Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от calico »

Хубави рози си получила, Клокче, да ти цъфтят и да растат здрави.
и игликите ти са прекрасни, и солидна полянка си имаш. :daaa:
хайде понапиши малко какво би искала да имаш, че сега му е времето за вадене и местене
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Не знам какво искам, Калико :oops: Всяко цвете ми харесва. Напоръчах доста разсадчета от Миша, но знам, че няма да са достатъчни. Много е голо при мен и като ги разпръсна все едно нищо няма да съм насадила. Но засега това. Тази година ще ми е учащата се година. За всичко. Хем ще им се радвам на цветенцата хем ще ги наблюдавам - моите, а и вашите и ще си водя записки в тефтера :liubov2: И все пак всяко цветенце е добре дошло, ако някой има нещо излишно с радост ще го приема :liubov:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от calico »

Имаш ли сенки да ти пратя нещо за сенчести места? Щото аз на слънце имам само рози, друго нямам
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Имам сенки. :ieeemyzh: И плътна сянка имам и шарена, и следобедна :nod: Което ти е в излишък, Калико, много ще се радвам да го имам :liubov2: Съжалявам, че нямам повече от игликата, за да ти изпратя и аз :snif: Туфите бяха много големи, останали от години, и на есен ги разделих и насадих на полянката. Каквото остана една леля на ММ го взе всичкото. Ако знаех, че ти ще търсиш напролет щях да спестя на лелята навеждането от саденето.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от calico »

неее, не се кахъри за игликите, те след две години ще станат толкова нагъсто, че ще е приказно. :daaa:
на мен вече ми писаха, и ще ми пратят достатъчно

дай на лични адрес за получаване, само малко са спрат тия дъждове и ще ти пратя туй онуй за сенчесто
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от сюзан »

Clock, ако искаш мога да ти пратя от простия хемерокалис. Моят е на шарена сянка. Снимката е от нета, нямам моя.
Изображение
Ако имаш желание, прати ми адрес на лични. На мен ми е удобно с Еконт. За теб добре ли е?
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1464
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от vanina_g »

clock, разгледах твоето местенце и много много ми хареса! :dovolen:
И тук да ти благодаря за подкрепата и ще следя с интерес сенчестото място, че и аз имам такова - като му дойде времето, да съм готова :tzvetentze:
Аватар
elitka
Виенско кафе
Мнения: 372
Регистриран на: Окт 12, '16, 12:51

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от elitka »

Лили, и аз се записвам да следя темата ти :dovolen: Беше ми интересно да се разходя из твоя двор и бъдещата ти мечтана градина :daaa: Ще стане страхотна, точно такава, каквато си я представяш и искаш, само имай търпение :nod:
Прати и на мен адрес на ЛС. Ще видя какво имам за разреждане и ще ти пратя :gush:
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 369
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 129 пъти
Получил благодарност: 352 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от радост-31 »

Здравей! Имам малко излишни от тези- ириси, детелини и целогодишни ягоди. Мога още утре да ти ги пусна. Куча марка са и стават за пълнеж, докато си напълниш градинката.

Изображение

Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Калико, забравих да ти благодаря! :oops: Ама съм и аз!... :ufff: Огромно ти благодаря, Калико! :liubov: Ще пратя адрес на лични. И! Каквото можеш, когато можеш!
Благодаря ти! :tzvetentze:
Сю! Сю! Сю! :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Искам, много искам от тези хемерокалиси! :ieeee: В поръчката от Еурохоста не можах да си поръчам повече (само два и един ми е подарък :liubov2: ) щото надделяха хостите :mrgreen: , но се бях зарекла наесен да си поръчам точно от тия, обикновените! :angelche: Ще съм страшно щастлива ако ми изпратиш :tzeluvka: :gush: Благодаря ти от сърце, мила Сю! :liubov: Когато видя някой да пише от Стара Загора лекичко ме свива отвътре :snif: Обичам я. Градската градинка, Аязмото, бул, "Митрополит Методи Кусев", Пето основно, градинката на Алана, нашият блок.... :snif: Ще ти изпратя адрес на Еконт. Той ми е най удобен. Целувки и прегръдки, Сю! :tzeluvka: :gush:
Елитка, :liubov: както казах и на Калико. Каквото можеш и когато можеш. Трогнахте ме момичета! :gush: :tzeluvka: Толкова сте добри! :oops:
Радост! Мила, слънчева Радост! :liubov: Ще си правя пътека от ириси :liubov2: Или по скоро от двете страни на една грозна циментова пътека ще насадя ириси! :angelche: Обожавам ги! Много отдавна с мечтая за това, видях една снимка в нета и оттогава не ми е излизала от главата :angelche: Така че искам, искам, искам от този ирис! :ieeee: И детелинка искам! :ieeee: Ще я насадя покрай новите борчета! :ieeee: И ягодки искам! :ieeee: ( Боже, колко съм нахална! :oops: :oops: ) ама малко да са, Радост! И тях край борчетата ще насадя. Все едно съм в гората! :liubov:

Момичета! :liubov: Имам за раздаване единствено от този ирис. Бабешки е, но е едър и цветът му е хубав. Ако искате, пращам веднага!

Изображение
Изображение
Изображение
Момичета, още веднъж, огромно ви благодаря! Прегръщам ви! :gush: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”