Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1011 пъти
Получил благодарност: 2311 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Мария Николова »

А аз пък ти се радвам, че не противопоставяш животинките на хората. :mrgreen:
Ми и ние сме животинки. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от magimei »

Чудесни идеи Руми, винаги мога да се поуча от някой или да взаимствам идеята му :tzvetentze: .
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10108
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1029 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от МГХ »

Прекрасно цвете е нигелата , а твоята снимка е супер. Първото цвете , което посях в моята градина. Просто ръснах семената и като започна сушата през лятото /тогава още нямахме вода / беше единственото , което оцеля . На другата година само се разсели из цялата градина. Просто растение-трева. Нали " всичко живо е трева".
Синигерчетата ти също са прекрасни. На балкана има много птици . Синигерите са в изобилие.
Накара ме да се поинтересувам как се снимат такива красоти. :daaa:
Никога не е късно човек да открие нови неща :angelche:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Tanet »

http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 0%BC%D0%B5" onclick="window.open(this.href);return false;

Чеф зеленогушко, ти писа ли тук :liubov2: ?

ПП: прочети темата, мисля,че ще ти хареса.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Мария Николова и magimei :swink: :sbear:

МГХ хайде Миленка, каквото и да хванеш под ръка все ще ти е кеф да снимаш ... дори и с телефона можеш да снимаш ... а после като ги уловиш ще са си само твои уникални снимки ... аз така се запалих - първо с една "сапунерка" снимах - тези джобните ... и да не мислиш, че сега снимам с хубав фотоапарат - моя даже не е огледално рефлексен - той ме намери - от фото форума едно момче го продаваше за 500 лв втора употреба ... обаче като опознаеш настройките и после като коригираш малко светлина, контраст /има безплатни програмки, има даже и в интернет онлайн коректори / и няма да спреш да снимаш ... ако имаш нужда от помощ - винаги съм насреща... :ssun: а ако искаш по-професионално - има спецове да те насочат какво да вземеш /аз съм само любител :sblush: /

Tanet абе Танче, какво е това изобилие от клонинги ??? :sooo: :sooo: :sooo: .... ми всички пишем абсолютно еднакво - само сме оцветени в различни нюанси ... добре че ме хвана днес лиричното отклонение та да ми пратиш тая тема - не не съм я виждала, как да я видя ... аз тука в тоя форум на няколко пъти вече се давя .... :srain:
срам ме е направо :sblush: .. ма то си личи че съм новак от 5 км. :srofl: :srofl: - благодаря за темата :tzvetentze: ... ще си я изчета по-подробно

млъквам :slips: :slips: :slips:
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от renimoss »

Иса Бел, много се радвам всеки път, когато видя ново мнение в твоята тема. Така увлекателно пишеш и толкова интересни неща споделяш :tzvetentze:
А снимките ти са много красиви - техника и сърце в едно!
Според мен трябва да отвориш отделна тема за котки и да я кръстиш "Котешки импресии" :dovolen:
Имам само една мноооого сериозна критика към теб :svekurva:
Не се казва "често отварям форума ВИ" а "често отварям форума НИ", та ти вече си една от нас :tzeluvka:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Силвия »

Иса Бел, много ти луксозен ресторанта :lol: Аз сутринта разчистих с метлата снега и метнах една филия на нашите пиленца :lol:
А за снимките - предпочитам теми където да гледаме нашите си снимки, а не тези от нета, затова апелирах да отвориш тема :liubov:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

renimoss наистина права си - сега се замислих - все пиша ВИ а не НИ .... повярвай ми Рени седя вече 5 мин ... маркера мига и аз не мога да ти/си отговоря "защо" ... проблема не е във вас а в мен ... мисля че имам респект към вас - вие ми отнесохте главата ... ще ми трябва малко време преди да си позволя да кажа че съм част от вас .... и не на последно място аз вече споделих някъде назад в темата - за известно време се бях изолирала ... изкъртих звънеца от вратата за да не ме търсят, не отговарях на тел. обаждания - само по работа ... даже и от съседката на село се дистанцирах /а тя е много добра жена/ ... случиха се събития в живота ми и предполагам че това е било защитна реакция ...
сега си представи едно гладно дете да го пуснат в сладкарница с лакомства ... като дойдох тук - за една седмица изкарахте от мен толкова думи, колкото за 4 години не съм изричала ...

спомням си Том Ханкс как си говореше с една топка когато беше корабокрушенец ... та аз така с растенията и животните си говорех - изчистиха ми душата ... да, усещам че съм още малко дръпната - но всичко ще си дойде на място с времето

виж ги само - такива другарчета:

[video][/video]

понеже сега зимата стоя само 1-2 часа там - гледат да са плътно до мен, спокойни са че има човек с тях - не са като принцесата ми в апартамента ... тя идва при мен само когато благоволи и да искаш да я погалиш - цъ ...

Силвия Силве аз имах един такъв момент на чуденка дали да оставя тази тема само за идеи и експерименти а да отворя друга тема за бла бла /снимки и лирически отклонения/ - но ме посъветваха да си пиша в тая тема че тя вече ми станала запазена марка - затова не отворих друга ... сега ще си налягам парцалите тука а по-нататък ще видим ....
а за ресторанта ми - катеря всичко надалече от котаните - че голям лов пада :lol:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Силвия »

Ох душичките мили как са накацали :liubov2:
Нашите външни котаци са толкова охранени, че не поглеждат пилетата даже когато им кълват от чиниите :lol:
Аз гледам в пинтереста едни птичи къщи, дето и аз искам там да живея - сега търся кой да ми направи такава :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1011 пъти
Получил благодарност: 2311 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Мария Николова »

спомням си Том Ханкс как си говореше с една топка когато беше корабокрушенец
Уилсън. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”