Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Лилия! :tzeluvka:
Посрещни я с радост, изживей я с любов и я изпрати с успехи!!!
Късметът и здравето да бъдат постоянни гости в дома ти!!! :liubov:
Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5595
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1837 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Тутти »

Пожелавам ти часовника да отмерва хиляди часове на щастие и вдъхновение през настъпилата 2017 година.Бях поизпуснала от поглед какво става в градинката ти,че аз пък се занимавам с кученца и ми минава времето по някакъв забързан часовник,споделям,понеже разбираш от часовници. :hihihi:
Е много е красиво с тази вистерия,магнолии и добрите ти замисли.И каквато роза ти каже calico,направо не мисли,тя е гуру и знае най-добре.Много хубави лехи имаш,много подреден двор и много уважавани котки.Няма да показвам тези снимки на трите ни дворни котки,които заради кученцата не влизат вкъщи.Имат топла къща и много храна,но толкова.А твоите са много големи чаровници,господари.
Да ти е прекрасна Новата 2017 г. и често ще наминавам оттук.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Kaira, благодаря ти за пожеланието! :tzvetentze: Пожелавам ти Новата година да изпълни всяка твоя мечта! Да бъде благодатна за теб и хората, които обичаш! И за градината ти, разбира се! :nod: Благодаря ти, момиче мило!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Тутти, най- добрият начин да разбираш от часовници е като не се съобразяваш с тях! :lol: Ей това е несбъдваща се мечта :lol: Всяка нова година си го пожелавам и все не ми се получава. Но на теб ти пожелавам именно това - време! Много време, страшно много време за всички/ всичко, което обичаш! За хората до теб, за прекрасната ти градина, за чаровната Марая и малките бебоци, за другите кучета, време за вдъхновение и време за отмора! Време за усмивки и време за обич! Безценно е!
А моята малка градина с нетърпение ще чака напътствията и съветите ви.
Тутти, благодаря ти от сърце за пожеланията! :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Гео, граф »

Изображение

Ей, Часовниче, давай да се жуберкаме нещо и с теб, че с Иса Бел нещата загрубяха :sgiggle: ... Днес съм в съкрушително весело настроение и действам на принципа на вихрушката :shappy: :swink:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Мария Николова »

и благородника Мъро

Изображение
Лили, никакъв Мъро, той си е направо Сър Мър!
:swink: :ssmiah: :slove:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Noel »

Часовниче,прочетох те :D
Добре ,че Графинята повдигна темата...
Харесвам хората ,които тръгват със сърцето напред.
Всичко при теб е приказно и носталгично. :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

:lol: :lol: Графиньо, тук съм!
Мери! :gush: Ноел! :gush:
Нека "жуберкането" (нова думичка научих) започне сега! :lol: :lol:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от tili »

Аз пък няма сега да се жабуря, защото съм в официално настроение. И така:
Добре дошла, clock, добре дошла, адашке! И аз съм Лиляна, нищо че в Нета се маскирам на tili :) Иначе - много си харесвам името и всичките производни от него, с които ме наричат приятелите. Съжалявам, че късно виждам темата ти, открих те по разни коментари и ето - издирих те :)
Много ми хареса разпределението на градината. Спретнато, с пътечки, хубава ограда, обработени терени, стари растения и най-вече мерак за работа. Ще стане чудно! :stiskam: И тоя чемшир го пръскай отвън и отвътре с Нуреле и Топсин, за да го опазиш от чемширената чума, която ги унищожи поголовно из цяла Европа. Аз навреме се усетих и засега моите си живеят и зеленеят.
Има си растения за всичко, не я слушай Калико. Тя под орехите си рози гледа :lol:, та нямало да расте под бор. Ще расте! Аз се регистрирах във Форума точно заради сенчестата си градина и намерих решения. Ако ти е интересно - разходи се из моята тема и ще видиш групи и под стар орех и под стара ела и туи. Само трябва да повдигнеш местата за засаждане с 30-тина см пръст, за да няма конкуренция при корените.. Камъните (псевдоалпинеум) много помагат и събираш огромен брой сенчести китки :) А пък като си предстявя Дунава какви дънери и клонаци изхвърля и те могат да влязат в работа като декор.
Поздрави на свекърва ти и гуш на котаните и теб :gush:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

И понеже темата е в "Представете се" - ето, това представя мен самата най - добре
[video][/video]
Има от всичко. Любима музика, любима епоха, любим автор (филмът "Stand By Me" е екранизация на новелата на Стивън Кинг "Тялото" ), любима природа. Обичам приключенията, вярна на приятелството, подвластна на емоциите, влюбена във влаковете, неразумна до лудост и щастлива на "макс", когато има на кого да кажа: "Остани до мен". Това съм аз.
Оставам с вас! Моля, останете до мен!
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”