Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Дай Боже! Те да растат, а ние да сме живи и здрави да им се радваме!
:gush: :tzeluvka:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от iv.tarlen »

clock, това са три призрака!Доста си се потрудила, резултата ще е уау.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Димана »

Лиле Пиле! Като чета тук...Какъв град, бе мила, какви 5 лева??? С този размах на мислене и действие си само за къща с двор...големичък по възможност. :D
Стартирала си чудесно. Благородно ти завиждам за глицинията. :potekoha: И за магнолията. :potekoha:
Подредила си новите растения, сега чакане му е майката. Много хубав период, когато ходиш с кафето, оглеждаш, радваш се на новите сантиметри, говориш на цветята...оглеждаш се някой да не те чуе, щото не знаеш как ще го разтълкува...Абе въобще, идилия цветарска. :ieeee:
Радвам се, че си тук! :tzvetentze:
И да спрете да кукундрилствате тук с Графинята! Има си място за това! :hihihi:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Ава_и_мама »

Привет, Клокче!
Известно време минавах на бързо и съм пропуснала темата ти. В момента съм на село и мога да ти изпратя от: арабис; иберис лилав; мъхнат рожец; камчатски седум; делосперма виолетова или лилава :hmmm: ; бабина хоста; каменна роза; заешко ухо; седими на ,които не им знам имената; едногодишни ( за десетина дена ще са пораснали). Трябва да ме посъветвате как да ги запазя при изпращането, щото нямам опит.
Ще се радвам да имаш и от моите цветя(Авета)! :tzvetoman: :gush: :tzeluvka:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Ив, така е, призрачета са :D И как да не ги обича човек! :ieeee:

Диманко, ти да не си ме видяла от някой сателит?! :shock: Ами че аз точно така правя! :D Ако вЕрно някой ме наблюдава (без даже и да чува какво говоря!) ще рече тая съвсем се е объркала горката :lol: Ами че аз ходя сутрин, обед и вечер да ги обикалям. Запаля цигара за почивка и пак на обиколка :angelche: Това грубо през час. А те милите, за да ми угодят, растат не с дни, а с часове :mrgreen: Знам, че всяка една от вас е изпитвала и преживявала същото, затова и ми е леко и лесно да си споделям с вас :liubov: А колко ми е хубаво.....

Ави :ieeee: ще се радвам да имам и от твоите цветенца! :ieeee: Бабина хоста имам, не ми изпращай. :ieeee: А от другите нито едно нямам. Но, моля те, по малко, че ми е една педя дворчето :gush:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от ToBo »

clock написа:
Диманко, ти да не си ме видяла от някой сателит?! :shock:
Аааа, не е :lol: Просто всички така се държим ;) Децата казват "мама отива да говори с цветята" :mrgreen: А като стане заплануваното, смятай, че през юни за пет пари работа няма да можеш да вършиш :snif: Зазяпваш се и забравяш къде и за какво си тръгнал :dovolen:
Да ти се получи ти пожелавам. Пък ще вършиш работа през август в жегите :mrgreen:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Emilly1212 »

Клокче :tzeluvka: браво на теб! Градинката се запълва и ще стане приказна. Как напълно те разбирам за всичко. :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от vanina_g »

Очите ми останаха в трите малки вещици! Искам и аааааз :ieeemyzh: Ама да сме живи и здрави както казваш, наесен !
Много е хубаво при теб! Нека да стане както си го мечтаеш и да те радват всичките цветенца! :tzeluvka:
qn4eto
Кана кафе
Мнения: 522
Регистриран на: Дек 22, '09, 19:59
Местоположение: Силистра
Дал благодарност: 69 пъти
Получил благодарност: 75 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от qn4eto »

Здравей, Лили! Отсъствах тези дни и чак сега виждам какви ги вършите тук. Ами да се включа и аз - имам в големи количества здравец, обикновена хоста - селска, и рожец. Не мога да качвам снимки, така, че при нужда погледни в гугъл. И трите стават за бордюри, а ще се огледам и за други неща. Ако ги искаш дай адрес на лични.
Градинките ти ще станат чудесни, жалко, че хубавите неща стават бавно. Но след като прояви търпение /принудително де :lol: / човек още повече се радва и се чувства удовлетворен и щастлив от труда си. Приятно и ползатворно градинарстване!
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Diadolin1975 »

Привет,Лили чак сега виждам ,че и ти притежаваш от мойте любими британски котки.Първото нещо което направихме като купихме вилата беше да направим волиера на нашите котки. Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”