Здравейте!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
РОУЗ

Re: Здравейте!

Мнение от РОУЗ »

Добре дошла, Тони! :ieeee:
Наистина е прекрасна градината ти, поздравления!
А за озеленяването на оградата- изобщо не си прекалила, ние тук розите ги садим доста по-гъсто :mrgreen: въпреки съветите и предупрежденията от по-вещите, имаш място ...ехе...и за Дарби, и за други прелести... после се изповядваш в темата "Прости ми, Боже..." и си като нова.
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Здравей, Роуз! Работата на вещите е да учат непросветените, това е мисията им! Да са живи и здрави, а начинаещите ще слушаме!
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

vladislava78 написа:Добре дошла,Тони! :tzvetentze:
Привет, Владислава! Приятно ми е!
Lois

Re: Здравейте!

Мнение от Lois »

хех, харесва ми дипломатичността ти :angelche:
ами дано оградата ти да гледа на юг, че и розите да гледат към двора, а не към задния на съседите :) но като гледам там колко е усойно, явно всичко е както трябва :) ще чакаме да показваш нацъфтялата ограда!
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1436
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 64 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от katina »

Здравей, Тони :tzvetentze: Много, ама много е красиво при теб, как няма да е разтоварващо :daaa:
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Lois написа:хех, харесва ми дипломатичността ти :angelche:
ами дано оградата ти да гледа на юг, че и розите да гледат към двора, а не към задния на съседите :) но като гледам там колко е усойно, явно всичко е както трябва :) ще чакаме да показваш нацъфтялата ограда!
Хаха, чак дипломатичност :dovolen: Оградата гледа на изток и нямам представа какъв ще е крайният резултат. А снимки на нацъфтяла ограда се надявам да има, поне в мечтите си ги виждам :D
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

krasota написа:Здравей, Тони :tzvetentze: Много, ама много е красиво при теб, как няма да е разтоварващо :daaa:
Привет, Красота! Драго е човек да чуе, че неговото гардже е хубавко :dovolen: Но какъвто и да е резултатът, щом си вложил труд и любов, радваш му се.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Гео, граф »

Добре дошла, Тони с чудесна витошка градина :tzvetentze: !

Като прочета самобичуването на нов съфорумец как сме били напред, а той назад, та чак ме хваща яд :svekurva: ... Всяка градина е уникална сама по себе си и по стопанина си!!!

Всеки от нас влага времето, труда и средствата си, но в много по-голяма степен също и любовта, емоциите, чувството си за естетика, нетърпението, възторга от общуването с природата :slove: ! С две думи - нямаш от какво да се срамуваш, Тони, радвай се на това, което имаш :nod: :tzvetoman: !
Tony написа:О, Калико, драго ми е да видя твое мнение! За мен ти си доайенът тук! Респект! Каква Дарби?!? Толкова съм назад с материята :oops: Знам, че имам червена катерач, розови - нещо като мини :hmmmmmm: , жълта и още няколко, които не мога да определя. Ужас! Срам! ...
:lol: :lol: :lol: Познато ми звучи :swink:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Привет, Гео, граф! Толкова красиво говориш, поет си ти! Всичко това е истина, изказана прекрасно - време, труд, средства, любов, емоции, нетърпение и възторг от общуването с природа! Благодаря ти!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте!

Мнение от calico »

Tony написа:О, Калико, драго ми е да видя твое мнение! За мен ти си доайенът тук! Респект! Каква Дарби?!? Толкова съм назад с материята :oops: Знам, че имам червена катерач, розови - нещо като мини :hmmmmmm: , жълта и още няколко, които не мога да определя. Ужас! Срам! Иначе мястото е на Витоша, в ранния следобед слънцето се скрива, но е толкова хубаво! Влюбена съм в това място. Това е моето бягство от прашна София.

Тони, Абрахам Дарби е английска роза, на селекционера Дейвид Остин. Остин има най-прекрасните рози измежду всички селекционери, а Дарби е най-прекрасната от всичките му прекрасни рози, а при теб както го описваш, е тъкмо подходящо място за рози на Остин.
И,да знаеш, на есенната среща за рожденния ден на форума, съм обещала да изпитвам за Дарби :mrgreen: , на миналия рожден ден - ето да прочетеш темата и да видиш снимките http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=12&t=6174- ми връчиха награда "Крал на розите" и тя е естествено не за мен, а за Дарби. :ieeee: , та тая есен ще ви отмятам по списък кой няма Дарби и ще видим какво ще е наказанието, освен дето ще се цупя. :liubov2:

А ето и темата http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=41&t=6051 в която тази роза беше снимка на седмицата.
Да ти призная, вече не ме избират за мениджър, щото винаги ще има снимки само на Дарби :lol: :lol: :lol:

и, сега не ми казвай, че си засадила розите по признак "бяла, жълта, червена, катерлива, ниска, средна" ;) без да им знаеш имената. Розите са живи и си имат имена, да знаеш.

и съвсем пък не ми казвай, че си се напълнила с рози без имена :mrgreen: и нямаш място дори и за Дарби :liubov2:

п.п. поръчките за рози за есенна доставка започват някъде юни месец, та....знаеш си вече :angel2:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”