Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Момичета, много ви благодаря за топлото отношение към картината - това беше просто едно хоби ... обещавам ще ви разкажа и покажа още снимки ...

обаче сега се размечтах ... толкова са красиви снежинките ... бяло и пуФкаво ...
през 2014 се опитвах да снимам снежинки - колкото ми позволява моя апарат ... ще ви покажа 2 снимки със снежинки на ръкавицата ми :

Изображение

Изображение

има хиляди видове кристали - снежинки ... невероятна красота .... едно момче много ги снима /с добра техника/ и е събрал в книга хиляди - колекция от различни форми ... Момчето е Don Komarechka а книгата е Sky Crystals ... и мисля че преди 1 или 2 години се сгоди за момиче от България :dovolen:
ето линк за тези на които им е интересно какво пада край нас "на парцали" :
https://skycrystals.ca/snowflake-gallery/


Графиньо темата за Емпатията и не само ... са ми много на сърце - ако ти не беше заговорила щях аз да го направя в някой момент ... нямам много свободно време в момента - но си събирам тук в една папка и ще я събудя тази тема в един момент :tzeluvka: :ieeemyzh:


още нещо ме гризе .... но ме досрамя да попитам в другата тема :sblush:
коя е таз баба и тя една от вас ли е или е просто снимка от нета - простете ми за тъпия въпрос .... но ... аз се влюбих в нея :sheart: /такива сме си ние везните - всеки ден сме влюбени във 100 неща :sblush: /

Изображение
mama_li

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от mama_li »

Isa Bel написа: Графиньо

още нещо ме гризе .... но ме досрамя да попитам в другата тема :sblush:
коя е таз баба и тя една от вас ли е или е просто снимка от нета - простете ми за тъпия въпрос .... но ... аз се влюбих в нея :sheart: /такива сме си ние везните - всеки ден сме влюбени във 100 неща :sblush: /

Изображение
Това е тя, Графинята ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Ъъъ... ами това съм аз, Иса Бел :sblush: ! Лидето ме издаде :tzeluvka: . С десетдневния ми внук Калоян, който сега вече е на година и половина :slove:

Да си призная, само дебна да светне твоята тема, за да скокна в нея - дзак :angelche: !

И още нещо - много ти се насъбра да разказваш! За едно шарено коте, за другите си хобита, още снимки... Давай, седя тук и чакам с нетърпение :nod: :daaa: ..................
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

леле майко .... то няма такава иконка за да ми видите лицето .... :o :shock: :potekoha:
току що идвам от Ида и какво заварвам тук .... от драма в драма .... ми то тва сърце почивка няма .... :svekurva:

как бе Графиньо ??? как това си ти бе !!!???
... ми аз те видях там с Бела на снимката - е това не си ти /то вярно че там от Бела едва се виждаш .../

сега май ще ми трябва един ден да го смеля и преглътна ....
и после да помисля кой вариант да избера за да опиша "какво по дяволите става":
а/ сериознен
б/ забавен
с/ мистично-хахав/шашав

Боже .... не е истина ... това е Графинята - потресена съм ..... :sheart: :sheart:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Силвия »

Успокой се, дишай, дишай, дишай :hihihi:

А тези снежинки са новите ми диамантени обеци :liubov2:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от calico »

ИсаБел, моля те спешно да уточниш по кой точно начин си потресена, в коя от двете посоки?

и да те питам- не си ли виждала снимката на Графинята на която е само по треви?
моля някой да я пусне тук, а ти се приготви за ново потрисане :angelche:

п.п. и как го измисли това твое име, не знам. Тук имаме и и Иса, имаме и Бел, и сега не мога ни да го съкратя, ни да го раздалеча, всеки път като го пиша се сещам и за Иса, и за Бел
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от serena »

Името си е много хубаво, само не знам защо е разделено на две части, но тъй като си е Изабел, може за краткост да бъде Изи :mrgreen: една много красива виртуално позната писана се казва така и като се каже Изи, винаги се сещам за нея, а и на мен ми звучи много приятно; но само ако на Изабел й хареса де.
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Влизам само за секунда, за да кажа:
Isa Bel написа: с/ мистично-хахав/шашав
.... те тоя най ше ми подхожда на темперамента :mrgreen: ...

Още не си ми видяла всичките изцепки, обаче то така е по-добре - по малко и дозирано, че иначе бързо ще стана безинтересна :sitwasntme:
calico написа:... и да те питам- не си ли виждала снимката на Графинята на която е само по треви?
Моля-моля, по кожи и треви :semo:...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Съвсем тихичко на пръсти влизам в темата си ...
тъжно ми е, защото от тук тръгна някакво торнадо абсолютно от нищото,
което се надявам до утре да се е успокоило ...

замъка на Ида ще се поправи ...
но аз бих искала да видя Хъни Белият мустак отново ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Силве радвам се че ти харесват снежинките - светът на снежинките си е пак цяла Вселена :sdovolen:

calico а не - никакви снимки повече на Графинята - моля ви! ... аз още се свестявам от таз

серенка - точно така Изи съм аз Изи ... а ти когато се видим на живо ако не се докараш такова дребничко и срамежливо - ще ми съсипеш всички представи за теб /поздрав на всички котаци край тебе!/

... името е разделено на 2 части защото, когато Изабел се регистрираше в една фотографска общност трябваше да си напише собствено и фамилно - а тя нали си има само едно - раздели си го на 2 и така стана Иза Бел :dovolen:

Графиньо ... не ми е минало още :stmi: ... утре :swait: на свежа глава ... :stongue:


ето така прегръщат цветята: :sbear: :ssun: ....
Изображение
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от сюзан »

Изи, не се шашкай толкова. Графинята е човек с разкошно чувство за хумор.
То си личи от всичките й постове.
А снимката й с мъничето е много хубава. Явно не си видяла тази с кожите и тревите.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”