Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

:lol: :lol: :lol: Графиньо много си добра !!! - улови ме за опашката :lol: :lol: бях затворила вече и аха да потеглям за село ... копнала съм друг линк /за мен се вижда но за вас не/ ... сега се надявам че работи :dovolen:
айде че умреха котаците от глад :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Е ся ми дойде сЪрце на место :nod: ! Прелестни са ти астричките, Изи :daaa: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

и освен слама днес да покажа малко цвят - за настроение ... :D
това са снимки от поляната на съседката - е толкоз много лупини на едно място не съм виждала :shock: :potekoha:
тя ги оставя всяка година да се самонасяват и такива уникални комбинации от цветове се получават че всяка година съм така :potekoha: :shock:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Еми знам .... и ти си знаеш :liubov: :gush:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Emilly1212 »

Руми, :liubov: прекрасни са лупините на твоята съседка :potekoha: :potekoha: :potekoha: Никога не съм виждала толкова много на едно място. Много ги харесвам, но и охлювите харесаха моя единствен прекрасен лилавко....изядоха го. Едва един цветонос видях. Твоите снимки са невероятни! Благодаря ти! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Тутти »

Подскочих като видях тези снимки. Само в едно списание, в което темата беше за лупините съм виждала такъв разкош. Благодаря, че сподели. Колкото повече, толкова повече, вярно си е.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Силвия »

Гуш Изи :gush: Радвам се, че си тук, липсваше.
Лупините са страхотни, страхотни, страхотни!
Другите събития не искам да ги коментирам, че ставам друг човек :twisted:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

айййййййй Сисчоооооооо :ieeee: :ieeee: :ieeee:
боже колко ми липсваше .... щях да карам кукундрилите да те издирват и да те доведат тук за ушенцата ....
ах как телепатично се появи само .... :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:

помниш ли как ни подлуди едно време с тоз клип :

[video][/video]

бях ти обещала нещо - имам изненада за теб .... :liubov2:
да не мърдаш от форума !!! - скоро ще те изненадам :hihihi:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Силвия »

Докато те чакам ти слагам едно поздравче... при мен.. при теб... при мен... хайде при теб, че моята тема е потънала и не мога да я намеря :lol:

[video][/video]
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Сиска, отвъртя ми бушоните !!!!! :sbear: :slove: :skiss:
отново и отново .... незнам как го правиш но имаш толкова силно въздействие върху мен .... слушам поздрава и ... пускам го пак и пак и ... очите ми текат ... ще ми се да пробия дупка през компа и да мина през това необятно небе осеяно със звезди и да дойда там където си ти - дори и на другия край на света да е .... и да те прегърна силно ... :gush: :gush: :gush:

... домати, зарзавати, цветя .... нищо няма такова значене колкото хората, които срещаме тук в точното време да ни пратят заряд и да полетим ...

Ноелита каза нещо много хубаво преди в кукундрилската тема .... сега ще го намеря ...
Noel написа: Да споделя ;) това е най-красивата тема,която сме имали.На моменти става магично преливане и препокриване.
Това от балкона трудно се схваща,трябва скачане в казана .
магично преливане и препокриване - това е ...
това е ... толкова малко му трябва на човек ....

а докато търсех думите на Ноел .... боже, колко сме били близки, луди и свежи ... не е за вярване че сме съпреживели такава емоция заедно

Това май ми е второто публично обяснение в любов ... Графиньо, затвори си очите ..... :liubov2: :liubov2: :sblush: :sblush:

Сиска, помня първото ти лично писмо до мен - как искаш да хванеш влака на момента и да дойдеш да снимаме макро .... "ами да дойде детето като желае" - си казах ... бях убедена че ми пише дете ... а сега едно друго дете иска да хване влака и да дойде при теб Сиси ... :liubov:

много ти благодаря Сис - имах нужда от този заряд, който прати към мен ...
а дали ще се върне онова магично преливане и препокриване ... кой знае ... но поне го изживяхме веднъж ... тази нощ ще спя с усмивка ... обичам те! :tzeluvka:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Tanet »

Изи, радвам се, че още някой е осъзнал, че чудесата в живота съществуват и не са измислица. Просто трябва да имаш очи и сърце за тях и най-важното да вярваш в тях безрезервно. Тогава влизаш в резонанс с мисловното поле във Вселената и мислите се материализират. Затова да се мисли позитивно е много важно и да се разчитат знаците на съществуването също, но трябва да се развива шестото чувство-интуицията, а тя ни е позакърняла. Също е много полезно да се завръщаш том откъдето си тръгнал и да продължиш от там до където си спрял. :tzvetentze:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”