Градина назаем

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Градина назаем

Мнение от ToBo »

Изображение

Изображение

Зелено в очакване на цвят
Изображение

Изображение

Изображение
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Градина назаем

Мнение от ToBo »

Калмията ми ще цъфти за пръв път :D
Изображение

Изображение

Изображение
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2068 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Градина назаем

Мнение от Emilly1212 »

Много свежо и хубаво при теб, ТоВо! :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3452
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 232 пъти
Получил благодарност: 115 пъти

Re: Градина назаем

Мнение от polyabs »

Бубо, страхотни хости :potekoha: много красиво се е получило като съчетание :) как се казват, а цветето на следващата снимка?
Гале

Re: Градина назаем

Мнение от Гале »

Тобич, окъпано,свежо и много, много красиво! :tzeluvka:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градина назаем

Мнение от calico »

Тобич, чудни кътчета, прекрасни. :ieeee:
и каква ти е изчистена градинката.
онова дръвче в ъгъла нарочно ли е оградено, или това е просто за ефект? хубаво е, ама питам дали е и полезно :D ?

и това на снимката с Монтаната, най-отпред жълтолистното, хойхера ли е? :o огромно е за хойхера, как го отгледа такова?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4445
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2160 пъти
Получил благодарност: 1005 пъти

Re: Градина назаем

Мнение от Polin »

Великолепна градина, Бубе, прекрасни растения :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Всичко е толкова свежо и красиво :sheart: :sheart: :sheart:
Адмирации :tzvetentze:
Ааа, и калмия :o , ще чакам с нетърпение да я покажеш цъфнала :daaa:
От колко време я имаш, не мръзне ли :hmmm:
Deleted User 5091

Re: Градина назаем

Мнение от Deleted User 5091 »

Тобич, прекрасни кътчета :angelche:
Как опазваш монтаната от охлюви? Аз докато отида да си взема фотоапарата охлювите я изпасали.
А това синьото иглолистно миналата година беше с един щръкнал клон, израза ли го или той си се подреди надолу?/Ама какъв въпрос, но понеже аз не смея да ги пипам/
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Градина назаем

Мнение от ToBo »

Благодаря ви :dovolen: Как няма да е свежо, като толкова дъжд се изваля :lol:
Ей затова не снимам често :lol: Много въпроси :angelche:
Хостите са Orange Marmalade (точно тази, която беше обезглавена и само с корени, и я обсъждахме в хостите от Словакия) и Risky business, двегодишни при мен.
Синьото е зюмбюл hyacinth hispanica, и той двегодишен. Розовият ми отказва :mrgreen: само едно цветоносче извади.
Калико, това са ми изчистените места :hihihi: Установих, че само предварителната основна работа (изкореняване и ограничаване с нещо) помага да се преборим :nod: Иначе имам места без такава подготовка и си е вечно тревясало :twisted:
Дървото е оградено заради кучето и действа :daaa: Станала съм специалист по естетичното ограждане с подръчни материали :lol: Жълтолистното е хойхера (не знам коя) от Дал. Аз мисля, че е Lime Marmalade. Сама си расте. Подари ми я пролетта на 2013 и оттогава сигурно на 20 човека съм пратила/раздала. Теб съм те пропуснала ли :oops: ? Ще се поправя :daaa:
Полин, калмията не мръзне, а даже напротив - гори от слънце. Но ѝ е добре явно, защото се развива. Лятото вижда слънцето доста (по 4-5 часа) и ако е много сухо, първите години кафенееха листата. Сега ще ѝ е трети сезон при мен, но дойде големичка. Много ме радва, защото има прекрасни вечнозелени восъчни листа. Цветът е бонус, ако го направи :daaa: Абе да е жива и здрава Надин, че ми каза да я гледам като рододендрон :dovolen: Защото западняшките сайтове казват слънце, ама не знаят какво е слънце :lol:
Мия, аз май почти нямам охлюви вече след толкова години хранене с гранули :lol: Или поне не закачат монтаната :hmmm: Иглолистното го обичам и не го пипам. Щръкналият клон е левият на снимката и вече се разклонява. Нали затова го харесвам (странната форма)? Защо да го режа и оформям?

Имам и загуба. След като години наред опазих и дундурках борчето Вийтхорст, днес го намерих пречупено в основата :eeeh: Няма следи от кучето :hmmm: Може да си е вървял някакъв процес в стъблото. Беше кафяво...
Никога не е късно да засадиш клематис...
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Градина назаем

Мнение от Kaira »

Ех, че красиво е нацъфтяла монтанката :liubov2: Как се казва и дали е ароматна? Аз все още търся място да си засадя една.
Гледам Вил де леон и той отрупан с пъпки :potekoha: , да го покажеш като нацъфти. Всички кътчета са много красиви и кипро подредени. :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”