Мечтаната градина

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Мечтаната градина

Мнение от hrissi2009 »

Мечтице, това което си направила и постигнала за няколко години аз не бих могла за десетки. Поздравление и поклон. В тази ваша земя всичко се ражда и то по- много. Имам познати в с. Селце с такъв огромен двор. Като влезнеш можеш да се изгубиш. А аз се изгубих в твоя зеленчуков двор и цветна градина. Надявам се лятос да стигна до Балчик и една от градините в които наистина искам да се загубя е твоята. :sheart: :sflower: :ssun:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1206 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от мечтица »

Хриси,много ми е приятно,че се разходи из моята градина. :dovolen:
с.Селце,имаш предвид край Каварна,защото има подобно и до Стара Загора.
В морското Селце и аз съм ходила,имат огромни дворове,където отглеждат най вкусните големи камби,а
тяхния пипер,няма такъв на друго място.
Аз съм малко в друга посока, към Добрич,но когато и да е решиш да дойдеш,ще се радвам да се видим.
Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Мечтаната градина

Мнение от hrissi2009 »

Да за с. Селце до Каварна. Даже снощи си направих от техните сладки големи червени чушки с чесън и копър. Ммммм.......... Пътувала съм няколко пъти от Каварна до Добрич все по работа. Малки хубави селца из това ширнало се плодородно поле. Каквото и да боднеш става, а трудолюбието на хората огромно и не само трудолюбието. Винаги съм давала за пример хората от този край. Учтиви, усмихнати, винаги готови да ти помогнат.
Ако знаете колко се радвам че мога да общувам с хора като вас. Открити, добронамерени, усмихнати. Благодаря. :sheart: :sheart: :sheart:
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Мечтаната градина

Мнение от Светката »

[video][/video]
Тук съм Мечтице.
Поздрав!
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1206 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от мечтица »

Светка,благодаря,усмихна ме вечерта!
Хубава,весела песен ,харесвам Марина Девятова,пак и акордеониста е виртуоз :daaa:
От мен Изображение
и едно питиеИзображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1206 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от мечтица »

От няколко дена ви чета и до сега не се включвах.По характер съм много търпелив човек.Имала съм много трудности в живота,особено последните години.Тук във форума бях намерила отдушник за моите тревоги.Плаках със вас за Цвети,радвах се на вашето задружие и се смях заедно със вас на срещите ви.Толкова беше хубаво и самотните ми вечери бяха вече не толкова тъжни.Трябваше да минат години,да набера смелост да ви се представя и да ида на форумната среща.И аз започнах с четене по темите,после с поръчки,постепенно вие почнахте да ме ставате част от живота.Сутрин бързах да вляза да пия кафе със вас при Букетчето.
От една седмица сърцето не ми дава да влизам дори там.Това вече не моя обичлив форум. :snif:
Вие изгонихте най уважаваните и честни съфорумци-Мария Николова и Къщичка,варненската група ,от която лично познавам само Пламъчето и Ленузка.Загубих симпатия към Калико,от която се възхищатавах най много.
А днес след арогантните мнения-отговор към miltonia от Венче бях напълно убедена че мястото ми не тук.Оставам се с убеждение че тука не си добре дошъл с неудобните въпроси.
Също много ми беше неприятен отговора на Венче към Алина ,да бяга в темата за руски песнички.Не че съм рускиня и защитавам Алина,тя наистина пише по някой път ‘’ни в клин,ни в ръкав’’,
но това е грозно и непристойна за такава дама като Венче,поне аз бях изградила такова мнение за нея след форумната среща в София.
Нямам липси от Десислава,но съм възмутена от държанието ей до сега,все още има доста въпроси на които няма отговор.
Съжалявам много за разразила се драма във форума,някои съфорумци загубиха благоприличие и показаха нечестност,злоба,фалш и лицемерие.А това са неща които през целия живот мразех най много..Извинете,може би съм толкова тъпичка (злобна и кръвожадна никога не съм била),но тъй и не успях да проумея защо определена група хора яростно продължава със защита на Десислава, при ясната за всички ни лъжа и измама,не зачитане на нашите въпроси.Бих подала ръка на паднал човек и искрено раскайващ,но от отговори на Десислава не видях искреността. Но това е закрита тема,няма да продължавам дискусия по нея.

