Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

таз Бела бе .... бе не може да има такива котки !!! и Джи Джи ... и виждам из форума още много от тях .... те да не вървят с розите тука? Размножавате ли ги във форума ? :sthinking: :ieeee:
само аз си нямам таквази ...
.... сега да тичам да храня селските котани - че те от форуми не разбират - на манджата са спецове
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1511 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Гео, граф »

Isa Bel написа: ... и виждам из форума още много от тях .... те да не вървят с розите тука? Размножавате ли ги във форума ? :sthinking: :ieeee:
само аз си нямам таквази ...
Съвсем точно позна, че се размножават тук във форума :angelche: ! Лютамила направи толкова много хора щастливи с нови котешки другарчета - и във Варна, и в Русе, и къде ли не из Българията има нейни котьовци :liubov: . Само да си кажеш и Люси ще се постарае да станеш една от нас :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bell

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от bell »

Малката Ида написа::hmmm: Каква планина,какъв Мохамед....? :hmmm:
Форумът е планината, а Мохамед е всеки, който е част от него :liubov2: а, аз съм една микро частица, дето не знам с каква лупа на оптиката трябва да се търси.
ой, ой, сори ако сте ме разбрали грешно :lol:

Темата "Представете се" далеч не е най-четената, даже хич. Това не е от липсата на внимание и нелюбезност на хората, а защото не оставя време да се разглежда всичко. Ако, човек трябва да прочете и разгледа, отговори из темите и личните не остава много време. Но, тук винаги ще има хора, които ще напишат по едно - Добре дошъл!
Някои само се представят и отиват в темите пазари, без да участват във форума и т.н.т.
И изведнъж поглеждам и виждам 10 страници увлекателни разкази.

="Isa Bel"

за хора като мен, които влизат за кратко мисля че най-удобно е да се пише в личната тема без много разпиляване по другите теми ... като в никакъв случай не се чувствам барикадирана тук - напратоив вратите на този виртуален мой дом са широко отворени за всеки ... от своя страна аз също с удоволствие посещавам виртуалните домове на другите тук и когато нещо ме впечатли дълбоко си позволявам да оставя коментар ...
Isa Bel, clock не приемайте ми думите ми буквално. Човек ще пише, както му е удобно и това е свободата на форума и как той иска да общува в него. Знам колко е объркващо първоначално и всеки от нас се е губил в това море. Изобщо не се притеснявайте дали, кога и как ще отговорите на нещо. Всички знаем, че за всеки нов е трудно и няма човек, който да не подхожда с умивка и с разбиране.
Писах го с друга идея. Isa Bel, на няколко пъти пишеш, че това е градински форум и не знаеш ти самата къде си точно в него и дали да пишеш.
После вадиш едни тубро суперски снимки, разказваш супер увлекателно и какво ми оставя освен да ти покажа къде можеш да разказваш и показваш своя свят, ако искаш. Разбирам, че във фейсбук всеки си има своя стена, но тук всяка тема е негова стена и е добре дошъл!

Хайде, спирам, че се почувствах, като административен управител, а това изобщо не съм аз :lol:
Аз съм Хъни Белият мустак :angelche:
Изображение
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от tili »

Днес минах без пуканки на балкона, но пък съм на едно дъъълго кафе :) Така е като стане човек по-късно, защото е чел приказките на братя Грим до 5 сутринта. Котката Изабел направо ме изуми с благото си поведение. Очевидно е снизходителна към макро-маниите на стопанката си :lol:
Темата си е твоя и ще си я пълниш с каквото ти душа поиска. А за посещението - нали ще ходим на розобер при ИвТарлен, та... Колко му е да ги съчетаем, там сме с преспиване :) ЧНГ, впрочем :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от calico »

Белисима, и на мен ми се искаше ИсаБел да попише и другаде- има теми за зеленчуци, за доматки, за какво ли не, пък нейните снимки направо са си за отделна тема за майсторска фотография.

сигурно ще стане, с времето.

ИсаБел, на собствения ти профил има опция "виж всички мнения на потребителя".
така винаги можеш да си припомниш къде и какво си писала :daaa:

не се притеснявай за нищо, каквото когато и където, пиши си :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Гео, граф написа: Съвсем точно позна, че се размножават тук във форума :angelche:
а сега де! ... може ли толкова красота на едно място ... невероятно !

bell написа: аз съм една микро частица, дето не знам с каква лупа на оптиката трябва да се търси.
аааааа Бел ша та намеря да знайш!!! :swait: дори и да се скрийш зад мустака на паяка :sgiggle:
и като чуеш ... Дзак! .... ти да видиш тогаз! :stongue:
а за административен управител съм писала calico - ти къде отиваш? ... тука ред си има :srofl:
за Хъни Белият мустак - дундьо една цИлувка по нослето ... голям сладур !!! :gush:


оффф calico ... аз за доматите не съм забравила - и за това ще пиша - ама голяма драма е там ... моите доматки живеят на 2С в момента в караваната въпреки че има включено ел. одеало - мани мани ... ако го докарам до "тез червени доооомати..." ще трябва да черпя :sgiggle: ще има втори тур насяти другия месец ... а ако от тези излязат доматки ще ги нарека сорт "Ескимоси" - ще са обновени, подобрени, селектирани и пригодени за зимни условия :srofl:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

tili написа:А за посещението - нали ще ходим на розобер при ИвТарлен, та... Колко му е да ги съчетаем, там сме с преспиване :)
оооооо да подготвям от сега тогава театралната програма :sgiggle:
чакам ви Тили - много ще се радвам да се видим :ieeee:
mama_li

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от mama_li »

Напоследък се присъединиха много симпатични хора към нас! Иса, невероятно попълнение си! От самото начало съм на първия ред, само без пуканки ;) !
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от calico »

mama_li написа:Напоследък се присъединиха много симпатични хора към нас! Иса, невероятно попълнение си! ;) !
Да бе! Отде се взе тоз качествен народ в последно време? :mrgreen:

ИсаБел, хич и да не ме слагаш в такава скучна ниша като форумно администриране :evil: нье и нье!
измисли поне по красива дума :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Силвия »

clock написа:Руми, разчовърка любопитството ми с твоите картини! А споменах ли, че обожавам картините? Чакам ги с нетърпение, момиче! :gush:
И моето и моето (напоследък нещо съм като патето и пилето) :lol: :lol: и аз чакам
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”