Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15818
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 711 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Лупините :o :shock: ... бошкей, каква красота :potekoha: :potekoha: :potekoha: ... Изи, дали комшуто ти няма да се смили да даде някоя семка, а :sblush: ?! Молямолямолямоляяяяяяяя :angelche: !!! И не ми разправяй, че няма с какво да снимаш - ти и с Нокия 1616 ще се справиш перфектно :nod: :daaa: !
Isa Bel написа:... Това май ми е второто публично обяснение в любов ... Графиньо, затвори си очите ..... :liubov2: :liubov2: :sblush: :sblush: ...
Аз не ревнувам,не-не-не, не ревнувам, ама никак... :sangry: ... Добре де, айде, щом е за Сиската, ще го преглътна... някак :sworried: ... :sbear: :skiss: :slove:

ЧуФствам се така - с четири уши :ssmiah: :ssmiah: !

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Ахххххх :potekoha: Какава красота ,какви съвършенни снимки! :potekoha:
Липсваще ми това Изи,този стимул...и тази благородна завист :mrgreen: Прекрасссссно!
Сигурна съм че е въпрос на малко време ,да се сдобиеш отново със нужната техника и да заблестиш още по ярко!

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Гео, граф написа:Лупините :o :shock: ... бошкей, каква красота :potekoha: :potekoha: :potekoha: ... Изи, дали комшуто ти няма да се смили да даде някоя семка, а :sblush: ?! Молямолямолямоляяяяяяяя :angelche: !!!
Гео с тоз размер на поляната не една семка ами магазин мога да отворя за семена :liubov2: :liubov2: - ще те уредим :dovolen:
а глупотевините ти Гео .... ех тези глупотевини ... пъстра си като дъгата и зареждаш много - затова те обичам лудо момиче - и с две и с четири уши :liubov2: :liubov2: :hihihi:

Иде ... апарат няма, но поне снимки има за показване ... когато дойдох тук първо в твоите снимки се влюбих ... не спирай ... всяко нещо, което снимаш говори

дъждовен ден ... подсетих се за окъпаните кандилки пак от двора на съседката

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

хех .... докато ги наредя и .... слънцето се показа тук ... :dovolen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15818
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 711 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Изи, пожелавам ти в най-най-скоро време да имаш отново апаратура - това око и тази ръка трябва да бъдат въоръжени постоянно и непрекъснато :nod: !

Йееееее, ще си имам лупинииииии :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: !!!!!!!!!!!!!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bell

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от bell »

Isa Bel написа: и сърничката, която я беше посетила .... няма да ми стигне времето да изброявам :dovolen:
......................
Сърничка :hmmm: вкара ме в мисли, кога ли е идвала :idea1:
При мен обичайно гостите, пришълци са такива :lol: не много романтични, леко шумни и грачещи с неповторим поглед :lol:
Изображение
Isa Bel, много се радвам за астрите :liubov: :ieeee: те са ми част от есента и последното жужене преди зимата на пчелите покрай тях.
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

bell написа: Сърничка :hmmm: вкара ме в мисли, кога ли е идвала :idea1:
При мен обичайно гостите, пришълци са такива :lol: не много романтични, леко шумни и грачещи с неповторим поглед :lol:
Бел от де намери таз снимка - това юрдечка ли е кво ли - незнам не ги разбирам тез пернати .... ама уби цялата романтика :ufff: ... обърна лодката на брамина и аз, ей ме на седя тук мокра кат къпано коте ....

ето .... гледай и разправяй ... де е била таз среща .... :liubov2:
/за никъде си ти без мен, няма кой да ти подрежда архивите :hihihi: :hihihi: /

Изображение

а за астрите - разкошни са Бел - стават все по-гъсти и по-гъсти ... притегателна сила за всякакви хвъркати - пеперуди, пчелички ..... оххххххх къде ми е фотоапарата :ufff: :ufff: ....
вчера мислих да ти звъня - сега е момента да тестваш макрото ... миналата година слагах хранилки и поилки в градината за пеперуди и пчелички а сега виждам че астрите са естествена притегателна сила за тях ...
ще очаквам да събудиш темата с Алиса :gydigydi: :gydigydi:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Margaritenia »

Руми, немея пред красотата, която си уловила в обектива:) Вдъхновяващи снимки...
И едно сърчице в мекицата от тази сутрин, ей така да прави компания на твоите картофи :liubov2:
Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
bell

