Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Малката Ида

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Малката Ида »

:hmmm: Каква планина,какъв Мохамед....? :hmmm:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

calico написа:бе идвайте спокойно бе, какво толкова. Ние ще ви посрещнем :angelche:
:ieeee: ето, даже официална покана вече има - от шефката на форума :stongue:
calico няма да се даваме - колкото дойдат ще ги посрещаме :gush: :lol:


привет bell :tzvetentze:
bell написа:10 страници в "Представете се" си е голямо представяне.

... идея нямам 10 страници много ли са малко ли са - нямам никакъв опит във форуми - само тези 10 страници ... но знаеш ли кое ме радва - че не съм ги напълнила аз тези страници а половината са напълнени от хората тук - с много топлина и усмивки - ей на тия усмивки аз отвърнах с другата половина :liubov:
Да сте живи и здрави и все така позитивни!!!
... то не се знае дали няма да останат само тези 10 страници - човек не знае какво го чака утре ... може утре да нямам и малкото свободно време което имам днес ....
та ... каквото - такова ... и колкото - толкова :ssun:

... за тенденцията на новите хора да се "барикадират" в личните теми - ще ти напиша скромното ми мнение на "новак"
може би в началото всичко е било по-различно, били сте по-малко, темите са били по-малко също .... сега за един новак като влезе във форума това е океан от инфо ... както казва calico и отдавна да си тук пак ще се изгубиш ... за съжаление тук я няма тази "благинка" да получаваш известие ако някой ти е писал ... та ако се отплеснеш да пишеш на ляво и дясно после немойш му хвана дирята къде да отговориш ако някой те е попитал нещо
за тези 2-3 седмици от както съм тук освен че опознавам хората се опитвам да опозная как работи форума също - за да си намеря комфортния начин по който да го ползвам ... за хора като мен, които влизат за кратко мисля че най-удобно е да се пише в личната тема без много разпиляване по другите теми ... като в никакъв случай не се чувствам барикадирана тук - напратоив вратите на този виртуален мой дом са широко отворени за всеки ... от своя страна аз също с удоволствие посещавам виртуалните домове на другите тук и когато нещо ме впечатли дълбоко си позволявам да оставя коментар ...

а за розите и първите лъчи на слънцето - ееееееех на мен ли говориш - тук в долината на розите с това сме израстнали като деца - на колко ученически бригади сме вдишвали аромата на розите в 4 сутринта - много приказни спомени :angelche:

много ти благодаря за поста - накара ме да се замисля :gush: :tzvetentze:


ох малка Ида изскочи ми твоето писание преди да пусна моето сега - смея се с глас тука :gush:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Noel »

"Noel ... знаех, че ще дойде денят в който ще се :gush: с теб
просто те чаках ... :tzvetentze:
ако откроиш някой край себе си, той със сигурност ти носи нещо .... :sbear: :ssun"



Топло ми стана от това,че някой ме е чакал :gush:
Последно промяна от Noel на Яну 16, '17, 09:36, променено общо 1 път.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Noel »

Малката Ида написа::hmmm: Каква планина,какъв Мохамед....? :hmmm:
Форумен хумор,Ида :D
Понякога е неразбираем,но винаги добронамерен :nod:
В превод:Смело напред!
Харесвани сте,внасяте глътки чиста красота.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Малката Ида

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Малката Ида »

;) :angelche:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от clock »

Нека и аз напиша две думички тук. Ако IsaBel се разпилее по темите как ще я издирваме? Скачайки от тема в тема или влизайки в профилът и следейки дирите и. Не ми е в природата да шпионирам хората. А надничайки в профилът и за мен си е точно като надничане през ключалката. Не ми е по вкуса. Харесвам Руми, харесвам начинът и на писане, харесвам снимките и, харесвам енергията, която тя влива тук! И ми е супер приятно да и идвам на гости, тук в нейната тема. Вратите винаги са отворени, както тя каза, слънчево е, уютно е. Ние наистина сме нови и като нови се притесняваме да се ширим из всички теми. Вие сте тук отдавна, някои от създаването на форума, домът си е вас. Нормално е все още, ние, новите, да тъпчем на едно място, да си създадем ъгълче във вашият дом. Харесваме ви, харесва ни тук, надяваме се да не пречим. Дано ни разберете!
Руми, разчовърка любопитството ми с твоите картини! А споменах ли, че обожавам картините? Чакам ги с нетърпение, момиче! :gush:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Noel :gush: имам усещане че ние с теб ще се видим на живо ... имаме какво да споделим ... даже имам чувството че сякаш сме се виждали вече ... все едно те познавам от някъде ....

да пиша в този форум са моите първи стъпки сред хората /опит да се върна сред тях/ ... и добре че попаднах тук ... силата на енергията тук е голяма ... безмълвно само ще се поклоня ... :sbow:
каквото и да напиша - ти вече го знаеш - преживяла си го - изолацията, болката - всичко ....
хората казват, че болката минава ... но тя не минава ... научаваш се да живееш с нея ... научаваш се да сменяш гледната точка ... ако погледнеш от друг ъгъл блатото в което си влязъл - може да го видиш и като полезна градина в която да отгледаш нови свежи цветя ....
не спирам да си повтарям - "всяко зло е за добро" ...
"Няма проблем, в който да не се крие някакъв подарък точно за нас самите. Затова и търсим проблемите – защото имаме нужда от техните дарове." - Ричард Бах :dovolen:
:gush:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Noel »

Десет страници са нищо в сравнение с моята тема,разпростряна на сто :lol:
Чак се чудя ако някой новак има търпението да я разглежда и да пише в нея.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Лилиииии /clock/ обичам те бе часовниче :gush:
точно за това си мислех вчера .... помолих Силвето да ми даде линк ако има тук тема с нейни снимки - оказа се че снимките и са пръснати по темите - за съжаление аз нямам толкова време да обикалям и да ги търся :ssweat:
подкрепям мнението ти :shandshake: :ssun:
/за картините да изровя само пръснатите ми снимки в компа - потърпи часовниче !!! забави стрелките :stongue: /

а новаците я разглеждат Noel иначе нямаше как да усетим че си ни толкова близка :gush:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Isa Bel написа: ... идея нямам 10 страници много ли са малко ли са - нямам никакъв опит във форуми - само тези 10 страници ... но знаеш ли кое ме радва - че не съм ги напълнила аз тези страници а половината са напълнени от хората тук - с много топлина и усмивки - ей на тия усмивки аз отвърнах с другата половина :liubov:
Ти сама си отговори, Иса Бел :nod: ! На усмивката ти насреща има усмивки. Много :D !

А форума работи както си го настроиш - дали ще следиш актуалните теми, или тези, в които пишеш, или своята си - твоя воля. Важното е да се забавляваш :tzvetentze: !!!
clock написа:...Харесваме ви, харесва ни тук, надяваме се да не пречим. Дано ни разберете!...
Е ся се ядосАх, Клокче :evil: ! От близо 4900 потребители, активно пишем примерно около 200. ''Колкото повече, толкова повече. Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед… и това са две гърненца с мед.'' А вие сте такива сладки гърненца с мед :slove: !!! Да не съм те чула/видяла повече да ги дробиш такива, ясно ли е :svekurva: ... :gush: :tzeluvka:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”