Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Силвия »

Гуш Изи :gush: Радвам се, че си тук, липсваше.
Лупините са страхотни, страхотни, страхотни!
Другите събития не искам да ги коментирам, че ставам друг човек :twisted:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

айййййййй Сисчоооооооо :ieeee: :ieeee: :ieeee:
боже колко ми липсваше .... щях да карам кукундрилите да те издирват и да те доведат тук за ушенцата ....
ах как телепатично се появи само .... :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:

помниш ли как ни подлуди едно време с тоз клип :

[video][/video]

бях ти обещала нещо - имам изненада за теб .... :liubov2:
да не мърдаш от форума !!! - скоро ще те изненадам :hihihi:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Силвия »

Докато те чакам ти слагам едно поздравче... при мен.. при теб... при мен... хайде при теб, че моята тема е потънала и не мога да я намеря :lol:

[video][/video]
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Сиска, отвъртя ми бушоните !!!!! :sbear: :slove: :skiss:
отново и отново .... незнам как го правиш но имаш толкова силно въздействие върху мен .... слушам поздрава и ... пускам го пак и пак и ... очите ми текат ... ще ми се да пробия дупка през компа и да мина през това необятно небе осеяно със звезди и да дойда там където си ти - дори и на другия край на света да е .... и да те прегърна силно ... :gush: :gush: :gush:

... домати, зарзавати, цветя .... нищо няма такова значене колкото хората, които срещаме тук в точното време да ни пратят заряд и да полетим ...

Ноелита каза нещо много хубаво преди в кукундрилската тема .... сега ще го намеря ...
Noel написа: Да споделя ;) това е най-красивата тема,която сме имали.На моменти става магично преливане и препокриване.
Това от балкона трудно се схваща,трябва скачане в казана .
магично преливане и препокриване - това е ...
това е ... толкова малко му трябва на човек ....

а докато търсех думите на Ноел .... боже, колко сме били близки, луди и свежи ... не е за вярване че сме съпреживели такава емоция заедно

Това май ми е второто публично обяснение в любов ... Графиньо, затвори си очите ..... :liubov2: :liubov2: :sblush: :sblush:

Сиска, помня първото ти лично писмо до мен - как искаш да хванеш влака на момента и да дойдеш да снимаме макро .... "ами да дойде детето като желае" - си казах ... бях убедена че ми пише дете ... а сега едно друго дете иска да хване влака и да дойде при теб Сиси ... :liubov:

много ти благодаря Сис - имах нужда от този заряд, който прати към мен ...
а дали ще се върне онова магично преливане и препокриване ... кой знае ... но поне го изживяхме веднъж ... тази нощ ще спя с усмивка ... обичам те! :tzeluvka:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Tanet »

Изи, радвам се, че още някой е осъзнал, че чудесата в живота съществуват и не са измислица. Просто трябва да имаш очи и сърце за тях и най-важното да вярваш в тях безрезервно. Тогава влизаш в резонанс с мисловното поле във Вселената и мислите се материализират. Затова да се мисли позитивно е много важно и да се разчитат знаците на съществуването също, но трябва да се развива шестото чувство-интуицията, а тя ни е позакърняла. Също е много полезно да се завръщаш том откъдето си тръгнал и да продължиш от там до където си спрял. :tzvetentze:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Лупините :o :shock: ... бошкей, каква красота :potekoha: :potekoha: :potekoha: ... Изи, дали комшуто ти няма да се смили да даде някоя семка, а :sblush: ?! Молямолямолямоляяяяяяяя :angelche: !!! И не ми разправяй, че няма с какво да снимаш - ти и с Нокия 1616 ще се справиш перфектно :nod: :daaa: !
Isa Bel написа:... Това май ми е второто публично обяснение в любов ... Графиньо, затвори си очите ..... :liubov2: :liubov2: :sblush: :sblush: ...
Аз не ревнувам,не-не-не, не ревнувам, ама никак... :sangry: ... Добре де, айде, щом е за Сиската, ще го преглътна... някак :sworried: ... :sbear: :skiss: :slove:

ЧуФствам се така - с четири уши :ssmiah: :ssmiah: !

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Ахххххх :potekoha: Какава красота ,какви съвършенни снимки! :potekoha:
Липсваще ми това Изи,този стимул...и тази благородна завист :mrgreen: Прекрасссссно!
Сигурна съм че е въпрос на малко време ,да се сдобиеш отново със нужната техника и да заблестиш още по ярко!

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Гео, граф написа:Лупините :o :shock: ... бошкей, каква красота :potekoha: :potekoha: :potekoha: ... Изи, дали комшуто ти няма да се смили да даде някоя семка, а :sblush: ?! Молямолямолямоляяяяяяяя :angelche: !!!
Гео с тоз размер на поляната не една семка ами магазин мога да отворя за семена :liubov2: :liubov2: - ще те уредим :dovolen:
а глупотевините ти Гео .... ех тези глупотевини ... пъстра си като дъгата и зареждаш много - затова те обичам лудо момиче - и с две и с четири уши :liubov2: :liubov2: :hihihi:

Иде ... апарат няма, но поне снимки има за показване ... когато дойдох тук първо в твоите снимки се влюбих ... не спирай ... всяко нещо, което снимаш говори

дъждовен ден ... подсетих се за окъпаните кандилки пак от двора на съседката

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

хех .... докато ги наредя и .... слънцето се показа тук ... :dovolen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Изи, пожелавам ти в най-най-скоро време да имаш отново апаратура - това око и тази ръка трябва да бъдат въоръжени постоянно и непрекъснато :nod: !

Йееееее, ще си имам лупинииииии :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: !!!!!!!!!!!!!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bell

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от bell »

Isa Bel написа: и сърничката, която я беше посетила .... няма да ми стигне времето да изброявам :dovolen:
......................
Сърничка :hmmm: вкара ме в мисли, кога ли е идвала :idea1:
При мен обичайно гостите, пришълци са такива :lol: не много романтични, леко шумни и грачещи с неповторим поглед :lol:
Изображение
Isa Bel, много се радвам за астрите :liubov: :ieeee: те са ми част от есента и последното жужене преди зимата на пчелите покрай тях.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”