Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от clock »

Изи, ох изморих се :swhew: на бегом идвам от другата тема "Снимка на седмицата". Там една твоя снимка ме хвърли в размисъл :hmmm:
Моля те, кажи ми с какви стойки и чупки успя да снимаш тая пчелица на туй ниско кокиченце :!: :?: :shock: По корем ли заляга бе, момиче :!: :?:
Снимките са уникални!!! А ти....... ти си Руми Чудото!!! :tzeluvka: И това :gush:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

вчера явно не ми беше ден .... но запазих написаното и днес ще го постна :dovolen:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Тили ... да знаеш как ти се радвам че си тук ... не разбрах на кой балкон остана ... :liubov2: :liubov2: :gush: :gush: .... ама вече ще знам че си тук ... :liubov:
Emilly1212 написа:Чуден разказ в картинки Руми! Тоя Чочко - такъв сладур и разбивач на женски сърца... :liubov2: много е готин. А кокичетата. ..самата нежна прелест. Снимай, снимай, моля...не вилней само в кукундрелската тема. :mrgreen:
:liubov2: :liubov2: ... те вече превзеха бара, навалицата е голяма ... сега е момента тиииииихичко по терлички да се измъкна от там и да ги навестявам от време на време :liubov2: :liubov2:
clock написа:Моля те, кажи ми с какви стойки и чупки успя да снимаш тая пчелица на туй ниско кокиченце :!: :?: :shock: По корем ли заляга бе, момиче :!: :?:
Снимките са уникални!!! А ти....... ти си Руми Чудото!!! :tzeluvka: И това :gush:
:sitwasntme: :sitwasntme: ти сега защо питаш бе Лили - аз се надявах да не стигна до таз излагация :lol: :lol: ... ами по корем Лили ... то за идеята и часове съм изкарвала така на земята .... веднъж снимах на язовира и един приятел ми вика "Ти знаеш ли че тука хората се притесниха - изоставен багаж лежал там на земята в далечината" ... та мен все за изоставен багаж ме мислят - кой знае кога ще дойдат сапьорите да ме гръмнат .... :mrgreen: :mrgreen:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

всъщност чувствам се лекинко изгубена ... и като взема апарата в ръце ... поглеждам малкия свят ... виждам колко естествено, спокойно и чисто е всичко там ... пчеличката хванала "с ръце" чашата и пие с такава наслада аромата на пролетта ... имам достатъчно котаци край мен за да ги наблюдавам как се радват на живота блаженно озарени .... колкото и да пътува човек по света - нужен му е център /стълб/, пристан .... за да не се разпаде човек на хиляди парчета ... сигурно животинките и растенията са това за мен - защото когато съм покрай тях усещам че съм си "у дома" на моето си място ...
вероятно снимките предават това чувство ... аз съм само проводника .... виждам как това което ме омагьосва минава през мен, после през снимките и .... стига до вас - омагьосва и вас .... :liubov:
/чудно е че е измислен фотоапарата :sheart: - за да можем да си разказваме приказки/

хайде още малко пролет:
ей така се папка с кеф - като прасенце :liubov2: ... мляс мляс....

Изображение

докато се омажеш целия с кеф

Изображение

и малко пролетни цветчета...

Изображение

Изображение

тук сме даже и с розова панделка:

Изображение

:liubov: :liubov:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Леле... :o :shock: :shock: :shock: ! Не ги обичам твърде насекомите, ама твоите са уау :sooo: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Emilly1212 »

И аз викам лелееее.....чудо е тук. :liubov: Благодаря ти Руми, че омагьосваш и нас. Колко му трябва на човек...ех, такава радост ми донесе с поредната ти порция красота! :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Златка Трънова »

Леле, колко били красиви насекомите! Ами те ,почти като цветята! Благодаря , че ми отворихте очите за тази красота!
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Daniela Pargu »

А колко трябва да ти е голямо сърцето,за да я допуснеш тази красота!? :ssun: :slove:
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от serena »

Изиии :liubov: :liubov: по принцип не пиша, но не мога да не изразя възхищението си от това чудо на природата, с което ни правиш съпричастни :liubov:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Оля »

Еха,,,! Девойке :gush: и да тичам срещу теб, не мога да те стигна! Голяма майсторица си! :tzvetentze:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от milena02 »

Искате нестандартна идея ли? Заповядайте! Снощи в един рок клуб направих перце за китариста, който си беше забравил неговото. За целта извадих ножичка за маникюр и... кредитната си карта! Стана чудно перце и вилняхме до зори! :ieeemyzh: Ако някой ме пита обичам ли музиката, нищо няма да му кажа... В банката ще обясня, че съм си загубила картата, иначе рискувам да извикат санитарите...
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Daniela Pargu »

В любовта всичко е позволено :svekurva: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”