Мечтаната градина

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4944
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 754 пъти
Получил благодарност: 1213 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от мечтица »

kannamy,благодаря те много мила! :tzeluvka:
clock,лелее,ако знаеш как се зарадвах :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Боже от години не съм гледала тези прекрасни мултфилми-приказки,това е моето детство,въх,колко съм доволна.
Благодаря те много че ме върна в детство, :gush:
сега отивам да се настаня удобно и почвам да гледам,може и за лека нощ :dovolen:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Мечтаната градина

Мнение от Димана »

Оля, покрай теб и аз ще гледам приказката за месеците. :liubov: Една от любимите ми беше. Стоплих се със спомени. :tzeluvka:
И при нас е много ветровито. Сняг няма много по земята, защото е на преспи. И на мен ми омръзна зимата. Хууууу, аман!!! :evil:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Мечтаната градина

Мнение от clock »

Мечтице, слънчево момиче, и ти мен зарадва! :tzeluvka: :gush:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Мечтаната градина

Мнение от Isa Bel »

Оленка, разгледах ти градината - ти си истинки герой! Толкова труд си вложила .... :tzeluvka:
сега ще те разсмея малко:
Стори ми се, че в началото пишеше от Сибир идваш ... това ми припомни като дете имах мечта .... голяма мечта ... намери си сега столче и седни - да не паднеш ... мечтаех да ида в Сибир и да разнасям дървени трупи заедно с мъжете .... :shock: :nod: ... значи ако ме питаш защо съм го искала - едва ли ще намеря нормален отговор :srofl: ...
но сега като се замисля - какво правя ?? .... разнасям дъски в двора :ssmiah: :ssmiah: .... е, не съм далече много от детката си мечта :liubov2:

Едно голямо гуш от мене имаш :gush: ... а снега .... скоро ще премине - идва по-топло време ... :ssun:


Лили / clock / ме подсети с руското филмче за едно друго - много ми е любимо - гледала съм го десетки пъти и се разтапям докато гледам ... даже ММ ме наричаше Ежик - казва, че все едно вижда мен във филмчето - ама от начало до край ...
гуш и за теб и за Лили с това филмче:
[video][/video]
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Мечтаната градина

Мнение от clock »

Ежик Руми, ама вие си и приличате с Ежко! Много, много ми хареса филмчето! И знаеш ли, освен, че си приличате с Ежко и все едно теб гледах, хареса ми и това, че в това филмче вълкът е добър. Аз поне не знам за приказка или филм, в които вълкът да е добър. Ти сещаш ли се за някои? Вълкът е нарочен за лош герой и това си е. А тук кой помага на Ежик да изпълни мечтата си - точно вълкът. Не винаги лошото е лошо само защото така мисли целият свят. И понякога едно корабче може да ни накара да полетим!
Руми :gush: :gush:
Мечтице, мила, извинявай, че така се разприказвахме в темата ти! :gush: :gush:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Мечтаната градина

Мнение от Isa Bel »

Лили, аз си мисля - ние така и така се разприказвахме с тебе тука в градинката на Оленка - я да извадим по нещо сладичко и кафенце да си направим /за мен капучино/ и да я почакаме Оля докато се върне ... :ieeemyzh:
Оляяяяя - ако минаваш покрай магазин като се връщаш - донеси и едно тирамису :sitwasntme: :sitwasntme: .... ние те чакаме - няма страшно ако закъснееш :sgiggle:


А таз красота е от нас за тебе - оставяме я тука да ти напомня за слънцетооооооо и лятотооооо:
Изображение
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1809
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 103 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от mariyanag »

Мечтице, чак сега попаднах на темата ти, изпих си следобедното кафе с нея - шапка ти свалям и отивам да се срамувам в ъгъла с моите 500кв.м.
Взе ми акъла как си се справила сама с всичко и от буренак си го превърнала в толкова красива градина.
Невероятна си, 4 декара къртовски труд. Пожелавам ти всичко да ти се случва леко и лесно.
И прекрасно разбирам вечерната удовлетворителна умора - кал до ушите е радост в очите. :tzvetentze:
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Мечтаната градина

Мнение от vasileva »

омръзнала ви зимата, аз пък съм доволна щото иначе щях да пропусна тази тема :dovolen:
Мечтице, поздравления и поклон за труда който си положила :sbow: :sbow: :sbow:
ще следя градината ти и в следващите сезони, а ти не се двоуми заповядай на следващата варненска среща :tzeluvka: че иначе и аз съм кандидат за кафе в твоята градина:dovolen:, да знаеш ако ти не дойдеш, организирам варненската група и сме при теб :liubov:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мечтаната градина

Мнение от Valentinka »

Мечтице, останах без дъх пред разказа ти, силата на духа ти и това, в което се превърнала градината :o :o :o За зеленчуковата изобщо няма да говоря -това ми се струва абсолютно недостижимо!
С интерес ще влизам тук, много увлекателно разказваш :liubov2: :tzeluvka:
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4944
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 754 пъти
Получил благодарност: 1213 пъти

Re: Мечтаната градина

Мнение от мечтица »

Ей каква сладка раздумка изпуснах тука,малко със закъснение поднасявам ви тирамису,кой как го обича с аромат на ягоди или мента.
Момичета благодаря ви,много сте мили,обичам ви :gush:
Isa ,много се смях на твоята детска мечта,наистина най често детските мечти не можеш да ги разбереш. :lol:
Но градината ти с тези дървени лехи и мен много ме впечатли,дори се замислям тази идея някъде да я приложа. :daaa:
И филмчето за Ежко толкова мило и добро. :liubov:
Нуше ами и аз за това харесвам зимата защото например има достаточно свободно време да гледаш тези прекрасни стари приказки и намираш повечко време за общуване във форума,но все пак вече почнах да жадувам за малко зеленина,че тази студена белота ми идва вече в повече :snif:

Обещавам да се поправя, при първата варненска среща съм при вас Изображение .
А пак за гостуване в моята скромна градина,само ще се радвам! :dovolen:
Диманке само да те кажа ''привет'' ,драго ми е да те видя тук,все вспоменавам нашите приказки на форумната среща,хубав и весел човек си :tzeluvka:
mariyanag,благодаря,хареса ми това ''удовлетворителна умора - кал до ушите е радост в очите''
Хайде сега почерпете се с тирамису, вчерашното кафе изпихте,ами ей сега е моментът за сутрешното кафе.
Да ви е сладко!
Обичам ви! Изображение Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”