Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

айде - гУтово ... отворих темата ... купона предстои :liubov2: :liubov2:
bell

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от bell »

О, Исабел благодаря ти :liubov:
Този охлюв е кристален със заледени антенки :liubov2: а, гъгрицата е голяма фешън тигрица :lol: рози ша ми яде тя!

Това с фризерите и т.н.т. ми бе много забавно да го чета. Изобщо не съм се замисляла, че е толкова трудно снимането :lol:
Въоръжението ти е супер, но знам колко е важно и какво око седи зад него. Прекрасни снимки правиш! Реално от каква дистанция снимаш?
Ще чета, чета и ще видя какво ще е най-удачно за мен. Леко далечното си е добре за първи стъпки, а има ли изкривяване?
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Бел, точно така - опитай първо по отдалечко ... например аз снимам от 50 см по-големите неща - пеперуди, охлюв, скакалец ... за малките които са по ситнички от 1 см тогава слагам Рейнокс лупата ...
Аз не разбирам много от фотография - любител съм и каквото са ме съветвали приятели фотографи това съм купвала ... затова е хубаво да разпиташ за твоя фотоапарат кое ще е подходящо ... когато си по далечко няма опасност да уплашиш бубата и тя да избяга ... с малките неща е по-сложно защото с лупата Рейнокс снимам от 5 см ... представи си как трябва да се сгънеш, да се навреш там където е обекта и да не го уплашиш да избяга ... :D
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Светката »

Изображение
Всичко което ,си показала е по-вече от перфектно.Харесват ми нестандартните ти идеи и експерименти.
А снимките са невероятно красиви :dovolen: Продължавай младо момиченце със същият хъс. :daaa:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от elmaz »

Стига бе, толкова са красиви тия буби! :shock:
Тая природа какви хубавини е направила.
А роличката с коланчето ме разби.
Невероятни снимки!
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Светка изненада ме ... не очаквах такова посещение ... благодаря :sbow: ... за думите и пожеланието... усмихна ме
Животът понякога се изпълва с поредица от случки, които идват за да ни окуражат ...
застават като знаци на пътя ни ... :sdovolen:

току що изгледах един филм - и това ме усмихна .... /2 усмивки за една вечер - тя вече е хубава :sdovolen: /
/копирам субтитрите от филма/

"Сеньора,
между Австрия и Италия има една част от Алпите, наречена Семеринг.
Невероятно стръмна е и е във високата част на планината.
Построили влакова линия, която да свързва Виена и Венециия.
Построили са линията, още преди да съществува влак, способен да мине от там.
Но те са я построили, защото някой ден влакът ще мине."


elmaz :sdovolen: :stongue:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от milena02 »

Прекрасни, прекрасни, прекрасни снимки, Иза! :gush: С нетърпение чакам пролетета, за да се наслаждавам но нови твои кадри.
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Isa Bel »

Луис ... :gush: :liubov: ...
знаех си че някой ще разпознае филма ... приказно място ... приказна къща ... бях като омагьосана ... даже още сякаш съм там ... /едно момиче от форума ми каза за "Под небето на Тоскана" ... след като и казах че харесвам "Добра година" с Ръсел Кроу - пак с такава старинна къща и сходно настроение - само че в красивата Прованс/ ...
пфу - аз май гледам тези филми само заради старинните къщи и приказните места :liubov2: ....

Миленски - ти чак сега ли ги видя бе пиле :mrgreen: ... ей, обсеби те тоз Симо :liubov2:
ние отворихме темата за Алиса и ще ги изсипваме там да са накуп - Идето, Силвето, Бел и всички други - там ще творим красоти :ssun:

в тоз зашмулен, мрачен ден ми се ще нещо слънчево

Изображение
Lois

Re: Нестандартни идеи и експерименти :)

Мнение от Lois »

Любим ми е и на мен :) след това прочетох книгите, ама там тя е със съпруг и я няма таз романтика, хаххаах :)
Вплита множество любими неща - Италия, храна, къщи, градини, пътуване, аморе :)
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”