Благодаря на всички организатори на поръчки-Тобо,Ким,Къщичка,Незабравка,Таралас,Вени,, maleas Тихомир,бяхте перфектни като организатори и толкова търпеливи към нас.
Благодаря! :sbow: :sbow: :sbow:
Ще изчакам поет ангажимент във поръчки и напускам форума.
Сега казвам с богом на моя обичлив форум,останете със здраве.
Бъдете щастливи! :tzvetentze:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1206 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от мечтица »

Забравих да благодаря Миша!
Мила Миша,извинявай,обичам те и искрено те благодаря не само за поръчки :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Мечтаната градина

Мнение от Isa Bel »

Оленка ... има хора от тук които са ми влезли в сърцето ... ти си една от тях ...
причините понякога са странни, сериозни или дори шеговити - но няма значение каква е причината ... важно е какво е предизвикала тя :dovolen:

ти си силно момиче - минала си през какво ли не ... когато торнадо ти събори къщата ... не се отказваш от нея ... събираш ценното и вдигаш нова - може би още по топла и уютна ... защото ще поправиш това което не ти е харесвало в старата ...
за мен форумната къща се срути още в средата на януари ... и аз се оттеглях тихичко и мълчаливо няколко пъти ...
... но ме връщаше проблясъкът на онези ценни неща, които търся в живота и ги откривах тук ... за всеки от нас те са различни - но света е шарен ... и могат да се открият ... а понякога ще ги откриеш дори там където най-малко очакваш ...

ако се отдалечиш малко и спреш да се фокусираш - ще различиш как проблясват важните, топли неща ....
:gush: а Ежик за сега е тук и се радва всеки път като те види.... :liubov: :tzeluvka:

[video][/video]
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5593
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1667 пъти
Получил благодарност: 1834 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от Тутти »

Оля,мечтице прекрасна.Чета и пак препрочитам написаното от теб.Много тъжно ми стана,много.Ти знаеш,аз ти казах,че си сърдечен,прекрасен и чист човек още като се запознахме с теб на рождения ден на форума.Добрите хора винаги светят и ти си от тях.
Много нелицеприятни неща станаха в онази вече затворена тема,в която няколко ентусиазирани наивници се опитваха да изяснят заради всички заинтересовани обстоятелствата и фактите.Стана,каквото стана.Отпора беше неочаквано огромен и груб,но истината лъсна,в крайна сметка.И една поръчка има шанс да бъде спасена,макар и под натиск.
И аз си мислех,че тук има стерилна среда за добри взаимоотношения,но когато става въпрос за пари и за неистини,отношенията няма как да са спокойни,особено ако успешно се повдига дебелата завеса. ;) Зад завесата изскачат всякакви декори,артисти,суматоха,и подготовка какво точно трябва да види публиката. ;) И ако нещо не е както го е предвидил "този,който трябва",езика става груб и безапелационен.Така става,когато някои хора мислят,че имат роля на ментори.А според тях,ролята на всички останали е да са статисти-безмълвни и безропотни.Лоши продуценти,и слабо представление.Затова няма да има аплодисменти,а публиката започна да се разотива преди края на представлението.Жалко....
На мен ужасно много ще ми липсва твоето присъствие.Както вече много ми липсват варненските сладурки,Къщичка-една прекрасна и борбена душичка,Мария,която обичам много и от сърце. Иска ми се да останеш мой приятел,от когото се възхищавам за целия труд и сила.Колко много трудности си срещнала в живота и си устояла!Жалко че не можеш да приемеш,че хората са като глава кромид лук-като обелиш един слой,другият може и да не е бял.
:liubov: :liubov: :liubov:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Мечтаната градина

Мнение от clock »

Оля, не си отивай и ти! Моля те!Моля те, моля те! Много думи се казаха последните дни, няма да повторя нито една от тях. Изгубиха своята тежест и важност. Единственото, което ще кажа е - Оля, не си отивай! Моля те! :cry:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”