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от bell »

Isa Bel написа: /за никъде си ти без мен, няма кой да ти подрежда архивите :hihihi: :hihihi: /
:lol: Дааа, тази ли? Вярно, бях я забравила :tzeluvka: А, пернатото не го обиждай виж какъв романтичен поглед има :sitwasntme: :lol:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

йеееееееее мекицата !!!! Margaritenia много ме зарадва ... бях на село когато я видях и се хилих до уши от кеф :liubov2: .... напоследък тези сърца се появяват често ... има сърце и в небето на снимката от Емили /Emilly1212/ ... откроява се ясно в облаците в дясно:

Изображение

нека бъде така - имаме нужда да ни се напомня ...

напоследък се случват доста неща, които ме изненадват и радват с пълна сила - така силно та чак ми гърмят бушоните :liubov2: :liubov2: ... и у мен напираше едно непреодолимо желание да отворя нова тема :

"Гърмят ми бушоните"

помня как Лаленцето реши че новата ни Кукундрилска тема ще се казва "Бойлери за баня" - ми няма лошо щом така е решила жената - то е ясно за колко изтрещели ни взима :liubov2: :liubov2: ... а сега тази тема би отговаряла напълно на тази битова ориентация :lol: :lol:

Поредният гръмнал бушон беше вчера ..... този път е виновна Графинята /сега си я представям как се свива ококорено в недоумение - ма няма нужда Графиньо ти и без това си дребничка - по дребна от това не мойш стана :liubov2: :gush: / ... а защо е виновна Графинята ... някъде назад по темата ми беше написала:
Гео, граф написа:И не ми разправяй, че няма с какво да снимаш - ти и с Нокия 1616 ще се справиш перфектно :nod: :daaa: !
Графиньо нямаше си друга работа ти .... :svekurva: ... гледам вчера тия прелестни астри и живота, който кипи по тях и ... и .... подивявам ... как можаха точно фотоапарата да откраднат ... ми да бяха зели косачката - поне щях да имам оправдание да не кося :ufff: :ufff: .... сърбяха ме ръцете и ... и всички гънки на мозъка ... как да заснема тез красоти :hmmm: :hmmm:

и .... :idea1: ... блесна - кат светкавица разцепи мрака /ММ щеше да изпада от стълбата посред гроздобера/... крадците са пропуснали Рейнокса - това е една увеличителна лупа, която се щипва на обектива ... а някъде из шкафовете имам едно старо сапунерче ... наострих уши и почнах да мисля как да закача лупата на сапунерчето като няма как .... ми тя лупата по тежка от фотоапарата :hmmm: :hmmm: :liubov2: :liubov2: ... пробвах с ластици - цъ тежи и пада ... и тогаз реших - с лявата ръка ще държа лупата, с дясната ще държа фотоапаратчето и ще цъкам спусъка да снимам ... това ако го напиша в някой фотографски форум ще ги е яд че не е имало някой от страни да ме снима :liubov2: ... с тази лупа се снима от около 10 см - тоест аз с цялата хахава система трябва да се доближа до пеперуда, пчеличка или буба на тези 10 см и да не я изплаша ... при което от всички тези неудобства ми трепереха яко краката и двете ръце :liubov2: :liubov2: ... смея се сега докато пиша даже .... ето цялата трепереща система /явно е треперила в синхрон :liubov2: / какви мигове красота успя да си запази:

Изображение

Изображение

другите ще ги пусна в темата за Алиса ...

толкова яко се почувствах вчера, че все едно съм уловила рибка с двете си ръце :ieeee: - може да не са кой знае какви като качество но ... ех, важното е че ВИНАГИ ИМА НАЧИН! - благодарности Графиньо - за ползотворното изръчкване :liubov2: :sbow:

връщам се в къщи и какво да видя ... Бел е снимала също :D - същите тези астри ... все едно сме били на едно място с нея в този ден - поредната порция усмивки :dovolen: :dovolen: ... и тъй като моето старо апаратче снима много бавно аз пчелички не успях да уловя но Бел ги е уловила блестящо - отивам да допълня темата на Алиса с още снимки от нейните астри :ieeee:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15818
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 711 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Isa Bel написа:... Поредният гръмнал бушон беше вчера ..... този път е виновна Графинята...
Отричам :sneee: ! Не бях аз :angel2: :semo: :stmi: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”