Престраших се !

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Престраших се !

Мнение от niania »

Да , наистина най-после се престраших , защото винаги подхождам с уважение и респект към хората , които притежават толкова много знания и умения , а много от вас истински талант в създаването и поддържането на красота ! Благодаря на всички , които споделят опита си , чета много , научих много , насладих се на много красота .
Сега по същество , казвам се Зара , от гр.Шумен , от Коледа на 2015 г. вече имам двор , който се опитвам от строителна площадка да превърна в красива градина . Запасила съм се с търпение , а не съм от търпеливите , смятам строго да следвам съветите ви и дано времето и вселената са с нас при отглеждане на любимите ни растения .
Предимно обичам рози , затова най-вече смятам да се подвизавам в този подфорум.
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Престраших се !

Мнение от calico »

Добре дошла Зара,
ето че не е страшно :tzvetoman:

нов двор, нова градина, ами това е прекрасно :ieeemyzh:
ще расте и хубавее пред очите ни, ще му се радваме заедно.

хайде давай снимките да видим

рози, а? И Дарби, нали? :liubov2:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Престраших се !

Мнение от niania »

Благодаря за посрещането . Накъде без Краля , засега само пъпки , до три -четири дни ще цъфне . Подариха ми го за ЧРД , на 11 май , чудесен е , чудесно се развива - пу , пу . Вече малко схванах и терминологията , в темата за розите 2016г. ще пусна малко "картички" - сега това имам за показване само .
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
Blush
Кана кафе
Мнения: 575
Регистриран на: Юни 23, '14, 15:56
Местоположение: Шумен

Re: Престраших се !

Мнение от Blush »

Здравей,Зара, и добре дошла! :tzvetentze:
Радвам се, че шуменския отбор се увеличава!
Чудесно е, че вече имаш собствен двор, където да сбъднеш мечтите си!
А розите..... розите са много специални! И аз се регистрирах заради този подфорум, ама тук всичко е толкова "заразно" красиво, вдъхновяващо, и сърцеразбиващо, че неусетно разширяващ обсега на "любимите растения" във всякакви немислими досега посоки :nod: :daaa: Ти сама ще се убедиш в това.
Разкажи накратко за градината, голяма ли е, имаш ли визия за нея, или ще оставиш на времето и вдъхновението да ти подскажат как ще се развива.
Показвай снимки и споделяй вълненията си. Тук си на правилното място.
Ще се радвам да се запознаем и на живо! :sflower:
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Престраших се !

Мнение от niania »

Благодаря , разбира се и аз ще се радвам да се видим . Двора ми е градски , т.е. не много голям , разпарчетосан , пред къщата и отстрани има ивици и зад къщата малко по-голямо пространство , ще направя снимки и ще чакам съвети всякакви . Аз нарочно много-много не влизам в другите теми , защото съвсем ще се побъркам , поне сега съм само лудата с розите - ходя посред нощите да гледам колко са пораснали , как са , живи ли са , спят ли . Имам си и "помощник" , едно малко изтребителче - Ния на 2,6 години , която много държи да прави букети за мама от оскъдната ми растителност . Към момента се радвам на всичко цъфнало , дори и бурен да е . Имам идеи , но ги променям в движение , най-вече защото е доста сенчесто , но и там си има начини , ще го мисля .
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Престраших се !

Мнение от Мария Николова »

Добре дошла и от мен! :tzvetoman: Ще дойде ред на другите цветя и ще съм насреща. :daaa: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
РОУЗ

Re: Престраших се !

Мнение от РОУЗ »

За снимките - кликваш бутона "отговори", долу ляво имаш бутон качете в Тинипик - клик, избираш снимка от твоя компютър, ъплоуд и копираш линка в полето за отговори.

Добре дошла, чувствай се удобно и сред свои! :tzeluvka:
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Престраших се !

Мнение от gabi123 »

Добре дошла Зара ! :tzvetentze: На точното място си! :tzvetentze:
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Престраших се !

Мнение от niania »

Мария Николова написа:Добре дошла и от мен! :tzvetoman: Ще дойде ред на другите цветя и ще съм насреща. :daaa: :lol:
Благодаря Мария , малко ми трябва , но ще ти припомня този пост тогава . :tzvetentze:
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Престраших се !

Мнение от niania »

gabi123 написа:Добре дошла Зара ! :tzvetentze: На точното място си! :tzvetentze:
Благодаря и лека вечер. :tzvetentze:
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”