз :hmmm: ... щот съм семка, дето ти застава между зъбите и ръчкаш, ръчкаш, не мож я извади. Щот съм дълбоко-дългоооко законспириран шут и никой не знае това :sneee: ... Щот най-обичам да се излагам и да карам хората да се смеят, най-обичам усмихнати не, ами направо ухилени хора :shappy: ... Щот така съм устроена... знам ли що :angelche: ... Простирам се като една фитолака из форума (и това е вътрешнофорумен фолклор, ама много трябва да ровя да го търся) и няма отърване от мен. В тоя ред на мисли много внимавай да не си отвъдиш фитолака в градината - многу е убаво, ама корена му е като на Хималаите, нема ваденье :eeeh: ... Ох, как обичам такова ''л и р и ч н о .... о т к л о н е н и е'', Изи :liubov: :gush: :tzeluvka: ...

И тъй като пишеш много яко, и тъй като използваш моите безкрайно любими и многозначителни многоточия, и тъй като си очевиден графоман (какъвто съм и аз), моля те, прочети форумния Роман с продължение ... и, будь добрая, включи се в писането му - липсва ми вдъхновение, а ме сърбят логорейните пръстенца!

Гуш :sbear: и целуф :skiss:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от tili »

Как ще си ходиш без дъските, бе! Аз тук имам абонамент дългосрочен и един вагон пуканки :lol: След представлението на Маруис Куркински, тук ми е най-свежо. То при него няма нито една снежинка, да не говорим за котаци и пуканките не вървят.
Графинята е дребничка на ръст, но става за делене. И аз си имам парченце от нея в сърцето пък :angelche:
Няма да мръдна от балкона :lol:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Noel »

Никой няма да си ходи :daaa:
Аз тъкмо си дойдох и имам нужда да ви попия всякак.
И Бел ще си дойде :stiskam: Понякога така се случва-сблъсък на вселени в човешки тела.
Зимата е коварен сезон,извлича от нас и топлото,и онова....другото.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Малката Ида

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Малката Ида »

Руми,една идея по близо :tzeluvka:

Изображение
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Гео, граф написа:и тъй като си очевиден графоман (какъвто съм и аз)
да цитираме Укипедия "Графомански прояви понякога се наблюдават при наличие на психопатични и шизофренични състояния." - баш в десетката!!!! :srofl: :srofl: :srofl:
tili написа:Няма да мръдна от балкона :lol:
Тили - захладня нещо .... земи си юрганче или нещо такова .... на балкона не съм пускала парното ... :stongue:
Noel написа:И Бел ще си дойде :stiskam:

дано :stiskam: :stiskam:

Малка Ида ... изумително е таз люта македонка да позволява тия манипулации :sgiggle: супер е - обожавам и очите на Джи Джи

kannamy тя излагацията е голяма мила ... от няколко дни вече тотално ми падна пердето и ... направо се изненадвам че все още има приятели тук ... това говори само - колко е изтрещял народа ... тихо, тихо!... :swink: :sdaaa: :sgiggle:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1684 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Ох, Ида! :o :shock: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: ..........
Малката Ида написа:Руми,една идея по близо :tzeluvka:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от сюзан »

Иза, тука няма вредни и няма нужда от тях. Тук, във форума, си лекуваме душите...Сигурно вече си го разбрала.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

да Сузи ... :gush: ... това беше просто шега :swink: :stongue:
разбрах го защото излекуваха и моята :gush: :ssun:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

ох не мога да си намеря темата :swhew: отнесоха ми главата тез кукундрили....
tili написа:Как ще си ходиш без дъските, бе! Аз тук имам абонамент дългосрочен и един вагон пуканки :lol:
Няма да мръдна от балкона :lol:
абе Тили бе къде си бе мила, аз заради теб дойдох в таз прашасала тема .... ма не стой сама тука в тъмното бе .... те хората от балкона се изнесоха в другата тема ... айде сега земи си юрганчето и вагона с пуканки и ела там - там е по-топличко и питиета раздават ...
то тука от как се влюбих в Графинята - все едно бомба е паднала /ма така е в любоФта/
айде да ходим, че ми измръзнаха и на мен краката тука .... аз забравих вече за какво дойдох, какво щях да показвам и да разказвам .... Айде Тили .... аз когато се върна ще порзчистя тука, ще понаредя и ламбите ще пусна ...

виж на кво си заприличала - ще измръзнеш тук :swait:

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1684 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Имаше едно време един гарван. Той се казваше Албърт и беше изключително мързелив. Понякога заспиваше, дори както си лети и сънуваше най-различни странни сънища.
Един път той заспа тъй дълбоко, че взе да лети с главата надолу. Сънят му също беше обърнат наопаки. Ето го и него.
Един котарак на име Марми обичал да лови мишки. Веднъж той видял две мишлета в коша с прането. Тъкмо щял да ги погне, когато чул едната да казва:
— Виж, котарак. Хайде да се позабавляваме с него и да го подгоним.
Марми останал безкрайно учуден.
— Ама, че глупост! Мишки да гонят котки — помислил си той, но мишките наистина го подгонили, а Марми така се изненадал, че хукнал с все сила.
— Светът се е обърнал наопаки! — рекъл си котаракът.
Тогава се появил Бъч. Бъч бил едър пес, затова изръмжал срещу Марми.
Марми понечил да побегне и да се покатери на близкото дърво, но си помислил: „Ако светът наистина се е обърнал наопаки, може би кучето ще избяга, щом го подгоня“.
И Марми погнал Бъч, а той наистина си плюл на петите и хукнал да бяга.
— Смешна работа! — рекъл си Марми. — Котките гонят кучетата, а мишките преследват котките. Досега не бях чувал такова чудо.
В това време по пътя се задал млекарят с коня и каруцата си.
Само че, за най-голяма изненада на котарака, млекарят теглел каруцата, а конят седял на капрата и подвиквал: „Дий!“ към млекаря, който препускал по пътя.
Сетне Марми видял две дечица, които вървели с майка си и баща си. Децата се карали на родителите си:
— Ама че сте непослушни! Щом се приберем, веднага си лягате и то без вечеря!
— Моля ви, не ни наказвайте — хлипали майката и бащата.
Взело да се стъмва, но вместо луната и звездите, на небето изгряло слънцето.
— Но сега е нощ — учудил се Марми. — Нощем трябва да светят луната и звездите, не слънцето. Залязвай, Слънце!
— Няма — отвърнало Слънцето. — Това е Обърната наопаки страна, затова аз ще светя цяла нощ. После мога цял ден да си играя.
— Какво ли още има да видя? — помислил си Марми, вдигнал очи и забелязал Албърт, който летял с главата надолу. — А, Албърт е заспал дълбоко и вероятно сънува сън, обърнат наопаки. Хей, Албърт, събуди се!
Албърт се събуди, обърна се и полетя както трябва. След миг слънцето залезе и на небето се появиха луната и звездите. Конят на млекаря взе да тегли каруцата, а Бъч подгони Марми. Котаракът пък погна мишките и ги гони по целия път до коша с прането. След това огладня и отиде в кухнята да си хапне вкусна рибка и мляко.

Край
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”