Пътеписите на душата ми

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Гео, граф »

Хахаа, сетих се как преди време някой преминаващ беше пуснал тема за крем за лице от охлюви и се бъзикахме, че ние охлювите не ги обичаме и ги храниме с Мезурол и Вениш, правиме им всякакви мизерии и даже ги убиваме... Е, сега фотографките ще ги реабилитират :D.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Малката Ида »

Прииска ми се да споделя тези клипчета(мой бивш магазин за декоративни рибки) със вас :dovolen: които нямат общо със градината ми,но са част от мен, и моят път към дома :liubov:


https://youtu.be/txf57g28F7M

https://youtu.be/TprnKuwiDfM

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 368
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 122 пъти
Получил благодарност: 351 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от радост-31 »

Малката Ида написа:Е тъй,ама не им се вижда зеницата на очите ;) чакам още удължители.
Взех един найлон :lol: на който да лягам по земята... Хубаво, ма аз докът се наглася и охлюва тъгъдък-тъгъдък и избягал :x Та голямо търкаляне във калта вчвра :lol:
М.М. по някое време свикна с гледката. :mrgreen:
Нали знаете на село, как хората влизат направо, без да чукат....е, нахлува комшията а аз пльосната на земята :shock: :shock: поглежда М.М. въпросително, а той - снима,снима, не и обръщай внимание :lol: :lol: :lol: при което човекът се опули двойно :lol: :lol:
Извод:заключвайте вратата 8-)

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Съжалявам, че ще ти оспамя темата, но не мога да се сдържа. То в някои села хората са като аборигени - гугу нагага. Зимата, в най-големия сняг ходих до магазина. Прибирам се и какво да видя- нашата улица не е улица, ами е приказка. Едни преспи доста над коленете, една романтична мъгла, снегът си вали супер нахъсано, а уличните лампи- едни такива мистериозни светещи обекти. И какво да правя? Какво да правя? Много ясно- вадя телефона от джоба. Ще се снима! И как този мащаб да го придадеш на фотографията ако не приклекнеш, не коленичиш, не се потъркаляш из снега... ? И така нахъсано си снимам и чувам глас зад себе си... Ехо! Ко прайш? Лазиш ли, акаш ли? :shock: Ей така гледах!
Малката Ида

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Малката Ида »

Радост :lol: а ти само невинно си снимаш...какви хора а :ufff:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от clock »

Иде, аквариумите са голяма красота! Особено на второто клипче - две шепи южни морета, а цял един свят! Винаги много съм харесвала аквариуми, но всичко ми е толкова супер сложно, че дори не помислям за мой аквариум. Много, много стилно си ги аранжирала! На човек му идва да си тръгне не с една две рибки, а с целият аквариум! Красота!
Малката Ида

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Малката Ида »

Благодаря Клоки :tzeluvka: Сладководните не са сложни :daaa: Ако се рашиш, ще помагам.

Малко фотки от селото :tzvetentze:

Изображение

Изображение

Изображение

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Малката Ида

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Малката Ида »

:swhew: днес бях така

Изображение

Изображение

малко ми остана и боядисвам :ieeee:

Изображение

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
mj77
Кафе с мляко
Мнения: 298
Регистриран на: Фев 8, '16, 14:32
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от mj77 »

Ауууу,оградка мечта!Къщичка е много заразителна :dovolen: Работилница още по-голяма мечта!Завиждам ти (благородно :oops: )!Ако позволиш един съвет:Не боядисвай.Остави ги натурални.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Светката »

Отлично се справяш Малка ида :daaa:
Удовлетворението е голямо :dovolen:
Поздрави! :tzvetentze:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от JuliS »

Ехеее... Аз съм кокона признавам. Обичм да измислям разни неща и да помагам на ММ в направта им... Обаче все си мислех, че това с работилниците не е за дами :-) досега...
Такава завист ме '' загриза'' :-) като те видях, че ми се прииска и аз една оградка да си скова.... Е, беше за кратко :-) :-) :-) и слава Богу :-), че щях тотално да смая ММ.
Браво Ида. Невероятна си ти.. :tzeluvka:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”